4

Do czego protokół?Ludzie są ślepi?Nie może komisja sama obejrzeć powtórek i na ich podstawie ogłosić werdykt?!

0

Jeśli zaistnieje podstawa o agresji?!A jak to niby nazwać gdy kopie się drugiego człowieka i rzuca się na niego z pięściami?!

0

odśwież jeszcze raz to będą opisy

0

100 000 euro???!!!W którą stronę ten świat zmierza ?!

11

Bartra zaliczył tyle błędów w tym meczów,ze w pewnej minucie już przestałem liczyć.Zagrał bardzo przeciętne zawody.

1

Pusta by była własnie gdyby Jej zależało na tej kasie :)

0

tutaj po prostu co niektórzy ludzie potrafia się cieszyć po zwycięstwie 6-0,a nie biadolić jak co niektórzy!

0

Nie wiem czy ma ale pismaki nie przestają się prześcigać w coraz to nowszych informacjach :)

0

Mam podobne przeczucia,znowu się cieszy grą,a co za tym idzie wszyscy w około środowiska Barcelony są zadowoleni :)

4

Mówili,że Luis nie zrobił tego pierwszy raz...no to prosze

0

www.meczyki.pl

2

7

0

A propo Rakitica to daje nam takie zabezpieczenie i pressing w środku pola jak nikt.Trzeba po prostu wiedzieć jaką role pełni w zespole chorwat by dostrzec w nim to co daje najlepsze dla drużyny :)

2

To dlatego Krysztianu kopnął rywala...bo Irina zostawiła portugalczyka dla The Rock'a!Chciał też udowodnić swoją męskość ;)

2

Napisałem,że wracają wspomnienia,a nie,że jest aż tak mega techniczny jak Ronni.

0

sam o tym podobnie myśle tylko,że z czwórką obrońców i dwójką środkowych pomocników za LEo.

0

Dziękuje Ci Neymar,że wraz z Twoją grą wracają wspomnienia Ronaldinho :)

0

Raczej Messiego krótko trzymającego piłke przy nodze z doskonały m przyspieszeniem i mijaniem rywali.

1

Ronaldo za dzisiejszą czerwoną kartkę będzie pauzował w 4 meczach!

Z Realem Sociedad, Sevillą, Atletico i Deportivo!

1

Lucho prosze teraz spróbuj zagrać te ostatnie minuty mega-ofensywnie,dawaj Suareza za Xaviego :)

0

mówił 20%

1

No pięknie Bartra tworzy!

0

Ty w ogóle kolego oglądasz mecz?Widzisz przyśpieszenie i łatwość mijania rywali u Rafinhi?Początek spotkania fakt był niewidoczny ale z każdą minutą jest coraz pewniejszy i bierze ciężar gry na siebie.

0

Kopnął rywala.A wcześniej zamachnął się ręką na obrońce Cordoby ale sędzia tego nie wychwycił.

0

Cały czas aktywny pod grą Alba nie może wypadać najsłabiej :)

2

Rafinha zaczyna brać gre na siebie,ten chłopak musi zdecydowanie grać więcej,więcej i jeszcze raz więcej :)

0

Ci sami najeżdżali na Alexisa,a teraz szydzą z Suareza :)

0

Próbujecie być śmieszni najeżdżając na Suareza?

11

Rafinha to ma przyspieszenie i przebieżke w stylu Leo :)

0

a mi wcale nie jest przykro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?