1

Sam się uparł jeszcze na Mathieu 30+

0

Gdyby zarząd i Lucho potrafiłby się przyznawać do błędów jak MY kibice :)A nie w kółko,że wynik był niesprawiedliwy,wierzymy w tego trenera.

0

Czy on się obraził za posadzenie na ławce?!Wkurza się bo widzi,że nie ma żadnego pomysłu i koncepcji ten pseudo-trener.Ty widziałeś w ogóle jak funkcjonowała gra za czasów Pepa?Owszem kilka razy Leo sam uratował wynik ale to ten przywilej bycie ponad wszystkimi.Już kiedyś ktoś się wypowiadał,że mając takich zawodników Barca by wygrywała wszystko bez trenera...

0

Panowie mam pytanko...A co porabia w tej chwili Ryjek?

0

A co teraz robi Ryjek ?

0

Mourinho !!! :)

1

Dokładnie,a oni mało tego,że coraz starsi to jeszcze z wyższymi kontraktami.Za zasługi?!Za zasługi to można ich odznaczyć i jak chcą zarabiać krocie to do szejków!W tym klubie nawet do rzutów wolnych ma się przepustke po zasługach.

0

Ter Stegen już troche zna ;)

2

Sam sobie zaprzeczasz pisząc,że do Pepa by nie zapyskowali :)Guardiola był autorytetem i zawodnicy za nim podążali,bo widzieli,że ma pomysł i koncepcje.

0

Mam lepszą.....sir Alex Ferguson ! ;)

0

Gdyby Pep dostał wolną rękę w prowadzeniu klubu,podobnie jak sir Alex,myślę,że zostałby tu na długie lata.Ale tak nie mogło być bo Rossel i spółka nie zarobiliby nic do swojej kieszeni z transferów z kosmosu.

0

Może się wypalił w Dortmundzie,nie ma pomysłu i czas na zmiane otoczenia.

1

Mamy wręcz bliźniacze myśli,jestem tego samego zdania.Nam potrzeba trenera z autorytetem,posiadającego sukcesy na arenie międzynarodowej.

3

A gdzie Ty widzisz tu tiki take ? :)

0

Ale znał się na robocie i dla niego co najważniejsze na pierwszym miejscu był klub!A co poza sceną robił to nie wnikam.

13

Nie potrzeba nam trenera który ze średniaka potrafi stworzyć drużyne do walki o górną połowe tabeli,tylko kogoś z sukcesami na ławce trenerskiej międzynarodowymi który będzie autorytetem.

0

masz na myśli Kloppa czy Mourinho ? ;)

0

Manchester City zainteresowany jest napastnikiem Atletico Madryt, Mario Mandżukiciem. Mistrzowie Anglii chcą zaproponować 42 mln euro za Chorwata. Taki ruch spowodowany jest plagą kontuzji w ekipie The Citizens.Rany jakiego to napastnika za taką kase mógłby sobie sprowadzić Cholo?!Piszcie :)

0

0

Za dużo sake w Japonii :)

7

Szefo to jest gość,swoim szybszym przyjazdem z urlopu pokazał komu tak naprawde zależy!Masche powinien przejąć opaske i łapać ich za ryj jak Puyol!Rozumiem zasługi dla klubu,wychowanków i w ogóle ale jak patrze gdy Xavi wykonuje rzut wolny mając na placu gry Suareza czy Neymara to krew zalewa !

0

Słowa Hodora po meczu:mamy wspaniałą drużyne i doskonałego menadżera. musimy to pokonać razem!Bo mu pojade i lutne normalnie !

4

A miałem się rozsiąść z bananem na twarzy przy meczu z Atletico za tydzień ech...Meczu nie opuszcze bo przetrwałem już bardzo chude lata Barcelony to i przetrwam te,ale aż żal patrzeć jak można rozpieprzyć tak fantastycznie funkcjonującą machine Pepa przez tych klaunów!

4

Nie ma jak to czekać dwa tygodnie na ukochaną Barce,a w niedziele już chodzić nakręcony cały dzień i odliczać godziny do meczu...a tu taki cyrk odwalili!

0

A ktoś powiedział,że za czasów Pepa to ta drużyna grała sama i sami zawodnicy wygrywali puchary.

2

0

Chyba po roku 2016

0

To musi być marionetka tego smiesznego zarządu więc Klopp odpada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?