1

Wszelkich,a ponoć nawet najmniejszych możliwości nie miało Schalke.A proszę jakiej sraczki narobiło Karimowi i spółce ;)

1

Sami jesteśmy sobie winni,daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy jak byśmy grali co najmniej z Anglikami!Co jednak nie zmienia faktu,że nie powinno być rzutu rożnego po którym Irlandia wyrównała,bo tam był faul na Fabiańskim!

0

No takie powroty Sławku to ja rozumiem :)

0

A przypomnij mi jakiego to mocarza przeciwko miał Bale ? ;)

1

Nicholas ?

0

Oj Puyol motywatorem zespołu to by było to:)

0

Pan R. zmienił dyscypline,będzie teraz walczył z Otylią Jędrzejczak ;)

1

Gdybym napisał Irlandia-Polska 1-0 dla Polski byłoby w tym coś dziwnego,a piszemy o samej polsce więc tak 1-0 dla Polski!Jak się nie podoba to nie czytaj!

0

Szczególnie Puyol pozostawił niesamowity ślad po sobie wspaniałym charakterem,wolą walki,szacunkiem do każdego rywala...Smutno na myśl,że już nie zagra zawodowo w naszych barwach,ale serce napawa się dumą i radością,że dane mi było śledzić kariere Carlesa i mam możliwość wspominać,że tak WIELKIEGO człowieka i kapitana mieliśmy w swoim zespole!!!

0


Do boju Polsko !!!

2

Zawsze coś się kończy i zawsze coś nowego się zaczyna :)

1

Zatrzyma czy nie mógłby go troche pokopać ;)

1

1-0 dla Polski ! Glik trafi :)

2

Takie dno,przytulając kilkanaście milionów dolarów to ja rozumiem ! :)

0

Matysek i jego "kurcze" jest niesamowite ! ;)

0

Prędzej Davids i Staam u których w organizmie wykryto nandrolon i zdyskwalifikowano ich na 4 miesiące.

0

Przy tych zawieszeniach to Roy miał tylko 5 tygodni kary :)

0

Dyskryminacja jest karana w tym kraju.

0

Pseudoeksperci niesamowici hah ;)

2

0

Kto wie czy nie ma jakiejś specjalnej klauzuli dla nas ;)

1

Ale Di Maria to inna bajka,który jest niesamowicie uniwersalny,przydałby się nam na pozycje Iniesty czy na skrzydło:)Myśle,że ktoś z dwójki Di MAria-Reus powinien do nas trafić i być jednym z priorytetów transferowych.

0

Transfermarket podaje 183 cm wzrostu Thomasa ;)

1

Właśnie o Gundoganie pisałem wczoraj jako typowy następca pozycji Xaviego na boisku.Pytanie właśnie czy jest w stanie wrócić do formy sprzed kontuzji,bo tylko wtedy mógłby spróbować zastąpić Generała.

1

Już ktoś to pisał,że pomylił go z PIque.

2

Przecież środkowego pomocnika również szukają więc w czym problem ? :) Poza tym licze na Rafinhe i powrót Suareza :)

1

Może nie weźmie pod uwage tylko kasy,ale również to aby utrzeć nocha śmietankowym ;)

0

Chyba nie będziemy grali na okrągło Suarez czy Neymarem są też (oby nas omijały) kontuzje,a poza tym to opcja na powiedzmy ostatnie 15 minut w większości gdzie mogliby grać razem,a schodził jakiś obrońca czy jeden z pomocników :)

0

http://www.transfermarkt.pl/harry-kane/profil/spieler/132098
Prosze tu profil zawodnika i wzrost min. ;)

1

Z polskiego,niezbyt wiarygodnego źródła.Ale spodobała mi się ta opcja więc się podzieliłem.Kolego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?