Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma takiej opcji!Marc jest przygotowywany na bramkarza numer jeden w Barcelonie na wiele lat!
0
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10402807_1501569700111766_3128440602534180735_n.jpg?oh=bacc260f95d82c57d670d1296ba1507b&oe=555C00F4
0
Transfery przeprowadzać mogą...nie mogą tylko zgłaszać nowo nabytych zawodników do kadry zespołu :)
0
Podwyżka?!Za sezon pełen pucharów?!Tu się dostaje chyba według stażu!!!
0
Ten Bony który od 15 lat marzył o grze w trzecio ligowym City ? ;)
0
A z czego ma się odblokowywać ?
0
Widze,że dla większości co by nie zrobił Lucho to jest źle!
1
Teraz w większości meczy będziemy grali once de gala i to na dużo większej świeżości niż pozostałe drużyny :)
0
A najlepiej tridente ;)
0
liczy na punkty pewnie ;) hah
0
I rekord się zatrzymał na 23 różnych wyjściowych jedenastkach ? ;)
0
Bo obecnie nasz najlepszy defensywny pomocnik jest naszym najlepszym stoperem ;)
1
Ter Stegen to był chyba w bramce w meczu z Elche!
0
Maszyna losująca Lucho się popsuła ;)
0
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
1
Doświadczenie nauczyło,że mecz meczowi nierówny.Więc nie rozumiem jak możesz być spokojny i sugerować się zupełnie innym meczem.
0
Chłopczyku raczej ;)
0
Szczęście sprzyja lepszym i trzeba to przyznać.W naszych tłustych latach również mieliśmy takie meczy,którymi właśnie wygrywaliśmy lige.
0
może być ciężko ;)
0
Getafe to jeszcze wygra :)
4
Panowie gdybyście chcieli wrócić od czasu do czasu do pięknych chwil najlepszej drużyny świata:)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLbRX2kkIfTZivB1JcwtS4ArhOwaxeKmNi
0
Nie grał teraz w czwartek,normalnie trenuje i jestem pewien,że zagra tridente :)
12
Jesteśmy aż na tyle mocni,że wyjdziemy w dziewiątke ? ;)
0
Od tego teraz będzie Leo,a strzelaniem zajmie się Neymar do spółki z Suarezem :)
1
Wydaje mi się,że już tak mu się pod dupskiem pali,że nie odważy się nie wystawić tridente :)
1
Bojan zapewnia wczoraj 3 punkty Stoke :)
0
zagrali dobry mecz z Atletico więc nie zdziwie się jesli zagrają dzisiaj :)
0
Miałem z Songiem spore nadzieje gdy do nas przychodził i nadal uważam Alexa za świetnego zawodnika.Myśle,że nie podołał przy tylu gwiazdach ale tak szczerze to dałbym chyba mu jeszcze jedną konkretną szanse.
0
I to się chwali ;)
0
Panowie...nikt nie pochwalił mojego tridente ? ;)