Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo,że coś z więzadłami ale nie ma jeszcze komunikatu o długości absencji.
3
https://vine.co/v/OrMWduBUTwO
Alen!!! :)
0
0
Ale szkoda tego Kuna w takim gazie chłopak był,a tu taka kontuzja.
0
Panowie macie może link z walk KSW 29 ?
0
dzięki ale już mam :)
1
Panowie dajcie link do wczorajszego nurkowania Krystyny
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ota_Pi%C5%82ka_FIFA
masz racje nie było
0
Przed meczem z Barcą,real był za nami,po meczu z Barcą real też był za nami :)
0
Dla człowieka który wygrał najważniejszą walke w swoim życiu nie ma rzeczy niemożliwych.Znając Abiego gdyby nie znał się na tym co zamierza robić to w ogóle by się za to nie brał.
1
Napisze inaczej niż kolega wyżej...za Guardioli była zupełnie inna intensywność gry,agresja i rzucanie się na ofiare niczym wygłodniałe lwy aby następnie rozszarpać tętnice i dokończyć rozpoczętego dzieła polowania :)
0
Dla niektórych byłoby najlepiej gdyby okienko transferowe było otwierane co miesiąc.
1
https://vine.co/v/Ov6AKib1dnQ
Ma dokładniejsze wrzutki w pole karne od Alvesa :)
0
Xavi to w ogóle nie wiem po co staje do tych rzutów wolnych.
0
Właśnie po to żeby poczuli jak to jest ;)
0
„Sukcesy były możliwe przez strzał Iniesty na Stamford Bridge w meczu, w którym szczęście odegrało kluczową rolę”.
Co za łeb!Szczęście oczywiście było potrzebne do odnoszenia sukcesów,bo szczęście sprzyja lepszym!Ten pajac próbuje podważać Barce Pepa?!
0
Co za wywiad!Odpowiedzi bez żadnego sensu!Pakuj się i adios!Najlepiej jakbyś znalazł prace w konkurencji :)
0
Totalna tragedia!Czy wszystko w tym klubie musi iść w zupełnie innym kierunku ?!
0
Będzie Leo w środku pola bardziej,a Alba i Alves ofensywnie dzisiaj na maxa :)
0
A co to się dzieje?! Dortmund znowu w d......... ?!
0
Lepiej (Neymar,Suarez,Messi)
1
http://www.wiz1.net/channel6
0
Ja chce w końcu Ter Stegena w ligowych spotkaniach ! :)
0
Pamiętam czas gdy poszedł do Juventusu...totalna porażka...nie dostawał szansy gry...wtedy sprowadził go Wenger...nie wiem czy to chęć do krajowców...czy po prostu tak się poznał na jego olbrzymim talencie...jedno jest pewne...trafił do nas zdecydowanie za późno i może nie na tą pozycje ale...osiągnął to na co pracował i bez wątpienia na to co zasługiwał przez tyle lat swojej kariery... CDN...
1
Wszystko zależy od ustawienia....w defensywie Masche gniecie wszystkich...w grze kombinacyjnej nie ma lepszego od Segio,a jeśli chodzi o..........właśnie o co chodzi?to nie ma lepszego od Yaya Toure !!! ;)
0
Poważnie nie łapiesz o co mu chodzi ? :)
0
Widząc jak grał Alexis za Pepa wolałem go na szpicy,a Cesca na swojej pozycji.
0
Mamy mieć pozwolenie na zakup stopera z ligi hiszpańskiej w związku z operacją Vermaelena.
0
Nie mieli ? Był Alexis który z powodzeniem mógł grać na szpicy :)
0
Options for Barcelona to replace Vermaelen: Nyom, Carlos Martinez, Albert Lopo, Coke, Jesus Gamez, Diego Lugano, Mikel San Jose. [sport]