Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za taki gest powinien być zawieszony na nie mniejszą ilość spotkań jak za zachowania rasistowskie!
1
Nauczenia Di Marii dobrego nurkowania :)
1
Co nie zmienia faktu,że komisja musi się zebrać i ogłosić decyzje.Spotkanie prawdopodobnie w środe.
0
Nie zapominaj o Monaco ;)
0
Mam pytanie.Dlaczego w statystykach są przypisane Sergio tylko dwie żółte kartki skoro jest o jedną kartke od zawieszenia?
http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony/liga-bbva
0
To jaki skład na Eibar Panowie?
1
-4 to już może być 14 marca ;)
0
Jedna asysta?A to przy karnym na Suarezie i dobitce Messiego do pustej bramki to nie są asysty Luisa?
0
Ja!Wolałbym mieć Alexisa w kadrze niż Pedro :)
1
Alba i Sergio Busquets mają po cztery żółtka.
1
Tak nasz na chwile obecną najlepszy środkowy pomocnik znowu zasiądzie na ławce...jasne.
0
Pepe zgodze się,że zagrał świetne zawody ale przy bramce nie upilnował Aduriza i przy drugiej główce gdy piłka trafiła w słupek również przegrał pojedynek główkowy z Adurizem jak junior.A Williams?Tak wyróżniał się i zdecydowanie ma talent i potencjał aby być w przyszłości wybieranym najlepszym zawodnikiem takich spotkań:)
0
Po co te gadki przed meczem ?! Przemówić muszą najpierw nasi na boisku.
0
Zawodnikiem meczu oczywiście Aduriz który nie tylko strzelił piękną bramke ale i cofał się po piłke,bardzo umiejętnie przetrzymywał i jak trzeba to świetnie dzielił piłką po skrzydłach.
0
Według RAC1 partnerem Pique na środku obrony będzie Mathieu,reszta się zgadza.
0
Do Brazylii ? ;)
0
Oglądacie magazyn ligi mistrzów na tvp 1?Bedzie o miłości chłopca z Indii do Barcelony.
3
Więc to prawda,że jest magiczny....wczoraj potrafił być niezauważony przez większą część spotkania :)
9
Z kontuzją dłoni której nabawił się podczas machania łapkami gdy sędzia nie chciał mu dać karnego ;)
1
A jeszcze dobry tydzień temu kibic śmietankowych z którym musze pracować podśmiewał się,że w Barcelonie -4,a ma być jeszcze zimniej.Mówiłem mu,że wiosna idzie to nie chciał słuchać ;)
6
Jak przypomniałaś...to w takim razie Wszystkiego Najlepszego ;)
0
Ja licze dzisiaj na koncert:)Przynajmniej 5 bramek w wykonaniu naszych ulubieńców żeby przynajmniej zrównać się strzelonymi bramkami w lidze ze śmietankowymi:)
0
Rakitić ! :)
1
Nie moge spać!Dawać ten mecz! :)))
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11034233_805940416120021_876288071702244680_n.jpg?oh=d15d7737cf313537790a7a4e18155ffa&oe=557DF971&__gda__=1435565232_a3fb38460a5b4b38d217d2c9b4a158ff
1
Wszystko ładnie,ale Ziobro to dał ciała!
1
Stało się !!! :)
1
No Bale chciał wrzucać,a jeszcze taką brame by załadował fartem :)
0
Skoro w tej sytuacji jest żółta to Kroos już powinien oglądać mecz w szatni.
0
Aduriz !!! Cóż za gol!!!Do boju baskowie brawo!