6

Mam coś jeszcze w lepszej jakości :)
http://s5.ifotos.pl/img/msn3jpg_wrwnsnr.jpg

0

0

Panowie tapeta w dużej rozdzielczości naszego tridente cieszącego się we wczorajszym meczu mnie interesuje :) Podzielicie się ? :)

6

Macie może nasze tridente w dużej rozdzielczości i na telefon ?

0

Te tridente musi grać ze sobą jak najczęściej!

3

Z tymi prowokacjami to idź do przedszkola :)

1

Taką Barce jak w pierwszej połowie chce oglądać zawsze!W drugiej połowie było ostro ale również nie pozwolili wejść sobie na głowę.Cieszy przyśpieszenie Messiego,magia Neymara,uczestniczący w każdej akcji bramkowej Suarez,świetnie dryblujący Iniesta,mógłbym tak wymieniać chyba każdego w tym spotkaniu i dla każdego by się znalazł pozytywny przymiotnik.Zmartwił mnie tylko jakoś "brak kapitana" w sytuacji przy brutalnym faulu na Neymarze...ach gdyby na placu gry był Puyol...już sobie wyobrażam jakby się dostało sędziemu i zawodnikowi Atletico.

3

Albo też nie czytają artykułu całościowo tylko po łebkach i szybko pisząc komentarz myślą,że błysną :)

2

Ja się pytam gdzie jest kapitan?!Przy faulu na Neymarze gdyby na boisku był Puyol to by zjadł sędziego razem z winowajcą tej sytuacji na poczekaniu!!!

1

Żeby pamiętali kto odebrał Nam mistrzostwo !

1

Aż jestem ciekawy jak dzisiaj będą dopingować kibice.Od piłkarzy wymagają od trenera wymagają,a może by tak zacząć od siebie i zrobić doping na jaki zasługują Ci fantastyczni piłkarze i przestać siedzieć jak w teatrze.

0

Wystarcza,że przemawiają na boisku.

25

Diego z browarkiem wpadł na konferencje ? ;)

1

Jeszcze zobaczysz jaki będzie pożytek z Thomasa :)

2

Ktoś się odważy podać meczową "11" ? :)

1

jakiś uraz

0

żeby znowu zaliczył knockdown ? :)

0

nie przyzwyczajaj się ;)

1

Zaczynam się zastanawiać czy Lucho do wystawiania podstawowej jedenastki nie wspomaga się maszyną totalizatora sportowego ;)

8

no brawo,wszyscy jesteśmy pod wrażeniem :)

1

czy to kolejny rekord?mam nadzieje,że w kolejnym meczu jest kolejna niepowtarzająca się jedenastka ;)

0

Munir odpoczywa na Atletico ;)

0

siekiera ma być tępa czy ostra ? :)

0

cieszy obecność Suareza:)Luis po prostu musi grać!

0

dlaczego niby pogrążył ?

0

Obroną nie bede sobie zawracał głowy ale chciałbym aby Messi zagrał w końcu za Suarezem,Luis na samej szpicy z Pedro i Neymarem na skrzydłach,a środkiem pola zajęli się Mascherano i Rakitić.

2

On sam już chyba swojej strony nawet nie trzyma skoro twierdzi,że z Romy pamięta tylko same pozytywy swojej pracy.Ja się pytam jak ten człowiek chce wyciągać wnioski z popełnianych błędów jak on pamięta same pozytywy :)

0

OJ Lucho z Twoim zmysłem taktycznym to ja się niestety obawiam,że tylko mecze z takimi rywalami jak Elche możemy rozstrzygać na własną korzyść.

1

Chcieli rewolucji to mają :)
http://shrturl.co/vybiB

0

Gwiazdy zmieniają kluby,a my tu z banem się meczymy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?