Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio zabraliście im punkty jeszcze przed końcowym gwizdkiem sędziego,a dzisiaj już przed meczem ? ;)
0
Tak myśli Iniesta i Xavi,aż dziw,że nie zarazili się charakterem od Puyola przez tyle wspólnych sezonów.
0
U nas stałe fragmenty wykonują według stażu,a gdzie tu opaska kapitana ;)
0
Dlatego chociażby,że gdy jeden z zawodników wszedł nakładką w Neymara po czym pojawiła się krew w okolicach Jego kostki to Masche już by złapał za ryj winowajce i sędziego niczym Puyol!A gdzie wtedy był Iniesta który pełnił te funkcje?
0
Chodzi mu o to,że jeśli trener zbiera cięgi za słabe wyniki to i powinien zbierać pochwały za dobre:)
0
Dzięki panowie za zwrócenie uwagi,sam nie wiem co mi przyszło do głowy z tym Marciem ;)
1
Finał CdR to już oficjalnie,że odbędzie się na Santiago Bernabeu ?!Ależ to by był wyczyn unieść puchar na terenie największego rywala :)
0
Tyle krzyku i nic z tego.Jest strasznie zachowawczy,nie podejmuje ryzyka i jest jak dla mnie po prostu za słaby na te progi.Nawet w meczach towarzyskich nie potrafił rozwinąć skrzydeł i grać odważniej.Jednak...chciałbym się mylić i miło się zaskoczyć eksplodowaniem talentu Martina :)
3
Simeone: Sam Leo Messi jest bardziej niebezpieczny niż trio Cristiano Ronado - Karim Benzema - Gareth Bale. :))))
0
Dlatego chciałbym zobaczyć Rafinhe już w niedziele od pierwszych minut na Camp Nou.No i Ter Stegen,również chciałbym go oglądać co mecz w bramce Barcelony.
1
Może to czas na Rafinhe i jego coraz więcej minut?
1
Ależ proszę :)
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84924572&v=4QJXuK15Kf8&x-yt-ts=1422411861
0
Bartra nie pokazał nic specjalnego na tle Elche więc nie byłbym tak optymistycznie nastawiony :)
1
Bardzo mi się podoba gra Suareza,mając w zespole takich magików jak Leo i Ney potrzeba nam właśnie takiej "9" która łapie za ryj stoperów i odciąga ich od naszej dwójki,ściąga ich jak najbliżej w strone bramki lub rozciąga po skrzydłach.
3
Spalony którego nie było :)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10393930_10152516163771213_3943712848696096523_n.jpg?oh=388c7862f2f706274462dab095940808&oe=55585730
1
Nie wiedziałem,że Arda z Albą to tacy kumple ;)
0
W MARCA powinno być,Gil Manzano dyktuje karnego.
29
0
A co tu się dzieje ?! Czerwona kartka dla Gabiego :) No i wyszło buractwo z worka,a tu już powinien wylecieć również Arda ;)
0
W końcu szczęście uśmiecha się do nas !! Vamos !!! :)
1
Gabi
54
Alba coś Ty zrobił?!Jak w takim momencie się znalazł pod drugim polem karnym?!Przecież przed kontrą interweniował we własnym polu karnym :)
0
Leo nie kop bo Cię zawieszą na 17 spotkań hahahaha ;)
0
Tak Żewłakow ta 3 bramka to na pewno efekt światowego działania hah!
0
dzisiaj zebranie komitetu
5
Iniesta na takie spotkania potrafi się spiąć na maxa i zagrać kapitalne zawody :) Dzisiaj wieczorem będziesz miał potwierdzenie tych słów,więc oglądaj :)
2
Nic nie zaskoczy.W pierwszej fazie sezonu rotował i dawał odpoczywać ile się da poszczególnym zawodnikom.Teraz już częściej będziemy oglądać optymalną jedenastke.Wierze,że to recepta na sukces i będzie biło świeżością od naszych chłopaków :)
0
Nic tylko się cieszyć,że Leo odzyskał radość gry :)
3
Wystarczy nie stracić bramki ;)
0
dzisiaj zebranie komitetu