0

Czuje,że będzie kosmos w Jego wykonaniu do końca sezonu :)

14

Leo Messi trenował dzisiaj jako jedyny zawodnik w dzień wolny od zajęć!!!

3

Nie wydaje mi się żeby Barca musiała wygrać z City aby być w gronie najlepszych :)

8

Widocznie lepiej skopać rywala niż na niego humorystycznie pośpiewać.

0

Panowie macie fotke nożyc Suareza w dużej rozdzielczości na tapete ?

0

Może to był podtytuł pierwszej połowy.

0

Ciekawe czy nie należałeś do nich... :)

1

Masz takie na tapete w dużej rozdzielczości ?

1

Bramka Suareza to gol na miare umiejętności tego napastnika:)Niesamowicie się jaram golem Luisa!

0

Tylko spokojnie,już nie raz zmiataliśmy rywala przed meczem.

0

Bartra tak fenomenalne te odbiory i asysta,jednak wiele miał też pomyłek.Kilka złych ustawień,mijanie się z piłką podczas wyjść...solidniejsi napastnicy mogliby to niemiłosiernie wykorzystać.

2

Plan wykonany w 100%!Kto musiał odpoczął,Leo w dobrym kierunku zmierza na fotel lidera króla strzelców,bramka Neymara,fantastyczny gol Suareza i manita!

0

172,5

0

Ale Zniszczoł odpalił rakiete :)

3

A to może dzisiaj nie są skoki tylko zjazdy na nartach? ;)

0

Jak tak dalej pójdzie to Biegun jeszcze awansuje ;)

1

Wow! 113 metrów Bieguna na mamucie o punkcie K-200!Zawrotna odległość :)

0

Neymar w pierwszym,a Suarez na ławce ?!

0

Trybun w Elche jeszcze nie poobijał ? :)

1

Regularnie gra dla drużyny.

1

Co to znaczy wreszcie się przełamał?!Ludzie przecież dopiero co trafił z Bilbao,a wy cały czas trąbicie o przełamywaniu Suareza!

0

No troche szkoda,fajnie byłoby mieć dwóch braci Alcantara w środku pola.

0

A dokładnie pokładam w chłopaku spore nadzieje.

6

Tego nie przewidzisz i nie przeskoczysz.

0

Swego czasu byłem pełen nadziei,że może któregoś dnia ten Pan będzie następcą Iniesty

0

Odnoszę się ogólnie do newsa i przedstawiam kogo bardziej nam brakuje moim skromnym zdaniem.

1

Ja jestem tym szaleńcem:)Licze,że mierdka zatnie się na kilka ładnych meczy i nawet z najsłabszymi rywalami nic nie będzie chciało wpaść do sieci :)

0

Tylko po co nam kolejny taki playmaker przy Leo często wracającym się po piłke i atakującym z głębi pola?Tu własnie potrzeba takiego Pogby,który ma wszystko żeby grać na wysokim poziomie plus świetne warunki fizyczne których tak nam brakuje.

1

Na tę pozycje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?