5

Nieoficjalnie: Di Maria od przyszłego sezonu w Barcelonie

Mówi się o wymianie w której Di Maria trafi na Camp Nou a w jego miejsce na Old Traford wyląduje Pedro Rodriguez.
To by była bomba :)

0

Zgodze się z Tobą co do typu napastnika,ale Balo to niestety tykająca bomba,nie wiadomo kiedy wybuchnie i rozpieprzy atmosfere w szatni.

12

Mowa o silnym fizycznie zawodniku o dobrych warunkach,a Wy swoje o Pedro,Sandro czy jeszcze innych karakanach !

0

Lucho chce innego typu napastnika,silnego fizycznie.Napastnik miałby być alternatywą wtedy gdy mecz się nie układa,coś jak Larsson swego czasu.Wchodzi,przepchnie się dostawi stope czy też głowe i możemy dzięki temu odwrócić losy spotkania na swoją korzyść.

0

Jeszcze jednego?A ilu my mamy tych typowych wysuniętych napastników?

0

No właśnie niby takie proste,a tak fantastyczne :)

5

https://pbs.twimg.com/media/CBMi730U8AE9_Tq.jpg
Na konkurencyjnej ktoś wymyślił świetne stroje wyjazdowe :)

0

A kto ma teraz opaskę gdy nie gra Xavi ? :)

1

Jeśli chodzi o następce Xaviego to Gundogan sprzed kontuzji byłby idealnym rozwiązaniem.Nie wiem jak teraz gra,bo już długo nie oglądałem Dortmundu.Może ktoś z Was śledzi poczynania Borussi i mógłby wypowiedzieć się na temat gry wyżej wymienionego zawodnika?

0

Rafinha :)

0

Jeśli mamy dać Daniemu 3-letni i wysoki kontrakt to wole pobujać się pół roku na prawej obronie z Montoyą czy kimś innym.Nie możemy dopuścić do tego żeby robił tu dom emeryta jak za swego czasu w Milanie!Czas odświeżania kadry zacząć !

0

I co niedowiarki?!Vermaelen cały i zdrowy dalej trenuje :) Wracaj jak najszybciej na boisko Thomas,nie łap więcej kontuzji i udowodnij wszystkim,że Twój transfer wyjdzie wszystkim na dobre! :)

1

Sezon na siatki otwarty ! ;)

3

Z dzisiejszego treningu!Aż pysk się cieszy :)
https://pbs.twimg.com/media/CA8QAHBVIAA4sR6.jpg

0

Jaki Ty fakt stwierdzasz?Wróżbita Maciej z Ciebie,że przewidujesz mu jutro kontuzje?!

0

Hah szkoda,że nie zauważyłeś,że to ja sobie świruje ;)

2

Nie mądruj :)

0

Mecze towarzyskie to Leo świruje jakiś uraz,żeby być wypoczętym na końcówkę sezonu w Barcelonie ! ;)

0

Juventus nie musi sprzedawać Pogby,bo może przyjść do nas w 2016 roku za darmo kiedy właśnie kończy mu się kontrakt :)

0

Mnie cieszy,że tylko na chwile ;)

0

Może mają szron na TV,bo w Madrycie -4.

0

Bale nie był na spalonym,Ronaldo przy przedłużeniu piłki główką do walijczyka był na ewidentnym spalonym.

0

Myśle,że jeśli coś pokombinować to w najbliższych dwóch meczach z Celtą i Eibarem i tu szukać urwania minut zawodnikom z pierwszej "11". Na spotkania o których piszesz praktycznie once de gala.Ewentualnie z jakimiś kosmetycznymi zmianami.

0

Bardzo cieszy dyspozycja fizyczna naszych zawodników.Po tak trudnym meczu z City,wyglądamy o wiele świeżej w drugiej połowie od realu!

0

Mathieu jest świetny z ogórkami czy z drużynami z topu.On po prostu musi grać częściej,widać ile radości może nam sprawiać ta para stoperów.Świetnie bronią i do tego strzelają :)

0

W drugiej połowie to był gwałt!Szkoda niewykorzystanych sytuacji ale najważniejsze 3 punkty Vamos!

0

Przed meczem pewnie wróżyłeś manite,a teraz już mówisz,że przegraliśmy ?!

1

Co ten Wieszczycki założył?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?