Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca skłócona mówili...
0
Dobrze,że wraca też stary duch-pressing i wyjście spod niego :)
0
Ładny avek ;)
0
Co za wyjścia spod pressingu!!!
15
Real nie miał nawet pół sytuacji,po prostu został zmiażdżony!
0
Od jakiegoś czasu to już tak nie wygląda.
0
A teraz zapytam,bo była dzisiaj rozmowa o obstawianiach meczów.Stawiał ktoś na City ?
1
Jeszcze Torres na manite i będzie gitara :)
1
Lucho oszczędza zawodników w pierwszej fazie sezonu:)Więc o eksperymentalny skład nie musisz się obawiać :)
0
Trzy kartki dla Atletico za niesportowe zachowanie,jedna za zagranie ręką i tylko jedna za faul heh no nieźle to wygląda ;)
3
Prosze Was Barcelono,niech ten mecz doda Wam jeszcze więcej dodatkowej motywacji do zdobycia jutro kompletu punktów!
2
Panowie bierzemy kogoś od śmietankowych ? Bo tam już 3/4 składu wyprzedają ;) hah
0
Carlo już nie ma pierwszego składu.
0
Dawać Manite Atletico !!! :)
0
Sędzia pomóż !!! :)
5
No w końcu Dortmund bierze się za robote :)
0
Krysztianu to krysztianu ale gdzie najdroższy piłkarz świata?
0
Kontuzja Koke i rozbity nos Godina
0
Jesteśmy teraz w zupełnie innym punkcie i mam nadzieje,że poradzimy sobie z Bilbao.Ale zgadzam się,że nie ma co za wcześnie się zapędzać ze zmniejszaniem straty punktowej.
0
A Carlo?Nie masz do niego pretensji,że przez pierwszą część sezonu praktycznie zajeżdżał pierwszą jedenastke?
1
Teraz Atletico sobie odpoczywa aby po przerwie znowu zaskoczyć :)
0
Tak poważnie pytam co powiesz o meczu i poszczególnych zawodnikach waszej drużyny?
2
Sędzia już pomaga ?!
1
Nie można zrobić jakiś zorganizowanych grup kibiców?
1
ja to bym chciał żeby była taka cały czas
0
Meczu nie oglądasz?
1
Jest Bale?Komentator coś mówił ;)
0
co się krystynka zatrzymała?stringi się werżnęły w pośladki ?;)
1
ależ nos trenerski Simeone;) Saul!!!!!!!!!
1
Tiago!Tiago!!Tiago!!!