Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiedziałeś,że Lucho grał w śmietankowych ?
0
Jakieś zajęcie sobie trzeba dzisiaj znaleźć i mam nadzieje,że pomożecie :) Rzućcie jakimiś dobrymi tytułami filmów,a najbardziej wojennymi.
0
Spokojnie Freund w drugiej serii odpali,a Kamil mu załatwi kryształową kule przeskakując Prevca i będzie tyle z układów gospodarzy :)
0
Jak FIS dalej tak będzie tworzył to nikt tych skoków nie będzie oglądał!Oceny sędziowskie są po prostu tragiczne,jakby dawane automatycznie dla poszczególnego zawodnika już przed skokiem!Noty dla Kamila po 18,5,a dla Prevca przy zachwianym lądowaniu 20!
0
Nie doczytałem do końca...ale do pracy każdy zdąży się wyspać o ile nie musi pić ;)A nie ma jak to analizować przebieg spotkania(mam nadzieję,że wygranego) na gorąco! :)
0
Hehehe!!!A te pismaki próbują skleić z tego sensację;)A tu chłopaki tak pięknie się bawią i kochają :)
1
Napić się !!! ;)
1
Myślę,że mało kto Cię przebije ;)
0
Więc Carlo przyznaje,że są zajechani ?!
0
Nie no znowu karny dla Ibry ! ;)
0
a jak wygląda terminarz śmietankowych na kwiecień ?
0
Ty widziałeś ich w LM?Tam mają zupełnie inną motywacje i intensywność.Wydaje mi się,że w tym sezonie kosztem wszystkiego rzucają co najlepsze na LM.
0
Czyli Lorient jest lepszy skoro PSG nie wykorzystało tylu setek :)
4
Tak był przekonać Roberta do meczu charytatywnego ;)
0
Ale się zemściły niewykorzystane akcje na PSG.
8
Lorient i 1-1 hahha nie wierze normalnie ;)
2
Cóż za strata dla śmietankowych;)
0
Mascherano jest niesamowity,ale czego mi brakowało w meczu z City to tego spokojniejszego rozegrania w środku pola przez Sergio.
3
Zaraz po sobocie :)
0
Z nami zagrają na zupełnie innej intensywności :)
0
Masz link?Bo nie ma mnie w domu i nie moge oglądać w TV.
0
Tak trudno drużynom z Francji było im spuścić wpiernicz :)
0
W Canal + nie będzie komentował ligi mistrzów ?
0
hehehe faktycznie ;)
3
Tak tylko żeby tym razem piłka wylądowała w siatce :)
2
Ten starszy komentator z pary komentujący aktualnie mecz PSG jak się nazywa?Jak sobie pomyśle,że będzie komentował nasz ćwierćfinał to aż mi drobne się w kieszeni nie zgadzają!
1
Canal + Sport :)
0
Każdy jest na swój sposób oryginalny ;)
1
Panowie losowanie może i nie sprezentowało nam najłatwiejszego rywala,ale trzeba się cieszyć,że zamiast PSG nie ma tu murarki muła :)
0
Ale śmietankowi chyba nie będą odpoczywać w tym czasie co ? :)