Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na następny to raczej niemożliwe :)
0
To Żewłakow powiedział,że Suarez jest argentyńczykiem.
0
Nie mamy już zmian.
0
Tak tylko TY :)
0
Suarez argentyńczykiem,a MAradony na boisku jeszcze nie ma ?! ;)
0
Wrzutka z lewego sektora boiska,akcje zamyka Dos Santos strzałem po długim rogu bramki Ter Stegena(bez szans).
0
https://pbs.twimg.com/media/B_RyOyXXIAA9aC0.jpg
13
Gdzie jest nasz Iniesta?!Aż serce się kraje jak niewidoczny na boisku jest Andres.
1
To nie komentator!To ekspert! hahahaha ;)
0
remis nam w zupełności wystarcza do szczęścia :)
4
Mascherano i Suarez są o kartke od zawieszenia więc pewnie usiądą na ławce.
1
A trąbiłem,że rewolucje trzeba zacząć od Pedro i Xaviego,a nie Cesca i Alexisa;)Ale nie śmiem narzekać w końcu mamy Crakitica i Suareza!
0
Przewyższają poziomem,a odbiegają to właśnie angielskie :) Tak mi się wydaje,że tak to powinno być napisane ale moge się mylić ;)
1
A mówili,że po 10 minutach będzie po meczu ;)
0
Komentarz usunięty
0
Za obrażanie człowieka,nie ważne w jakiej drużynie gra,powinni Cię dożywotnio zbanować!
1
Wczoraj jak i dziś wszyscy bądźmy z barwami żółtymi !!! :)
0
Suarez podtrzymuje formę nie tylko strzelecką ale również nabija statystyki asystując :) Rakitić tak coraz lepsza forma,obecnie to nasz najlepszy środkowy pomocnik i to od niego powinno się zaczynać ustalanie składu.
3
Nie gramy na Camp Nou kolego tylko na stadionie rywala :)
4
Suarez i Rakitic kapitalnie!!!We wszystkich akcjach bramkowych brali udział,poziomem zbytnio od nich nie odbiega również Bravo,a reszta bardzo średnio.
0
Villareal mogłoby całe siły skupić na dzisiejszy mecz,a PK sobie odpuścić i zagrać rezerwami :)
0
Czytaj kolego,że mam pretensje o durnowate zachowanie czego konsekwencją są te kartki!
4
Troche pogrywa :)
0
Mathieu 5 podań do przodu i 5 strat ?!
25
Zawodnik przedniej formacji z pięcioma żółtymi kartkami na koncie i to w większości z własnej głupoty!
0
Potwierdziły się tylko z przypadku :) Ale co do pierwszej sytuacji to...no właśnie brak słów :)
0
Tak faktycznie nie oglądam hah bo Ty wiesz to lepiej.Ostatni mecz również zagrał słaby,a asysta do Leo to przytuszowała.Widocznie tak jest jak myśle skoro Lucho stawia na niego tylko ze słabszymi rywalami.
0
A z kim grał ostatni mecz Rafinha ? :)
3
Barta oj słabiutki!Teraz już widać jak na dłoni dlaczego nie gra z mocniejszymi rywalami.
0
Neymar to po dzisiejszym meczu powinien dostać niezłe zjebki!