Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
MD: Vermaelen chce powrócić na boisko w meczu z Getafe w sezonie 2014/2015, który ma się odbyć 28 kwietnia.
0
Sergi Barjuan-"Ze względu na kontuzje i zawieszenia przybędziemy na Camp Nou w rezerwowym składzie."
0
Nie od dziś wiadomo,że granie realowi z Rayo strasznie nie leży.
0
i najlepiej rekordowych 6 bramek w jednym meczu Leo ;)
0
Napisaliście,że nie pamiętacie,ja pamiętam więc wklejam :)
4
0
Wydaje mi się,że przy nazwaniu Jamesa "gwiazdką jednego mundialu" kolega zdecydowanie ironizował do wypowiedzi innych :)
2
Będzie podawał duetowi Suarez-Neymar :)
2
A pomyśleć,że mogło być tak...
http://madrid-barcelona.com/data/articulos/2012/08/29/modric-engana-al-madridismo/503ddce827159.jpg
1
Już ktoś pisał,że na białym koniu przyjechał zbawić naszą prawą obrone ;)
1
Jak Lewandowski go powoła do kadry ;)
1
Robert to jest jednak koń nie do przepchnięcia! :)
0
Alves jest zawieszony na pierwsze spotkanie z PSG.
20
W artykule jest,że Alba nie trenuje z powodu kontuzji,a Ty umieszczasz go w wyjściowej jedenastce...
7
Lobikiem Ala Messi :)
0
Barca raz może się potknąć madryckie pismaki :)
0
Suarez jak na taki rozbrat z piłką to początek miał fantastyczny,teraz tylko potwierdza jakiej klasy jest piłkarzem :)
0
Kupować mogą zawsze,a zarejestrować mogą od 1 lipca do 31 sierpnia czy też w zimowym okienku od 1 stycznia :)
1
Ależ piękna ta nowa szata!Bravo redakcjo,rozwijacie się w niesamowitym tempie :)
0
ach...piękny sport...
http://joemonster.org/filmy/67966/Piekno_pilki_noznej
0
Chyba nie sądzisz,że Villareal przy takim zainteresowaniu będzie skłonne do negocjacji ?
0
Wyłożyć 20 baniek za Vietto,a na Dybale poczekać do 2016 roku i zgarnąć go za darmo :)
0
Transferów wyżej wymienionych Panów nie negocjujemy,a tym bardziej z tymi Katarczykami !!!
1
Jestem za!Nie możemy tu robić drugiego Milanu jaki był swego czasu i dawać dorabiać do emerytury!
0
W sobote o 21 to impreza,więc lepiej 18 albo niedziela 21 :)
18
Tata to nasz człowiek i oszczędza Leo na najważniejszą część sezonu :)
0
A gdzie Michał Żyro ?! ;)
1
Dlatego,że jeszcze większe predyspozycje ma atletico do pokonania śmietankowych niż psg nas.
0
Karim nie cwaniakuj jak muł przed naszym pojedynkiem z City,bo wszyscy wiemy jak to się skończyło ;)
0
Samo zdobywanie trofeów nie wystarczy,trzeba jeszcze mieć to coś na top :) Przed Tobą jest jednak wielu Karimie i to wielu za tą top 5 ;)