Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuje,że będzie kosmos w Jego wykonaniu do końca sezonu :)
14
Leo Messi trenował dzisiaj jako jedyny zawodnik w dzień wolny od zajęć!!!
3
Nie wydaje mi się żeby Barca musiała wygrać z City aby być w gronie najlepszych :)
8
Widocznie lepiej skopać rywala niż na niego humorystycznie pośpiewać.
0
Panowie macie fotke nożyc Suareza w dużej rozdzielczości na tapete ?
0
Może to był podtytuł pierwszej połowy.
0
Ciekawe czy nie należałeś do nich... :)
1
Masz takie na tapete w dużej rozdzielczości ?
1
Bramka Suareza to gol na miare umiejętności tego napastnika:)Niesamowicie się jaram golem Luisa!
0
Tylko spokojnie,już nie raz zmiataliśmy rywala przed meczem.
0
Bartra tak fenomenalne te odbiory i asysta,jednak wiele miał też pomyłek.Kilka złych ustawień,mijanie się z piłką podczas wyjść...solidniejsi napastnicy mogliby to niemiłosiernie wykorzystać.
2
Plan wykonany w 100%!Kto musiał odpoczął,Leo w dobrym kierunku zmierza na fotel lidera króla strzelców,bramka Neymara,fantastyczny gol Suareza i manita!
0
172,5
0
Ale Zniszczoł odpalił rakiete :)
3
A to może dzisiaj nie są skoki tylko zjazdy na nartach? ;)
0
Jak tak dalej pójdzie to Biegun jeszcze awansuje ;)
1
Wow! 113 metrów Bieguna na mamucie o punkcie K-200!Zawrotna odległość :)
0
Neymar w pierwszym,a Suarez na ławce ?!
2
http://www.trollfootball.me/upload/thumb/troll_football_image_d70b07b587ee1ab00bf0b4e1bb0a657c.jpg
Prawda ? ;)
0
Trybun w Elche jeszcze nie poobijał ? :)
1
Regularnie gra dla drużyny.
1
Co to znaczy wreszcie się przełamał?!Ludzie przecież dopiero co trafił z Bilbao,a wy cały czas trąbicie o przełamywaniu Suareza!
0
No troche szkoda,fajnie byłoby mieć dwóch braci Alcantara w środku pola.
0
A dokładnie pokładam w chłopaku spore nadzieje.
6
Tego nie przewidzisz i nie przeskoczysz.
0
Swego czasu byłem pełen nadziei,że może któregoś dnia ten Pan będzie następcą Iniesty
0
Odnoszę się ogólnie do newsa i przedstawiam kogo bardziej nam brakuje moim skromnym zdaniem.
1
Ja jestem tym szaleńcem:)Licze,że mierdka zatnie się na kilka ładnych meczy i nawet z najsłabszymi rywalami nic nie będzie chciało wpaść do sieci :)
0
Tylko po co nam kolejny taki playmaker przy Leo często wracającym się po piłke i atakującym z głębi pola?Tu własnie potrzeba takiego Pogby,który ma wszystko żeby grać na wysokim poziomie plus świetne warunki fizyczne których tak nam brakuje.
1
Na tę pozycje