0

Barca skłócona mówili...

0

Dobrze,że wraca też stary duch-pressing i wyjście spod niego :)

0

Ładny avek ;)

0

Co za wyjścia spod pressingu!!!

15

Real nie miał nawet pół sytuacji,po prostu został zmiażdżony!

0

Od jakiegoś czasu to już tak nie wygląda.

0

A teraz zapytam,bo była dzisiaj rozmowa o obstawianiach meczów.Stawiał ktoś na City ?

1

Jeszcze Torres na manite i będzie gitara :)

1

Lucho oszczędza zawodników w pierwszej fazie sezonu:)Więc o eksperymentalny skład nie musisz się obawiać :)

0

Trzy kartki dla Atletico za niesportowe zachowanie,jedna za zagranie ręką i tylko jedna za faul heh no nieźle to wygląda ;)

3

Prosze Was Barcelono,niech ten mecz doda Wam jeszcze więcej dodatkowej motywacji do zdobycia jutro kompletu punktów!

2

Panowie bierzemy kogoś od śmietankowych ? Bo tam już 3/4 składu wyprzedają ;) hah

0

Carlo już nie ma pierwszego składu.

0

Dawać Manite Atletico !!! :)

0

Sędzia pomóż !!! :)

5

No w końcu Dortmund bierze się za robote :)

0

Krysztianu to krysztianu ale gdzie najdroższy piłkarz świata?

0

Kontuzja Koke i rozbity nos Godina

0

Jesteśmy teraz w zupełnie innym punkcie i mam nadzieje,że poradzimy sobie z Bilbao.Ale zgadzam się,że nie ma co za wcześnie się zapędzać ze zmniejszaniem straty punktowej.

0

A Carlo?Nie masz do niego pretensji,że przez pierwszą część sezonu praktycznie zajeżdżał pierwszą jedenastke?

1

Teraz Atletico sobie odpoczywa aby po przerwie znowu zaskoczyć :)

0

Tak poważnie pytam co powiesz o meczu i poszczególnych zawodnikach waszej drużyny?

2

Sędzia już pomaga ?!

1

Nie można zrobić jakiś zorganizowanych grup kibiców?

1

ja to bym chciał żeby była taka cały czas

0

Meczu nie oglądasz?

1

Jest Bale?Komentator coś mówił ;)

0

co się krystynka zatrzymała?stringi się werżnęły w pośladki ?;)

1

ależ nos trenerski Simeone;) Saul!!!!!!!!!

1

Tiago!Tiago!!Tiago!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?