Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Troche pogrywa :)
0
Mathieu 5 podań do przodu i 5 strat ?!
25
Zawodnik przedniej formacji z pięcioma żółtymi kartkami na koncie i to w większości z własnej głupoty!
0
Potwierdziły się tylko z przypadku :) Ale co do pierwszej sytuacji to...no właśnie brak słów :)
0
Tak faktycznie nie oglądam hah bo Ty wiesz to lepiej.Ostatni mecz również zagrał słaby,a asysta do Leo to przytuszowała.Widocznie tak jest jak myśle skoro Lucho stawia na niego tylko ze słabszymi rywalami.
0
A z kim grał ostatni mecz Rafinha ? :)
3
Barta oj słabiutki!Teraz już widać jak na dłoni dlaczego nie gra z mocniejszymi rywalami.
0
Neymar to po dzisiejszym meczu powinien dostać niezłe zjebki!
0
Suarez to był dzisiaj ostatnim zawodnikiem przedniej formacji do zmiany!
8
Co za pajac z tego komentatora!Messi wybija piłke za linie boczną gdy z murawy nie podnosi się Mascherano,a ten swoje teorie snuje o tym co się dzieje z Messim!Śmiech na sali.
1
Komplikujemy sobie życie,19 drużyna w tabeli zmusza nas do głębokiej defensywy!Masz olbrzymi szacunek do Xaviego ale Jego dyspozycja jest tragiczna,nie nadąża za akcjami,nie bierze gry na siebie,nie uspakaja jej.Ten mecz wygląda tak w największym stopnie przez niewidoczność Xaviego w akcjach.Czas na Rafinhe!
1
Wszystko ładnie tylko powinien być Rafinha!
0
Nie przy 1-3 położymy się na boisku i będziemy pic drinki przez słomke hah,człowieku wyluzuj z tymi siłami od szafowania nimi jest cały sezon.
0
Skoro zaczął mecz na ławce to jak miął się przystosować ? :)
4
Tak bo Guardiola powalił taktyką na Szachtar!
1
Dzisiaj Messi był po prostu z innej galaktyki!!!$ biegały za nim jakby chcieli autograf!Kapitalny mecz!Szkoda tylko tego karnego ale tym bardziej emocjonujący rewanż :)
0
Chyba odwrotnie :)
1
Ja tam się ciesze z 1-2:) Przy 1-3 moglibyśmy wyjść za bardzo rozluźnieni,a tak wyjdziemy jeszcze na większej kur..........w rewanżu :)
0
Masche?!Kilka interwencji miał fajnych ale co się obcinał przy niektórych decyzjach to masakra!
0
Sergio-nonszalancja nie do przyjęcia!
Mascherano- ostatnio coraz częściej zdarzają mu się jakieś dziwaczne decyzje!
0
Przeczytaj to co napisałeś...te słowa brzmią jak któregoś z zawodników Barcy,a nie City.
0
Kompany to raczej powiedział:
"Mamy się bać Barcelony?Przecież graliśmy ze Stoke"
Ma koleś poczucie humoru:)
27
Nasze tridente też jest w stu procentowej gotowości Manuelu! :)
0
Pewnie zawieszenie na jeden mecz za nadmiar żółtych kartek.
1
Schmeichel-Alves,Puyol,Nesta,R.Carlos-Makelele,Zidane,Iniesta-Messi,Batistuta,Ronaldinho.
0
Legia wygra 1-0 !
1
Jeszcze się zdziwisz na którym miejscu Dortmund skończy lige :)
3
Z City Leo zagra jeszcze na większej intensywności,ponownie będziemy widzieć jak wraca za Aguero przed własne pole karne żeby odebrać mu piłke.
2
A to nie wiedziałem,że Pedro strzelił bramke! ;)
0
Cavani na prawym skrzydle,Leo jako wolny elektron na papierze ustawiony za Suarezem :)