Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mam coś jeszcze w lepszej jakości :)
http://s5.ifotos.pl/img/msn3jpg_wrwnsnr.jpg
0
Ja też coś znalazłem,łapcie :)
http://imagenes.renr.es/resources/jpg/4/9/1421014588894.jpg
0
Panowie tapeta w dużej rozdzielczości naszego tridente cieszącego się we wczorajszym meczu mnie interesuje :) Podzielicie się ? :)
6
Macie może nasze tridente w dużej rozdzielczości i na telefon ?
0
Te tridente musi grać ze sobą jak najczęściej!
3
Z tymi prowokacjami to idź do przedszkola :)
1
Taką Barce jak w pierwszej połowie chce oglądać zawsze!W drugiej połowie było ostro ale również nie pozwolili wejść sobie na głowę.Cieszy przyśpieszenie Messiego,magia Neymara,uczestniczący w każdej akcji bramkowej Suarez,świetnie dryblujący Iniesta,mógłbym tak wymieniać chyba każdego w tym spotkaniu i dla każdego by się znalazł pozytywny przymiotnik.Zmartwił mnie tylko jakoś "brak kapitana" w sytuacji przy brutalnym faulu na Neymarze...ach gdyby na placu gry był Puyol...już sobie wyobrażam jakby się dostało sędziemu i zawodnikowi Atletico.
3
Albo też nie czytają artykułu całościowo tylko po łebkach i szybko pisząc komentarz myślą,że błysną :)
2
Ja się pytam gdzie jest kapitan?!Przy faulu na Neymarze gdyby na boisku był Puyol to by zjadł sędziego razem z winowajcą tej sytuacji na poczekaniu!!!
1
Żeby pamiętali kto odebrał Nam mistrzostwo !
1
Aż jestem ciekawy jak dzisiaj będą dopingować kibice.Od piłkarzy wymagają od trenera wymagają,a może by tak zacząć od siebie i zrobić doping na jaki zasługują Ci fantastyczni piłkarze i przestać siedzieć jak w teatrze.
0
Wystarcza,że przemawiają na boisku.
25
Diego z browarkiem wpadł na konferencje ? ;)
1
Jeszcze zobaczysz jaki będzie pożytek z Thomasa :)
2
Ktoś się odważy podać meczową "11" ? :)
1
jakiś uraz
0
żeby znowu zaliczył knockdown ? :)
0
nie przyzwyczajaj się ;)
1
Zaczynam się zastanawiać czy Lucho do wystawiania podstawowej jedenastki nie wspomaga się maszyną totalizatora sportowego ;)
8
no brawo,wszyscy jesteśmy pod wrażeniem :)
1
czy to kolejny rekord?mam nadzieje,że w kolejnym meczu jest kolejna niepowtarzająca się jedenastka ;)
0
Munir odpoczywa na Atletico ;)
0
siekiera ma być tępa czy ostra ? :)
0
cieszy obecność Suareza:)Luis po prostu musi grać!
0
dlaczego niby pogrążył ?
0
Obroną nie bede sobie zawracał głowy ale chciałbym aby Messi zagrał w końcu za Suarezem,Luis na samej szpicy z Pedro i Neymarem na skrzydłach,a środkiem pola zajęli się Mascherano i Rakitić.
2
On sam już chyba swojej strony nawet nie trzyma skoro twierdzi,że z Romy pamięta tylko same pozytywy swojej pracy.Ja się pytam jak ten człowiek chce wyciągać wnioski z popełnianych błędów jak on pamięta same pozytywy :)
0
OJ Lucho z Twoim zmysłem taktycznym to ja się niestety obawiam,że tylko mecze z takimi rywalami jak Elche możemy rozstrzygać na własną korzyść.
1
Chcieli rewolucji to mają :)
http://shrturl.co/vybiB
0
Gwiazdy zmieniają kluby,a my tu z banem się meczymy ;)