Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja jestem zadowolony z takiego scenariusza meczu.Drużyna pokazała,że potrafi wygrywać tak niewygodne spotkania.Co do formy poszczególnych zawodników w zupełności sie z Toba zgadzam i mam nadzieje,że Neymar nie będzie naszym drugim Fabregasem - zawodnikiem pierwszej części sezonu.Ale powiem Ci,że najbardziej cieszy mnie bestia walcząca o każdą piłkę jak Suarez :)
0
Komentarz usunięty
1
Panowie podrzucicie mi wczorajszy slalom gigant Leo między zawodnikami Eibar ? :)
0
Plan wykonany :)
0
Kiedy powołania do jutrzejszego meczu ?
2
I tak nic nie przebije tego trafienia i radości po nim ! :)
0
No to teraz mamy jeszcze większą motywacje do zwycięstwa:)Dzięki mule !!! :)
0
http://ocdn.eu/images/pulscms/N2E7MDMsMmU0LDAsMSwx/366c656da58de0d7a3bc1725ead57877.jpg
12
Hah padłem!To ze strony smerfów,zobaczcie komentarz...
"W półfinale LM zapewne zameldują się najbogatsi. Kasiora rządzi. Ci których stać na Ronaldo, Bale'a, Suareza, Neymara niestety sa poza naszym zasięgiem. Przynajmniej w tym sezonie. "
0
Mathieu raczej bym nie ryzykował ma 4 żółtka.
0
Messsi jeszcze bez rekordu ?! ;)
0
Montoya kontuzjowany!No to jest czas Douglasa :)
0
Wszędzie piszą jak nie o bójce w City to o kłótniach mierd.Oby to nie uśpiło naszej czujności.Visca el Barca!!!
6
W ostatnich 10 latach Jose Mourinho tylko dwa razy odpadał na etapie 1/8 finału Ligi Mistrzów (2006, 2009). W obu przypadkach Barcelona wygrywała potem te rozgrywki. Ciekawe czy tym razem też tak będzie ;)
0
A tak w ogóle to Perez nic nie wykombinował?Dani jest zawieszony na jeden mecz tak ? :)
0
Powinien podbiec do muła i zaśmiać mu się prosto w twarz jeszcze!Przecież sami się chłopa pozbyli to co miał się smucić niby?!
0
Jak tam Twoja wspaniała drużyna Cesc ?! :)
1
No u mnie jest wszystko ok :)
0
Lepszy sezon posuchy niż bujać się z kontraktami zawodników u schyłku kariery.Nie może tutaj się zrobić drugi Milan!
20
Ja wole pół roku bez Daniego niż jakiś bajeczny kontrakt dla niego na grube miliony,obciążający nas przez przynajmniej dwa sezony.
0
Ale kwestionuje tylko Twoją wypowiedź mówiącą o tym,że grał cały czas w bayernie.Co do reszty masz racje jest zajechany i widziałbym go u nas.
0
W bayernie był konsekwentnie pomijany przez Pepa :)
1
I po co papugujesz?
0
http://www.ligamistrzow.com/
0
Śmiać i cieszyć to się należy po zwycięstwach swojego zespołu najbardziej.Nigdy natomiast nie należy się naśmiewać nawet z największego wroga bo sam nie wiesz kiedy Tobie coś podobnego może się przytrafić.
2
Dlaczego porównujecie dzisiejszy mecz do GD?!To będzie zupełnie inne spotkanie,inna motywacja!Chce zwycięstwa jak każdy z Was i licze na nie,ale nie liczmy na to,że mecz sam się wygra!
0
Na livesports.pl 4-0 ;)
0
Najlepszego dla Crakitica!Goli,asyst ale przede wszystkim trofeów z Barcą !!! :)
0
Uśmiech Bartomeu na tych zdjęciach jest nieźle fałszywy,zresztą Johan nie zwraca na niego nawet uwagi.Cruyff nie zapomniał co ta banda mu wyrządziła i czuje,że ma jakiś plan żeby za kilka miesięcy się na nich zemścić.
4
No chyba Panowie się w końcu dogadali...to olbrzymi plus dla Bartomeu przed wyborami!
https://x.com/barcastuff/statuses/575067022842798080