Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tak na chłopaka najeżdżacie?Przecież chciał do nas trafić tylko szejki zablokowali ten transfer albo po prostu Zubi ciała.
0
Jedynie The Rock'a zastrzeli hahah ;)
1
Większe jest również prawdopodobieństwo,że CR11 w końcu zanurkuje w prawdziwym basenie ;)
1
Działa jeszcze jakiś komitet podobnie jak hiszpański?Żeby nie sugerować się powtórkami tylko protokołem sędziowskim?!Ludzie nie są ślepi,a oni robią ze wszystkich debili!
0
A kogo obchodzi Jego forma i czy będą grać lepiej czy gorzej?!Chodzi o to,że kara się należy i każda mniejsza niż 4 spotkania będzie skandalem!
0
Boją się,że znowu może posmutnieć ;)
0
A myślisz,że po co Zubi sprowadzał Vermaelena i Douglasa / ;)?
0
A jak tam przebiega rehabilitacja Vermaelena ktoś się orientuje ?
0
Po to żeby wywrzeć presje na komitecie ? :)
0
Tylko żeby znowu Wam nie posmutniał i nie chciał odchodzić ;)
0
W środe zebranie komitetu.
4
Do czego protokół?Ludzie są ślepi?Nie może komisja sama obejrzeć powtórek i na ich podstawie ogłosić werdykt?!
0
Jeśli zaistnieje podstawa o agresji?!A jak to niby nazwać gdy kopie się drugiego człowieka i rzuca się na niego z pięściami?!
0
odśwież jeszcze raz to będą opisy
0
100 000 euro???!!!W którą stronę ten świat zmierza ?!
11
Bartra zaliczył tyle błędów w tym meczów,ze w pewnej minucie już przestałem liczyć.Zagrał bardzo przeciętne zawody.
1
Pusta by była własnie gdyby Jej zależało na tej kasie :)
0
tutaj po prostu co niektórzy ludzie potrafia się cieszyć po zwycięstwie 6-0,a nie biadolić jak co niektórzy!
0
Nie wiem czy ma ale pismaki nie przestają się prześcigać w coraz to nowszych informacjach :)
0
Mam podobne przeczucia,znowu się cieszy grą,a co za tym idzie wszyscy w około środowiska Barcelony są zadowoleni :)
4
Mówili,że Luis nie zrobił tego pierwszy raz...no to prosze
0
www.meczyki.pl
2
7
0
A propo Rakitica to daje nam takie zabezpieczenie i pressing w środku pola jak nikt.Trzeba po prostu wiedzieć jaką role pełni w zespole chorwat by dostrzec w nim to co daje najlepsze dla drużyny :)
2
To dlatego Krysztianu kopnął rywala...bo Irina zostawiła portugalczyka dla The Rock'a!Chciał też udowodnić swoją męskość ;)
2
Napisałem,że wracają wspomnienia,a nie,że jest aż tak mega techniczny jak Ronni.
0
sam o tym podobnie myśle tylko,że z czwórką obrońców i dwójką środkowych pomocników za LEo.
0
Dziękuje Ci Neymar,że wraz z Twoją grą wracają wspomnienia Ronaldinho :)
0
Raczej Messiego krótko trzymającego piłke przy nodze z doskonały m przyspieszeniem i mijaniem rywali.
1
Ronaldo za dzisiejszą czerwoną kartkę będzie pauzował w 4 meczach!
Z Realem Sociedad, Sevillą, Atletico i Deportivo!