0

Wszyscy mówią o niszczycielskim tridente,a może by tak zrobić kwartet?Messi za Suarezem,Neymar na lewym skrzydle i na prawym...właśnie kogo byście widzieli jako czwartego na tym zdjęciu ?

0

Co myślicie o Di Marii w naszych barwach w razie niepowodzenia transfery Reusa?Ależ to byłby cios dla Madrytu:)

0

Mnie boli,że nie grasz we wszystkich spotkaniach.Choć nie mam nic do postawy Bravo to jednak mam nadzieje,że jak najszybciej będziesz naszym numero uno :)

0

Każda passa kiedyś dobiega końca :)

2

Jak na TVP Sport będzie komentował Laskowski to lepszego komentatora nie można sobie życzyć :)

0

Ter Stegen-Alves,Bartra,Mathieu,Adriano-Mascherano,Rafinha,Iniesta-Pedro,Suarez,Messi.Co powiecie na taki skład w środe?

0

Może też być Iluzjonista ;)

0

KOsmita !!! :)

1

coś takiego znalazłem jak do tej pory.

0

Nie wiadoma jest godzina meczu na tyle przed jego rozegraniem.Troszke więcej wyobraźni kolego :)

0

A faktycznie,dzięki.W innym terminarzu był podany 22 luty.

0

Zerknąłem na terminarz do końca lutego i jak to się stało,że w niedziele gramy z Malagą,a we wtorek już pierwszy mecz z City w Manchesterze?!

0

W sumie to zagrałbym Pedro :)I pisze to całkiem poważnie.

2

To z Levante Adriano czy Montoya na prawej obronie ?

0

Dlatego widze Leo na typowej 10 i po banie czekam na transfer prawo skrzydłowego,może być Reus :)

10

Cichy bohater spotkania.W końcu nie tylko odwalał czarną robote w asekuracji ale również kilka razy bardzo groźnie podłączał się do akcji ofensywnych.Ogólnie ten mecz dał wielkie nadzieje na ulepszoną wersje Crackiticia:)

2

Nowszego to na pewno nie mam,bo teraz to nawet prawą nogą nie strzela takich bramek hah.Mam przeczucie,że CR11 spuchł już i będziemy oglądać jego tylko i wyłącznie zniżkę formy.

0

Już nie jedźcie aż po tym Ronaldo i jego słabszej lewej nodze od prawej Leo.Dla ostudzenia...

zaraz pierwszy gol.

0

Wierząc słowom Ibry to Leo jest z innej planety.

1

Wielokrotnie to pisałem od początku żeby nowym nabytkom dać czas na zrozumienie filozofii gry Barcy.

1

A ja czytałem,że jest bez rytmu meczowego hah!Dwa mecze nie zagrał i nie ma rytmu,a po czerwonej kartce pisali,że wróci wypoczęty i zmiecie sam Atletico :)

0

A mówili,że to w Barcelonie zawodnicy robią co chcą...

0

Mecz kapitalny ale na nonszalancje i lekceważenie rywala nie ma miejsca!!!Lucho musi wbić to do głowy co niektórym zawodnikom!

5

Znowu Suarez w ważnym momencie meczu gdy tracimy bramke na 1-2,dogrywa kapitalną piłke do Leo i trafiamy na 1-3.To jak gra Luis dla drużyny to jest coś fenomenalnego!I z meczu na mecz przyjęcie urugwajczyka i zgranie z drużyną wygląda coraz lepiej co może tylko cieszyć :)

0

Bilbao na pewno teraz będzie chciało zaatakować.Co najważniejsze trzeba wyjść na to przygotowanym z intensywnością jak w pierwszej połowie albo jeszcze większą i najlepiej wsadzić im bramke na 0-3 po kontrze wtedy wszystkiego już im się odechce.

0

To rekord wszech czasów ligi czy tylko zawodników grających w Barcelonie ?

0

Nie wszyscy są HD.

0

A co powiesz na wygranie (3 meczów z rzędu) ze słynącym z kontr i mistrzem w ich wykonywaniu Atletico Madryt Cholo ?

0

O Messiego i jego bramki jestem spokojny,a dzisiaj niech bohaterem zostanie El Pistolero :)

0

Takiego Sergio chce się oglądać!Musze pochwalić bo wszyscy widzą tylko kapitalną grę graczy ofensywnych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?