1

Za to z Sanchezem przyjemniej się ogląda :)

0

Nie interesuje mnie ich miejsce,po prostu lubie ich oglądać.Gdy są w formie ich gra porywa,a gdy grają klape to jest się z czego pośmiać :)

0

A Ty kiedy zaczniesz kopać piłkę zamiast po czole ? :)

0

A co dopiero z Sanchezem :)

6

Dzisiaj od 16-tej na te niespełna dwie godziny wszyscy bądźmy Materacami!!!

1

Może gra tylko dla zabawy,a obstawienie jednego meczu to wiadomo,że już nie taka frajda :)

2

Mamy bana na transfery,a tu prosze...Jeszcze przed sezonem ogórkowym będzie solidny transfer :)

1

Zmiennik się przyda ;)

3

Czyli idealnie.1 lipca 2016 trafia do nas za free :)

1

Niech odejdzie.Nie ma tu miejsca na dorabianie do emeryturki!

0

To się przeliczysz,bo zawodnicy których wyżej wymieniłeś swoją kolejkę rozgrywają w niedziele ;)

0

O proszę!Zauważyłem właśnie,że zmodernizowaliście odtwarzanie linków:)No brawo,świetna sprawa :)

2

Najbardziej to daliśmy ciała z Celtą na własnym stadionie.

0

Wole już żeby Dani odszedł niż mielibyśmy mu zaoferować 3 letni kontrakt.Te pół roku możemy się przemęczyć z jednym z naszych obrońców,a nawet jeśli będzie trzeba to i cały sezon.Wole sezon posuchy niż drużynę zawodników dorabiających do emerytury jak swego czasu w Milanie.

0

W tunike ;)

0

Kartka Marcelo nie została anulowana !

0

Tyle kar dostajemy nie potrafiąc się wybronić z żadnego z zarzutów więc jesteśmy łatwym kąskiem do użądlenia.Ale Bartomeu się obudził i powiedział dość!Szkoda tylko,że wtedy gdy jemu samemu pali się pod dupskiem!

1

Hah właśnie latam po kanałach meczowych i widziałem jak Robben padł prawie jak rażony piorunem heh.Nominuje Go do statuetki Złotego Nurka ! :)

0

No niezłą pake robi muł trzeba przyznać.

0

Ja wole Bilbao,bo z Espanyolem to kości mogą trzeszczeć.

0

Jakoś dzisiaj po każdym wykopie od bramki Bravo,drżałem jak za czasów Pinto ;)Ale może to przez ten wiatr szalejący na Camp Nou :)

0

Ten drugi komentator to jakiś kibic mierdy czy co jest?

0

Rafinha teraz musi dostawać jak najwięcej minut,a od przyszłego sezonu chce już Go widzieć jako pełnoprawnego zawodnika pierwszej jedenastki :)

0

Brawo Panowie za brąz! :)

1

W 2016 będzie miejsce właśnie dla Reusa :)

0

Montoya na trybunach i nie straszy odejściem ? ;)

0

Właśnie o tym pisze,że tu odgrywa zupełnie inną role niż w Sevilli.

0

Masz jakiś skrót do tego meczu ?

0

W takiej formie Neya to raczej pewne,że coś ukuje :)

0

Za dużo Ci było 4 bramkarzy to teraz wystawił drzewko bez bramkarza ;) hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?