0

Nie ma takiej opcji!Marc jest przygotowywany na bramkarza numer jeden w Barcelonie na wiele lat!

0

Transfery przeprowadzać mogą...nie mogą tylko zgłaszać nowo nabytych zawodników do kadry zespołu :)

0

Podwyżka?!Za sezon pełen pucharów?!Tu się dostaje chyba według stażu!!!

0

Ten Bony który od 15 lat marzył o grze w trzecio ligowym City ? ;)

0

A z czego ma się odblokowywać ?

0

Widze,że dla większości co by nie zrobił Lucho to jest źle!

1

Teraz w większości meczy będziemy grali once de gala i to na dużo większej świeżości niż pozostałe drużyny :)

0

A najlepiej tridente ;)

0

liczy na punkty pewnie ;) hah

0

I rekord się zatrzymał na 23 różnych wyjściowych jedenastkach ? ;)

0

Bo obecnie nasz najlepszy defensywny pomocnik jest naszym najlepszym stoperem ;)

1

Ter Stegen to był chyba w bramce w meczu z Elche!

0

Maszyna losująca Lucho się popsuła ;)

0

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar

1

Doświadczenie nauczyło,że mecz meczowi nierówny.Więc nie rozumiem jak możesz być spokojny i sugerować się zupełnie innym meczem.

0

Chłopczyku raczej ;)

0

Szczęście sprzyja lepszym i trzeba to przyznać.W naszych tłustych latach również mieliśmy takie meczy,którymi właśnie wygrywaliśmy lige.

0

może być ciężko ;)

0

Getafe to jeszcze wygra :)

4

Panowie gdybyście chcieli wrócić od czasu do czasu do pięknych chwil najlepszej drużyny świata:)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLbRX2kkIfTZivB1JcwtS4ArhOwaxeKmNi

0

Nie grał teraz w czwartek,normalnie trenuje i jestem pewien,że zagra tridente :)

12

Jesteśmy aż na tyle mocni,że wyjdziemy w dziewiątke ? ;)

0

Od tego teraz będzie Leo,a strzelaniem zajmie się Neymar do spółki z Suarezem :)

1

Wydaje mi się,że już tak mu się pod dupskiem pali,że nie odważy się nie wystawić tridente :)

1

Bojan zapewnia wczoraj 3 punkty Stoke :)

0

zagrali dobry mecz z Atletico więc nie zdziwie się jesli zagrają dzisiaj :)

0

Miałem z Songiem spore nadzieje gdy do nas przychodził i nadal uważam Alexa za świetnego zawodnika.Myśle,że nie podołał przy tylu gwiazdach ale tak szczerze to dałbym chyba mu jeszcze jedną konkretną szanse.

0

I to się chwali ;)

0

Panowie...nikt nie pochwalił mojego tridente ? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?