Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i na papierze nie są ale na boisku stanowczo za mało grają do przodu.
0
Wyczytałem z gry na boisku,gdzie często asekuruje Alvesa i ma więcej zadań defensywnych niż ofensywnych.
4
Grając do tyłu albo w poprzek boiska trudno tracić piłke.
0
I to się chwali;) Ile masz wzrostu ? :)
0
Rafinhom?A co to za nowoczesna odmiana ?
0
Ta jasne Rakitić-Sergio-Xavi,zagrajmy trzema defensywnymi pomocnikami.Nad pod formą Iniesta,a najlepiej Rafinha na boisku to obowiązek.
0
Umiesz liczyć?Licz na siebie ;)
0
Dokładnie mam te same myśli.Rafinha i Ter Stegen pierwsze skrzypce :)
1
Na Camp Nou każdego możemy odstawić z bagażem pięciu goli.A tak poważnie to obawiam się tego meczu,a zawsze jak czuje się niepewnie to gramy kapitalne zawody:)
0
Panowie jaki składzik na dzisiaj byście sobie życzyli ?
0
Z czego Ty się cieszysz dzieciaku?!Radze Ci poszukać rozumu w Twojej pustej dyni!
0
Nie wiedział czy pisze się razem czy oddzielnie ;)
0
Żart?Bartra nie jest wcale tak dobrym stoperem jak go malujecie.
0
Za Inieste Rafinha i możemy lecieć :)
0
Ja tam jestem pewien,że Reus poczeka na Barce.Nie tylko dlatego,że jest Jej kibicem ale również pod tym względem,że gra u nas Jego przyjaciel Marc Ter Stegen !
0
między końcem skoków,a meczem Barcy:) a no i jeszcze od rana do 14:30 :)
0
Xavi na ten moment jest hamulcowym i nie oszukujmy się.Może wchodzić na końcówki spotkań w kwestii uspokojenia gry,przy korzystnym wyniku.Chce żeby grał u nas jak najdłużej ale żeby przejmował role takiego Gigssa u schyłku kariery w United.
0
Ja cały czas licze na ten sezon :)
0
A mówią,że liga angielska najbardziej brutalna i kontaktowa.A tu prosze...Costa za nadepnięcie na rywala,trzy mecze zawieszenia!Portugalczyk za skopanie i próbe kilku sierpowych...śmieszne dwa mecze kary :)
0
Mathieu to w ogóle jakiś jęzor ma rozwiązły.Może on nie tylko papierosy pali.
0
wiesz w ogóle co to znaczy vamos chłopcze ? :)
0
Wieszczycki w formie....Marcelllllo ;)
0
Allah ?! hahaha ;)
0
I jest Bale,ten który miał ciągnąć ten wózek pod nieobecność Krysztianu !!! :)
0
sędzia nie zdążył pewnie z kataru wrócić ;)
0
Ja tam nadal się ciesze :) Jest 1-1 :)
1
http://www.ligahd.pl/kanal1.html
0
Oj będzie tu sporo goli :)
0
Wow!!!Jakie rozpoczęcie !!! :)
0
Illara myśli,że jak się upodobni wyglądem do Alonso to i umiejętności piłkarskie się zbliżą ;)