Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Do czego protokół?Ludzie są ślepi?Nie może komisja sama obejrzeć powtórek i na ich podstawie ogłosić werdykt?!
0
Jeśli zaistnieje podstawa o agresji?!A jak to niby nazwać gdy kopie się drugiego człowieka i rzuca się na niego z pięściami?!
0
odśwież jeszcze raz to będą opisy
0
100 000 euro???!!!W którą stronę ten świat zmierza ?!
11
Bartra zaliczył tyle błędów w tym meczów,ze w pewnej minucie już przestałem liczyć.Zagrał bardzo przeciętne zawody.
1
Pusta by była własnie gdyby Jej zależało na tej kasie :)
0
tutaj po prostu co niektórzy ludzie potrafia się cieszyć po zwycięstwie 6-0,a nie biadolić jak co niektórzy!
0
Nie wiem czy ma ale pismaki nie przestają się prześcigać w coraz to nowszych informacjach :)
0
Mam podobne przeczucia,znowu się cieszy grą,a co za tym idzie wszyscy w około środowiska Barcelony są zadowoleni :)
4
Mówili,że Luis nie zrobił tego pierwszy raz...no to prosze
0
www.meczyki.pl
2
7
0
A propo Rakitica to daje nam takie zabezpieczenie i pressing w środku pola jak nikt.Trzeba po prostu wiedzieć jaką role pełni w zespole chorwat by dostrzec w nim to co daje najlepsze dla drużyny :)
2
To dlatego Krysztianu kopnął rywala...bo Irina zostawiła portugalczyka dla The Rock'a!Chciał też udowodnić swoją męskość ;)
2
Napisałem,że wracają wspomnienia,a nie,że jest aż tak mega techniczny jak Ronni.
0
sam o tym podobnie myśle tylko,że z czwórką obrońców i dwójką środkowych pomocników za LEo.
0
Dziękuje Ci Neymar,że wraz z Twoją grą wracają wspomnienia Ronaldinho :)
0
Raczej Messiego krótko trzymającego piłke przy nodze z doskonały m przyspieszeniem i mijaniem rywali.
1
Ronaldo za dzisiejszą czerwoną kartkę będzie pauzował w 4 meczach!
Z Realem Sociedad, Sevillą, Atletico i Deportivo!
1
Lucho prosze teraz spróbuj zagrać te ostatnie minuty mega-ofensywnie,dawaj Suareza za Xaviego :)
0
mówił 20%
1
No pięknie Bartra tworzy!
0
Ty w ogóle kolego oglądasz mecz?Widzisz przyśpieszenie i łatwość mijania rywali u Rafinhi?Początek spotkania fakt był niewidoczny ale z każdą minutą jest coraz pewniejszy i bierze ciężar gry na siebie.
0
Kopnął rywala.A wcześniej zamachnął się ręką na obrońce Cordoby ale sędzia tego nie wychwycił.
0
Cały czas aktywny pod grą Alba nie może wypadać najsłabiej :)
2
Rafinha zaczyna brać gre na siebie,ten chłopak musi zdecydowanie grać więcej,więcej i jeszcze raz więcej :)
0
Ci sami najeżdżali na Alexisa,a teraz szydzą z Suareza :)
0
Próbujecie być śmieszni najeżdżając na Suareza?
11
Rafinha to ma przyspieszenie i przebieżke w stylu Leo :)
0
a mi wcale nie jest przykro :)