1

Ja jestem zadowolony z takiego scenariusza meczu.Drużyna pokazała,że potrafi wygrywać tak niewygodne spotkania.Co do formy poszczególnych zawodników w zupełności sie z Toba zgadzam i mam nadzieje,że Neymar nie będzie naszym drugim Fabregasem - zawodnikiem pierwszej części sezonu.Ale powiem Ci,że najbardziej cieszy mnie bestia walcząca o każdą piłkę jak Suarez :)

0

Komentarz usunięty

1

Panowie podrzucicie mi wczorajszy slalom gigant Leo między zawodnikami Eibar ? :)

0

Plan wykonany :)

0

Kiedy powołania do jutrzejszego meczu ?

2

I tak nic nie przebije tego trafienia i radości po nim ! :)

0

No to teraz mamy jeszcze większą motywacje do zwycięstwa:)Dzięki mule !!! :)

12

Hah padłem!To ze strony smerfów,zobaczcie komentarz...
"W półfinale LM zapewne zameldują się najbogatsi. Kasiora rządzi. Ci których stać na Ronaldo, Bale'a, Suareza, Neymara niestety sa poza naszym zasięgiem. Przynajmniej w tym sezonie. "

0

Mathieu raczej bym nie ryzykował ma 4 żółtka.

0

Messsi jeszcze bez rekordu ?! ;)

0

Montoya kontuzjowany!No to jest czas Douglasa :)

0

Wszędzie piszą jak nie o bójce w City to o kłótniach mierd.Oby to nie uśpiło naszej czujności.Visca el Barca!!!

6

W ostatnich 10 latach Jose Mourinho tylko dwa razy odpadał na etapie 1/8 finału Ligi Mistrzów (2006, 2009). W obu przypadkach Barcelona wygrywała potem te rozgrywki. Ciekawe czy tym razem też tak będzie ;)

0

A tak w ogóle to Perez nic nie wykombinował?Dani jest zawieszony na jeden mecz tak ? :)

0

Powinien podbiec do muła i zaśmiać mu się prosto w twarz jeszcze!Przecież sami się chłopa pozbyli to co miał się smucić niby?!

0

Jak tam Twoja wspaniała drużyna Cesc ?! :)

1

No u mnie jest wszystko ok :)

0

Lepszy sezon posuchy niż bujać się z kontraktami zawodników u schyłku kariery.Nie może tutaj się zrobić drugi Milan!

20

Ja wole pół roku bez Daniego niż jakiś bajeczny kontrakt dla niego na grube miliony,obciążający nas przez przynajmniej dwa sezony.

0

Ale kwestionuje tylko Twoją wypowiedź mówiącą o tym,że grał cały czas w bayernie.Co do reszty masz racje jest zajechany i widziałbym go u nas.

0

W bayernie był konsekwentnie pomijany przez Pepa :)

1

I po co papugujesz?

0

0

Śmiać i cieszyć to się należy po zwycięstwach swojego zespołu najbardziej.Nigdy natomiast nie należy się naśmiewać nawet z największego wroga bo sam nie wiesz kiedy Tobie coś podobnego może się przytrafić.

2

Dlaczego porównujecie dzisiejszy mecz do GD?!To będzie zupełnie inne spotkanie,inna motywacja!Chce zwycięstwa jak każdy z Was i licze na nie,ale nie liczmy na to,że mecz sam się wygra!

0

Na livesports.pl 4-0 ;)

0

Najlepszego dla Crakitica!Goli,asyst ale przede wszystkim trofeów z Barcą !!! :)

0

Uśmiech Bartomeu na tych zdjęciach jest nieźle fałszywy,zresztą Johan nie zwraca na niego nawet uwagi.Cruyff nie zapomniał co ta banda mu wyrządziła i czuje,że ma jakiś plan żeby za kilka miesięcy się na nich zemścić.

4

No chyba Panowie się w końcu dogadali...to olbrzymi plus dla Bartomeu przed wyborami!
https://x.com/barcastuff/statuses/575067022842798080

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?