Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oliver Torres swego czasu zwyżkował,ale jak teraz sobie radzi to nie mam pojęcia.
0
Ja mierdom życzę City ale znając życie trafią na najłatwiejszego z możliwych rywali :)
0
Arsenal to zjemy na przystawke :)
0
No PSG to na pewno nie :)
0
I co był Pedro na obronie ?
0
Na jakiej Ty obronie widzisz Pedro ?!
0
Rany nie ma Alvesa i nie ma Alby !!! Kto poklepie na skrzydle?!Chyba,że trójką obrońców gramy to moge to zrozumieć.oprócz obecności Sergio oczywiście!
0
Ciekawe na ile przed meczem Mathieu dowiedział się o swojej pozycji.
2
Na siłe szuka miejsca dla Sergio!!!
1
To mamy dwóch Iniestów ?! Wow i Leo na prawej obronie pewnie.
0
Z drugiego miejsca można też trafić na Monaco np. :)
0
Każda kolejna faza rozgrywek to dodatkowe finanse dla klubu gdybyś nie wiedział.
1
Jak dla mnie numero uno w naszej bramce.Wiem,że Bravo jest w świetnej formie ale to Andre powinien być pierwszy.
0
Bartra to świetne rozwiązanie na PO,mielibyśmy więcej centymetrów na placu,a jak wiemy PSG jest niesamowicie mocne przy stałych fragmentach gry i sądzę,że głównie na to będą liczyć na Camp Nou.
0
Zubi o wszystkim pomyślał...ściągnął nam stopera na przyszły sezon gdy nie będziemy mogli przeprowadzać transferów :)
0
Więc teraz nie powinno być niczym dziwnym posadzenie Sergio na ławce.
0
Alves pauzuje za kartki...
4
Co jeszcze musi zrobić Sergio żeby posadzić Go na ławce na kilka spotkań żeby przemyślał i się ogarnął?!
0
Wspomagany przez Pedro.Wydaje mi się,że kolega miał to na myśli również.
3
Geniusz Messi!Kapitalny Neymar!Niesamowity Mascherano!Powrót Pedro!Ławka Sergio!!!
0
Początek Alex miał świetny,kapitalny mecz z Valencią za Tito i kto wie gdyby konsekwentnie dostawał szanse jaki byśmy z niego mieli pożytek bo grać w piłkę to on potrafi nawet na poziomie Barcy co wiele razy potwierdzał.
0
http://zonasports.se/
0
Iniesta po kontuzji raczej nie zagra drugiego pod rząd meczu w pierwszym składzie.
0
Ciekawe jaki skład Lucho pośle do boju.Jeszcze 15 minut i będzie jasne :)
0
A kto lubi przegrywać?!Co Ty gadasz w ogóle?
1
Canal+Family
0
Się nie doczekasz.
1
Ja życzę sobie żeby całe trio z przodu coś ustrzeliło,a środkowi pomocnicy zaczęli asystować :)
0
Tak dokładnie.
2
Święta racja,zawodnicy powinni być w pełni skoncentrowani na każdym spotkaniu.