0

Może i na papierze nie są ale na boisku stanowczo za mało grają do przodu.

0

Wyczytałem z gry na boisku,gdzie często asekuruje Alvesa i ma więcej zadań defensywnych niż ofensywnych.

4

Grając do tyłu albo w poprzek boiska trudno tracić piłke.

0

I to się chwali;) Ile masz wzrostu ? :)

0

Rafinhom?A co to za nowoczesna odmiana ?

0

Ta jasne Rakitić-Sergio-Xavi,zagrajmy trzema defensywnymi pomocnikami.Nad pod formą Iniesta,a najlepiej Rafinha na boisku to obowiązek.

0

Umiesz liczyć?Licz na siebie ;)

0

Dokładnie mam te same myśli.Rafinha i Ter Stegen pierwsze skrzypce :)

1

Na Camp Nou każdego możemy odstawić z bagażem pięciu goli.A tak poważnie to obawiam się tego meczu,a zawsze jak czuje się niepewnie to gramy kapitalne zawody:)

0

Panowie jaki składzik na dzisiaj byście sobie życzyli ?

0

Z czego Ty się cieszysz dzieciaku?!Radze Ci poszukać rozumu w Twojej pustej dyni!

0

Nie wiedział czy pisze się razem czy oddzielnie ;)

0

Żart?Bartra nie jest wcale tak dobrym stoperem jak go malujecie.

0

Za Inieste Rafinha i możemy lecieć :)

0

Ja tam jestem pewien,że Reus poczeka na Barce.Nie tylko dlatego,że jest Jej kibicem ale również pod tym względem,że gra u nas Jego przyjaciel Marc Ter Stegen !

0

między końcem skoków,a meczem Barcy:) a no i jeszcze od rana do 14:30 :)

0

Xavi na ten moment jest hamulcowym i nie oszukujmy się.Może wchodzić na końcówki spotkań w kwestii uspokojenia gry,przy korzystnym wyniku.Chce żeby grał u nas jak najdłużej ale żeby przejmował role takiego Gigssa u schyłku kariery w United.

0

Ja cały czas licze na ten sezon :)

0

A mówią,że liga angielska najbardziej brutalna i kontaktowa.A tu prosze...Costa za nadepnięcie na rywala,trzy mecze zawieszenia!Portugalczyk za skopanie i próbe kilku sierpowych...śmieszne dwa mecze kary :)

0

Mathieu to w ogóle jakiś jęzor ma rozwiązły.Może on nie tylko papierosy pali.

0

wiesz w ogóle co to znaczy vamos chłopcze ? :)

0

Wieszczycki w formie....Marcelllllo ;)

0

Allah ?! hahaha ;)

0

I jest Bale,ten który miał ciągnąć ten wózek pod nieobecność Krysztianu !!! :)

0

sędzia nie zdążył pewnie z kataru wrócić ;)

0

Ja tam nadal się ciesze :) Jest 1-1 :)

1

0

Oj będzie tu sporo goli :)

0

Wow!!!Jakie rozpoczęcie !!! :)

0

Illara myśli,że jak się upodobni wyglądem do Alonso to i umiejętności piłkarskie się zbliżą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?