1

Za taki gest powinien być zawieszony na nie mniejszą ilość spotkań jak za zachowania rasistowskie!

1

Nauczenia Di Marii dobrego nurkowania :)

1

Co nie zmienia faktu,że komisja musi się zebrać i ogłosić decyzje.Spotkanie prawdopodobnie w środe.

0

Nie zapominaj o Monaco ;)

0

Mam pytanie.Dlaczego w statystykach są przypisane Sergio tylko dwie żółte kartki skoro jest o jedną kartke od zawieszenia?
http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony/liga-bbva

0

To jaki skład na Eibar Panowie?

1

-4 to już może być 14 marca ;)

0

Jedna asysta?A to przy karnym na Suarezie i dobitce Messiego do pustej bramki to nie są asysty Luisa?

0

Ja!Wolałbym mieć Alexisa w kadrze niż Pedro :)

1

Alba i Sergio Busquets mają po cztery żółtka.

1

Tak nasz na chwile obecną najlepszy środkowy pomocnik znowu zasiądzie na ławce...jasne.

0

Pepe zgodze się,że zagrał świetne zawody ale przy bramce nie upilnował Aduriza i przy drugiej główce gdy piłka trafiła w słupek również przegrał pojedynek główkowy z Adurizem jak junior.A Williams?Tak wyróżniał się i zdecydowanie ma talent i potencjał aby być w przyszłości wybieranym najlepszym zawodnikiem takich spotkań:)

0

Po co te gadki przed meczem ?! Przemówić muszą najpierw nasi na boisku.

0

Zawodnikiem meczu oczywiście Aduriz który nie tylko strzelił piękną bramke ale i cofał się po piłke,bardzo umiejętnie przetrzymywał i jak trzeba to świetnie dzielił piłką po skrzydłach.

0

Według RAC1 partnerem Pique na środku obrony będzie Mathieu,reszta się zgadza.

0

Do Brazylii ? ;)

0

Oglądacie magazyn ligi mistrzów na tvp 1?Bedzie o miłości chłopca z Indii do Barcelony.

3

Więc to prawda,że jest magiczny....wczoraj potrafił być niezauważony przez większą część spotkania :)

9

Z kontuzją dłoni której nabawił się podczas machania łapkami gdy sędzia nie chciał mu dać karnego ;)

1

A jeszcze dobry tydzień temu kibic śmietankowych z którym musze pracować podśmiewał się,że w Barcelonie -4,a ma być jeszcze zimniej.Mówiłem mu,że wiosna idzie to nie chciał słuchać ;)

6

Jak przypomniałaś...to w takim razie Wszystkiego Najlepszego ;)

0

Ja licze dzisiaj na koncert:)Przynajmniej 5 bramek w wykonaniu naszych ulubieńców żeby przynajmniej zrównać się strzelonymi bramkami w lidze ze śmietankowymi:)

0

Rakitić ! :)

1

Nie moge spać!Dawać ten mecz! :)))

1

Wszystko ładnie,ale Ziobro to dał ciała!

1

Stało się !!! :)

1

No Bale chciał wrzucać,a jeszcze taką brame by załadował fartem :)

0

Skoro w tej sytuacji jest żółta to Kroos już powinien oglądać mecz w szatni.

0

Aduriz !!! Cóż za gol!!!Do boju baskowie brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?