Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszelkich,a ponoć nawet najmniejszych możliwości nie miało Schalke.A proszę jakiej sraczki narobiło Karimowi i spółce ;)
1
Sami jesteśmy sobie winni,daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy jak byśmy grali co najmniej z Anglikami!Co jednak nie zmienia faktu,że nie powinno być rzutu rożnego po którym Irlandia wyrównała,bo tam był faul na Fabiańskim!
0
No takie powroty Sławku to ja rozumiem :)
0
A przypomnij mi jakiego to mocarza przeciwko miał Bale ? ;)
1
Nicholas ?
0
Oj Puyol motywatorem zespołu to by było to:)
0
Pan R. zmienił dyscypline,będzie teraz walczył z Otylią Jędrzejczak ;)
1
Gdybym napisał Irlandia-Polska 1-0 dla Polski byłoby w tym coś dziwnego,a piszemy o samej polsce więc tak 1-0 dla Polski!Jak się nie podoba to nie czytaj!
0
Szczególnie Puyol pozostawił niesamowity ślad po sobie wspaniałym charakterem,wolą walki,szacunkiem do każdego rywala...Smutno na myśl,że już nie zagra zawodowo w naszych barwach,ale serce napawa się dumą i radością,że dane mi było śledzić kariere Carlesa i mam możliwość wspominać,że tak WIELKIEGO człowieka i kapitana mieliśmy w swoim zespole!!!
0
Do boju Polsko !!!
2
Zawsze coś się kończy i zawsze coś nowego się zaczyna :)
1
Zatrzyma czy nie mógłby go troche pokopać ;)
1
1-0 dla Polski ! Glik trafi :)
2
Takie dno,przytulając kilkanaście milionów dolarów to ja rozumiem ! :)
0
Matysek i jego "kurcze" jest niesamowite ! ;)
0
Prędzej Davids i Staam u których w organizmie wykryto nandrolon i zdyskwalifikowano ich na 4 miesiące.
0
Przy tych zawieszeniach to Roy miał tylko 5 tygodni kary :)
0
Dyskryminacja jest karana w tym kraju.
0
Pseudoeksperci niesamowici hah ;)
2
http://livemecz.com/transmisja6.php
Proszę :)
0
Kto wie czy nie ma jakiejś specjalnej klauzuli dla nas ;)
1
Ale Di Maria to inna bajka,który jest niesamowicie uniwersalny,przydałby się nam na pozycje Iniesty czy na skrzydło:)Myśle,że ktoś z dwójki Di MAria-Reus powinien do nas trafić i być jednym z priorytetów transferowych.
0
Transfermarket podaje 183 cm wzrostu Thomasa ;)
1
Właśnie o Gundoganie pisałem wczoraj jako typowy następca pozycji Xaviego na boisku.Pytanie właśnie czy jest w stanie wrócić do formy sprzed kontuzji,bo tylko wtedy mógłby spróbować zastąpić Generała.
1
Już ktoś to pisał,że pomylił go z PIque.
2
Przecież środkowego pomocnika również szukają więc w czym problem ? :) Poza tym licze na Rafinhe i powrót Suareza :)
1
Może nie weźmie pod uwage tylko kasy,ale również to aby utrzeć nocha śmietankowym ;)
0
Chyba nie będziemy grali na okrągło Suarez czy Neymarem są też (oby nas omijały) kontuzje,a poza tym to opcja na powiedzmy ostatnie 15 minut w większości gdzie mogliby grać razem,a schodził jakiś obrońca czy jeden z pomocników :)
0
http://www.transfermarkt.pl/harry-kane/profil/spieler/132098
Prosze tu profil zawodnika i wzrost min. ;)
1
Z polskiego,niezbyt wiarygodnego źródła.Ale spodobała mi się ta opcja więc się podzieliłem.Kolego :)