Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolski i Mielcarski
0
Od papugi Pani też byłą niezła ;) Bardziej interesuje się swoim wyglądem niż grą drużyny ;)
0
Ronaldo jest jak żyrafa,trzyma głowe wysoko w górze hahahaha ;)
5
Rany co oni gadają?!W realu jest trudniej być trenerem bo tam nie są ważne zwycięstwa tylko też styl no padłem hahaha...faktycznie Barcelona nie ma stylu hah co za goście w tym studiu!
5
Cały dzień miałem dziwnie spokojny,ale teraz to zaczyna mnie nosić !Nie zawiedźcie nas !!! Barca!Barca!Baaarca!!!
1
Jaki jest rekord ?
3
Urlop jest na takie ważne wydarzenie :)
0
Jeszcze 20 minut i składy !!!
0
Na Canal + Sport :)
0
Dzięki za info,obejrze jakiś film i idę spać:)
1
Środkowych pomocników to jest masa,oprócz tych co wymieniłeś są jeszcze Di Maria,Herrera,CoutinhoVeratti,Rabiot..można by wymieniać :)
0
Oglądamy filmy,słuchamy muzyki :)
13
Z premedytacją odcisnął korki na łydce Herrery.
1
Musimy odrobić dwie bramki straty z pierwszego meczu;)Tak nastawieni powinni podejść do dzisiejszego spotkania nasi zawodnicy!
0
Z premedytacją odcisnął korki na łydce Herrery.
1
Komentarz usunięty
1
Łapcie piękny gol Maty !
https://vine.co/v/OYIAuLnjxbg
2
O ja pierdziele !!!! No i prosze co wyczyniają zawodnicy z La Liga w najlepszej lidze świata !!! ;)
0
Aj Coutinho!Przyznam,że chętnie zobaczyłbym tego chłopaka w naszej koszulce.
1
Rany co za początek drugiej połowy?!Gerard coś Ty pajacu zrobił ?!
0
może zaraz 10:0 ;)
1
Lallana aleś odwalił ! ;)
2
Im coś się ostatnio odmieniło i zaczynają wychwalać naszych piłkarzy :)
2
Czysto amatorskie :) Amatorsko też trafiłem dokładnie pary ćwierćfinałowe :)
1
Kosmicznie to będzie jak Leo będzie miał piłkę przy nodze ! :)
2
Chciałabyś...chciała...
Niech i tak się stanie ! ;)
1
Licze,że wyleci z boiska za te nurkowanie ;)
2
Dobra typy na dziś,zapisywać :)
Liverpool-Man.Utd. 1
Hull-Chelsea 2
QPR-Everton 2
Reims-Monaco 2
Lens-Marsylia 2
Villarreal-Sevilla x
Barcelona-Real 1
Mainz-Wolfsburg 2
Bayern-Monchengladbach 1
Lech-Legia x
0
O Imperium Słońca nie widziałem!Musze to nadrobić :) Dzięki.
0
Podaruje wam 8 minut spędzonego czasu mniej do meczu ;)
Camp Nou 1999r. Finał Ligi Mistrzów :)