0

Wolski i Mielcarski

0

Od papugi Pani też byłą niezła ;) Bardziej interesuje się swoim wyglądem niż grą drużyny ;)

0

Ronaldo jest jak żyrafa,trzyma głowe wysoko w górze hahahaha ;)

5

Rany co oni gadają?!W realu jest trudniej być trenerem bo tam nie są ważne zwycięstwa tylko też styl no padłem hahaha...faktycznie Barcelona nie ma stylu hah co za goście w tym studiu!

5

Cały dzień miałem dziwnie spokojny,ale teraz to zaczyna mnie nosić !Nie zawiedźcie nas !!! Barca!Barca!Baaarca!!!

1

Jaki jest rekord ?

3

Urlop jest na takie ważne wydarzenie :)

0

Jeszcze 20 minut i składy !!!

0

Na Canal + Sport :)

0

Dzięki za info,obejrze jakiś film i idę spać:)

1

Środkowych pomocników to jest masa,oprócz tych co wymieniłeś są jeszcze Di Maria,Herrera,CoutinhoVeratti,Rabiot..można by wymieniać :)

0

Oglądamy filmy,słuchamy muzyki :)

13

Z premedytacją odcisnął korki na łydce Herrery.

1

Musimy odrobić dwie bramki straty z pierwszego meczu;)Tak nastawieni powinni podejść do dzisiejszego spotkania nasi zawodnicy!

0

Z premedytacją odcisnął korki na łydce Herrery.

1

Komentarz usunięty

1

Łapcie piękny gol Maty !
https://vine.co/v/OYIAuLnjxbg

2

O ja pierdziele !!!! No i prosze co wyczyniają zawodnicy z La Liga w najlepszej lidze świata !!! ;)

0

Aj Coutinho!Przyznam,że chętnie zobaczyłbym tego chłopaka w naszej koszulce.

1

Rany co za początek drugiej połowy?!Gerard coś Ty pajacu zrobił ?!

0

może zaraz 10:0 ;)

1

Lallana aleś odwalił ! ;)

2

Im coś się ostatnio odmieniło i zaczynają wychwalać naszych piłkarzy :)

2

Czysto amatorskie :) Amatorsko też trafiłem dokładnie pary ćwierćfinałowe :)

1

Kosmicznie to będzie jak Leo będzie miał piłkę przy nodze ! :)

2

Chciałabyś...chciała...
Niech i tak się stanie ! ;)

1

Licze,że wyleci z boiska za te nurkowanie ;)

2

Dobra typy na dziś,zapisywać :)
Liverpool-Man.Utd. 1
Hull-Chelsea 2
QPR-Everton 2
Reims-Monaco 2
Lens-Marsylia 2
Villarreal-Sevilla x
Barcelona-Real 1
Mainz-Wolfsburg 2
Bayern-Monchengladbach 1
Lech-Legia x

0

O Imperium Słońca nie widziałem!Musze to nadrobić :) Dzięki.

0

Podaruje wam 8 minut spędzonego czasu mniej do meczu ;)
Camp Nou 1999r. Finał Ligi Mistrzów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?