Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za to z Sanchezem przyjemniej się ogląda :)
0
Nie interesuje mnie ich miejsce,po prostu lubie ich oglądać.Gdy są w formie ich gra porywa,a gdy grają klape to jest się z czego pośmiać :)
0
A Ty kiedy zaczniesz kopać piłkę zamiast po czole ? :)
0
A co dopiero z Sanchezem :)
6
Dzisiaj od 16-tej na te niespełna dwie godziny wszyscy bądźmy Materacami!!!
1
Może gra tylko dla zabawy,a obstawienie jednego meczu to wiadomo,że już nie taka frajda :)
2
Mamy bana na transfery,a tu prosze...Jeszcze przed sezonem ogórkowym będzie solidny transfer :)
1
Zmiennik się przyda ;)
3
Czyli idealnie.1 lipca 2016 trafia do nas za free :)
1
Niech odejdzie.Nie ma tu miejsca na dorabianie do emeryturki!
0
To się przeliczysz,bo zawodnicy których wyżej wymieniłeś swoją kolejkę rozgrywają w niedziele ;)
0
O proszę!Zauważyłem właśnie,że zmodernizowaliście odtwarzanie linków:)No brawo,świetna sprawa :)
2
Najbardziej to daliśmy ciała z Celtą na własnym stadionie.
0
Wole już żeby Dani odszedł niż mielibyśmy mu zaoferować 3 letni kontrakt.Te pół roku możemy się przemęczyć z jednym z naszych obrońców,a nawet jeśli będzie trzeba to i cały sezon.Wole sezon posuchy niż drużynę zawodników dorabiających do emerytury jak swego czasu w Milanie.
0
W tunike ;)
0
Kartka Marcelo nie została anulowana !
0
Tyle kar dostajemy nie potrafiąc się wybronić z żadnego z zarzutów więc jesteśmy łatwym kąskiem do użądlenia.Ale Bartomeu się obudził i powiedział dość!Szkoda tylko,że wtedy gdy jemu samemu pali się pod dupskiem!
1
Hah właśnie latam po kanałach meczowych i widziałem jak Robben padł prawie jak rażony piorunem heh.Nominuje Go do statuetki Złotego Nurka ! :)
0
No niezłą pake robi muł trzeba przyznać.
0
Ja wole Bilbao,bo z Espanyolem to kości mogą trzeszczeć.
0
Jakoś dzisiaj po każdym wykopie od bramki Bravo,drżałem jak za czasów Pinto ;)Ale może to przez ten wiatr szalejący na Camp Nou :)
0
Ten drugi komentator to jakiś kibic mierdy czy co jest?
0
Rafinha teraz musi dostawać jak najwięcej minut,a od przyszłego sezonu chce już Go widzieć jako pełnoprawnego zawodnika pierwszej jedenastki :)
0
Brawo Panowie za brąz! :)
1
W 2016 będzie miejsce właśnie dla Reusa :)
0
Montoya na trybunach i nie straszy odejściem ? ;)
0
Właśnie o tym pisze,że tu odgrywa zupełnie inną role niż w Sevilli.
0
Masz jakiś skrót do tego meczu ?
0
W takiej formie Neya to raczej pewne,że coś ukuje :)
0
Za dużo Ci było 4 bramkarzy to teraz wystawił drzewko bez bramkarza ;) hah