0

Oliver Torres swego czasu zwyżkował,ale jak teraz sobie radzi to nie mam pojęcia.

0

Ja mierdom życzę City ale znając życie trafią na najłatwiejszego z możliwych rywali :)

0

Arsenal to zjemy na przystawke :)

0

No PSG to na pewno nie :)

0

I co był Pedro na obronie ?

0

Na jakiej Ty obronie widzisz Pedro ?!

0

Rany nie ma Alvesa i nie ma Alby !!! Kto poklepie na skrzydle?!Chyba,że trójką obrońców gramy to moge to zrozumieć.oprócz obecności Sergio oczywiście!

0

Ciekawe na ile przed meczem Mathieu dowiedział się o swojej pozycji.

2

Na siłe szuka miejsca dla Sergio!!!

1

To mamy dwóch Iniestów ?! Wow i Leo na prawej obronie pewnie.

0

Z drugiego miejsca można też trafić na Monaco np. :)

0

Każda kolejna faza rozgrywek to dodatkowe finanse dla klubu gdybyś nie wiedział.

1

Jak dla mnie numero uno w naszej bramce.Wiem,że Bravo jest w świetnej formie ale to Andre powinien być pierwszy.

0

Bartra to świetne rozwiązanie na PO,mielibyśmy więcej centymetrów na placu,a jak wiemy PSG jest niesamowicie mocne przy stałych fragmentach gry i sądzę,że głównie na to będą liczyć na Camp Nou.

0

Zubi o wszystkim pomyślał...ściągnął nam stopera na przyszły sezon gdy nie będziemy mogli przeprowadzać transferów :)

0

Więc teraz nie powinno być niczym dziwnym posadzenie Sergio na ławce.

0

Alves pauzuje za kartki...

4

Co jeszcze musi zrobić Sergio żeby posadzić Go na ławce na kilka spotkań żeby przemyślał i się ogarnął?!

0

Wspomagany przez Pedro.Wydaje mi się,że kolega miał to na myśli również.

3

Geniusz Messi!Kapitalny Neymar!Niesamowity Mascherano!Powrót Pedro!Ławka Sergio!!!

0

Początek Alex miał świetny,kapitalny mecz z Valencią za Tito i kto wie gdyby konsekwentnie dostawał szanse jaki byśmy z niego mieli pożytek bo grać w piłkę to on potrafi nawet na poziomie Barcy co wiele razy potwierdzał.

0

0

Iniesta po kontuzji raczej nie zagra drugiego pod rząd meczu w pierwszym składzie.

0

Ciekawe jaki skład Lucho pośle do boju.Jeszcze 15 minut i będzie jasne :)

0

A kto lubi przegrywać?!Co Ty gadasz w ogóle?

1

Canal+Family

0

Się nie doczekasz.

1

Ja życzę sobie żeby całe trio z przodu coś ustrzeliło,a środkowi pomocnicy zaczęli asystować :)

0

Tak dokładnie.

2

Święta racja,zawodnicy powinni być w pełni skoncentrowani na każdym spotkaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?