Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzięki,dzięki ;)
32
Panowie sprawdźcie mój komentarz sprzed 18 godzin,a propo dzisiejszego losowania! :)
14
A propo jutrzejszego losowania to przeprowadziłem je w domu i wyszło tak:
FC Porto-Bayern Monachium
FC Barcelona-Paris Saint Germain
Real Madryt-Atletico Madryt
AS Monaco-Juventus Turyn
Jak Wam się podoba ? ;)
0
Jeszcze broni ;)
0
Komentarz usunięty
0
I tyle z anglików w europejskich pucharach ;) W 81 minucie Dynamo-Everton 5-1(w 35 minucie gol Teodorczyka) :)
0
Ide dalej na spektakl i do zobaczenia mam nadzieję w świetnych humorach po meczu,a byłbym zapomniał....poproszę bramki Messiego,Suareza i Neymara :) Visca el Barca!!!
6
Na rm.pl również mówią,że Messi w najsłabszej formie=Ronaldo w najwyższej ;)
11
Jak ten pajac Nasri może jeszcze biegać po boisku?!Bydło i buractwo trzeba tępić czerwonymi kartonikami!
0
To nie City jest słabe!To MY jesteśmy mega-mocni !!!
0
Tobie proponuje "Trudne sprawy" :)
0
Jakby zawodnicy mieli takie podejście jak Ty to w ogóle byśmy nie musieli wychodzić na stadion tylko od razy przyjąć potulnie walkower.
0
Zabaleta jest na ławce.
0
Wydaje mi się,że w piątek o 12,a można obejrzeć na eurosport,nsport i canal plus sport.
1
Arkadiusz Milik !!! :)
0
Alexis sam się podciął hah !
0
Jak będzie 2-0 to i tak awansuje Monaco kolego :)
0
Arsenal prowadzi...może się spełni moje marzenie trafienia na nich w 1/4 finału :)
0
Ten Mandzukic to jest jednak....gdybym to napisał poszedłbym do więzienia ;)
0
Co za fart materacy !
0
Teodorczyk 1 gol :)
1
Ja zawsze liczę na ich strate punktów :)
1
Klub Szukały prowadzi 3-1,a Polak w pierwszym składzie :)
0
Panowie jak Suarez pogrywa?Bo dopiero włączyłem.
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65037,17559600,Reprezentacja_Polski__Nawalka_oglosil_powolania_na.html
Nie jest.
0
Suarez w Sevilli na skrzydle ?
2
No chyba dzisiaj się przyjrzę temu Suarezowi w Sevilli i odciążę troszkę Braide ;)
0
Artykuł jest o Cescu,a nie meczu City z nami :)
1
Wolski 2 :)
1
http://sport.fakt.pl/pilka-nozna/jose-mourinho-wysmiewa-barcelone-,artykuly,497977.html
Dalej się śmiejesz ?! :)
Nie?
To może teraz my się pośmiejemy :)