0

Co tak na chłopaka najeżdżacie?Przecież chciał do nas trafić tylko szejki zablokowali ten transfer albo po prostu Zubi ciała.

0

Jedynie The Rock'a zastrzeli hahah ;)

1

Większe jest również prawdopodobieństwo,że CR11 w końcu zanurkuje w prawdziwym basenie ;)

1

Działa jeszcze jakiś komitet podobnie jak hiszpański?Żeby nie sugerować się powtórkami tylko protokołem sędziowskim?!Ludzie nie są ślepi,a oni robią ze wszystkich debili!

0

A kogo obchodzi Jego forma i czy będą grać lepiej czy gorzej?!Chodzi o to,że kara się należy i każda mniejsza niż 4 spotkania będzie skandalem!

0

Boją się,że znowu może posmutnieć ;)

0

A myślisz,że po co Zubi sprowadzał Vermaelena i Douglasa / ;)?

0

A jak tam przebiega rehabilitacja Vermaelena ktoś się orientuje ?

0

Po to żeby wywrzeć presje na komitecie ? :)

0

Tylko żeby znowu Wam nie posmutniał i nie chciał odchodzić ;)

0

W środe zebranie komitetu.

4

Do czego protokół?Ludzie są ślepi?Nie może komisja sama obejrzeć powtórek i na ich podstawie ogłosić werdykt?!

0

Jeśli zaistnieje podstawa o agresji?!A jak to niby nazwać gdy kopie się drugiego człowieka i rzuca się na niego z pięściami?!

0

odśwież jeszcze raz to będą opisy

0

100 000 euro???!!!W którą stronę ten świat zmierza ?!

11

Bartra zaliczył tyle błędów w tym meczów,ze w pewnej minucie już przestałem liczyć.Zagrał bardzo przeciętne zawody.

1

Pusta by była własnie gdyby Jej zależało na tej kasie :)

0

tutaj po prostu co niektórzy ludzie potrafia się cieszyć po zwycięstwie 6-0,a nie biadolić jak co niektórzy!

0

Nie wiem czy ma ale pismaki nie przestają się prześcigać w coraz to nowszych informacjach :)

0

Mam podobne przeczucia,znowu się cieszy grą,a co za tym idzie wszyscy w około środowiska Barcelony są zadowoleni :)

4

Mówili,że Luis nie zrobił tego pierwszy raz...no to prosze

0

www.meczyki.pl

2

7

0

A propo Rakitica to daje nam takie zabezpieczenie i pressing w środku pola jak nikt.Trzeba po prostu wiedzieć jaką role pełni w zespole chorwat by dostrzec w nim to co daje najlepsze dla drużyny :)

2

To dlatego Krysztianu kopnął rywala...bo Irina zostawiła portugalczyka dla The Rock'a!Chciał też udowodnić swoją męskość ;)

2

Napisałem,że wracają wspomnienia,a nie,że jest aż tak mega techniczny jak Ronni.

0

sam o tym podobnie myśle tylko,że z czwórką obrońców i dwójką środkowych pomocników za LEo.

0

Dziękuje Ci Neymar,że wraz z Twoją grą wracają wspomnienia Ronaldinho :)

0

Raczej Messiego krótko trzymającego piłke przy nodze z doskonały m przyspieszeniem i mijaniem rywali.

1

Ronaldo za dzisiejszą czerwoną kartkę będzie pauzował w 4 meczach!

Z Realem Sociedad, Sevillą, Atletico i Deportivo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?