Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nieoficjalnie: Di Maria od przyszłego sezonu w Barcelonie
Mówi się o wymianie w której Di Maria trafi na Camp Nou a w jego miejsce na Old Traford wyląduje Pedro Rodriguez.
To by była bomba :)
0
Zgodze się z Tobą co do typu napastnika,ale Balo to niestety tykająca bomba,nie wiadomo kiedy wybuchnie i rozpieprzy atmosfere w szatni.
12
Mowa o silnym fizycznie zawodniku o dobrych warunkach,a Wy swoje o Pedro,Sandro czy jeszcze innych karakanach !
0
Lucho chce innego typu napastnika,silnego fizycznie.Napastnik miałby być alternatywą wtedy gdy mecz się nie układa,coś jak Larsson swego czasu.Wchodzi,przepchnie się dostawi stope czy też głowe i możemy dzięki temu odwrócić losy spotkania na swoją korzyść.
0
Jeszcze jednego?A ilu my mamy tych typowych wysuniętych napastników?
0
No właśnie niby takie proste,a tak fantastyczne :)
5
https://pbs.twimg.com/media/CBMi730U8AE9_Tq.jpg
Na konkurencyjnej ktoś wymyślił świetne stroje wyjazdowe :)
0
A kto ma teraz opaskę gdy nie gra Xavi ? :)
1
Jeśli chodzi o następce Xaviego to Gundogan sprzed kontuzji byłby idealnym rozwiązaniem.Nie wiem jak teraz gra,bo już długo nie oglądałem Dortmundu.Może ktoś z Was śledzi poczynania Borussi i mógłby wypowiedzieć się na temat gry wyżej wymienionego zawodnika?
0
Rafinha :)
0
Jeśli mamy dać Daniemu 3-letni i wysoki kontrakt to wole pobujać się pół roku na prawej obronie z Montoyą czy kimś innym.Nie możemy dopuścić do tego żeby robił tu dom emeryta jak za swego czasu w Milanie!Czas odświeżania kadry zacząć !
0
I co niedowiarki?!Vermaelen cały i zdrowy dalej trenuje :) Wracaj jak najszybciej na boisko Thomas,nie łap więcej kontuzji i udowodnij wszystkim,że Twój transfer wyjdzie wszystkim na dobre! :)
1
Sezon na siatki otwarty ! ;)
0
Chcecie na tapete ? :)
http://orig13.deviantart.net/a4b2/f/2015/082/7/4/luis_suarez___el_clasico_by_selvedinfcb-d8mv3aa.jpg
3
Z dzisiejszego treningu!Aż pysk się cieszy :)
https://pbs.twimg.com/media/CA8QAHBVIAA4sR6.jpg
0
Jaki Ty fakt stwierdzasz?Wróżbita Maciej z Ciebie,że przewidujesz mu jutro kontuzje?!
0
Hah szkoda,że nie zauważyłeś,że to ja sobie świruje ;)
2
Nie mądruj :)
0
Mecze towarzyskie to Leo świruje jakiś uraz,żeby być wypoczętym na końcówkę sezonu w Barcelonie ! ;)
0
Juventus nie musi sprzedawać Pogby,bo może przyjść do nas w 2016 roku za darmo kiedy właśnie kończy mu się kontrakt :)
0
Mnie cieszy,że tylko na chwile ;)
1
http://www.livesports.pl/mecz/dWwGaNeO/#statystyki-meczu;0
0
Może mają szron na TV,bo w Madrycie -4.
0
Bale nie był na spalonym,Ronaldo przy przedłużeniu piłki główką do walijczyka był na ewidentnym spalonym.
0
Myśle,że jeśli coś pokombinować to w najbliższych dwóch meczach z Celtą i Eibarem i tu szukać urwania minut zawodnikom z pierwszej "11". Na spotkania o których piszesz praktycznie once de gala.Ewentualnie z jakimiś kosmetycznymi zmianami.
0
Bardzo cieszy dyspozycja fizyczna naszych zawodników.Po tak trudnym meczu z City,wyglądamy o wiele świeżej w drugiej połowie od realu!
0
Mathieu jest świetny z ogórkami czy z drużynami z topu.On po prostu musi grać częściej,widać ile radości może nam sprawiać ta para stoperów.Świetnie bronią i do tego strzelają :)
0
W drugiej połowie to był gwałt!Szkoda niewykorzystanych sytuacji ale najważniejsze 3 punkty Vamos!
0
Przed meczem pewnie wróżyłeś manite,a teraz już mówisz,że przegraliśmy ?!
1
Co ten Wieszczycki założył?!