0

Ostatnio zabraliście im punkty jeszcze przed końcowym gwizdkiem sędziego,a dzisiaj już przed meczem ? ;)

0

Tak myśli Iniesta i Xavi,aż dziw,że nie zarazili się charakterem od Puyola przez tyle wspólnych sezonów.

0

U nas stałe fragmenty wykonują według stażu,a gdzie tu opaska kapitana ;)

0

Dlatego chociażby,że gdy jeden z zawodników wszedł nakładką w Neymara po czym pojawiła się krew w okolicach Jego kostki to Masche już by złapał za ryj winowajce i sędziego niczym Puyol!A gdzie wtedy był Iniesta który pełnił te funkcje?

0

Chodzi mu o to,że jeśli trener zbiera cięgi za słabe wyniki to i powinien zbierać pochwały za dobre:)

0

Dzięki panowie za zwrócenie uwagi,sam nie wiem co mi przyszło do głowy z tym Marciem ;)

1

Finał CdR to już oficjalnie,że odbędzie się na Santiago Bernabeu ?!Ależ to by był wyczyn unieść puchar na terenie największego rywala :)

0

Tyle krzyku i nic z tego.Jest strasznie zachowawczy,nie podejmuje ryzyka i jest jak dla mnie po prostu za słaby na te progi.Nawet w meczach towarzyskich nie potrafił rozwinąć skrzydeł i grać odważniej.Jednak...chciałbym się mylić i miło się zaskoczyć eksplodowaniem talentu Martina :)

3

Simeone: Sam Leo Messi jest bardziej niebezpieczny niż trio Cristiano Ronado - Karim Benzema - Gareth Bale. :))))

0

Dlatego chciałbym zobaczyć Rafinhe już w niedziele od pierwszych minut na Camp Nou.No i Ter Stegen,również chciałbym go oglądać co mecz w bramce Barcelony.

1

Może to czas na Rafinhe i jego coraz więcej minut?

1

Ależ proszę :)
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84924572&v=4QJXuK15Kf8&x-yt-ts=1422411861

0

Bartra nie pokazał nic specjalnego na tle Elche więc nie byłbym tak optymistycznie nastawiony :)

1

Bardzo mi się podoba gra Suareza,mając w zespole takich magików jak Leo i Ney potrzeba nam właśnie takiej "9" która łapie za ryj stoperów i odciąga ich od naszej dwójki,ściąga ich jak najbliżej w strone bramki lub rozciąga po skrzydłach.

1

Nie wiedziałem,że Arda z Albą to tacy kumple ;)

0

W MARCA powinno być,Gil Manzano dyktuje karnego.

29

0

A co tu się dzieje ?! Czerwona kartka dla Gabiego :) No i wyszło buractwo z worka,a tu już powinien wylecieć również Arda ;)

0

W końcu szczęście uśmiecha się do nas !! Vamos !!! :)

1

Gabi

54

Alba coś Ty zrobił?!Jak w takim momencie się znalazł pod drugim polem karnym?!Przecież przed kontrą interweniował we własnym polu karnym :)

0

Leo nie kop bo Cię zawieszą na 17 spotkań hahahaha ;)

0

Tak Żewłakow ta 3 bramka to na pewno efekt światowego działania hah!

0

dzisiaj zebranie komitetu

5

Iniesta na takie spotkania potrafi się spiąć na maxa i zagrać kapitalne zawody :) Dzisiaj wieczorem będziesz miał potwierdzenie tych słów,więc oglądaj :)

2

Nic nie zaskoczy.W pierwszej fazie sezonu rotował i dawał odpoczywać ile się da poszczególnym zawodnikom.Teraz już częściej będziemy oglądać optymalną jedenastke.Wierze,że to recepta na sukces i będzie biło świeżością od naszych chłopaków :)

0

Nic tylko się cieszyć,że Leo odzyskał radość gry :)

3

Wystarczy nie stracić bramki ;)

0

dzisiaj zebranie komitetu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?