Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wyciągnął piłkę z siatki :)
2
A co Ty od Suareza chcesz ?
0
Nawet jeśli dzisiaj wygramy to nie ma miejsca dla tego pajaca na ławce!Co on odpieprza z drużyną to małą bania!Skłóci wszystkich jak w Romie i kto po nim będzie sprzątać ?!
0
W ogóle niech nie wychodzą na drugą połowe jak mają wyglądać jak takie pipki !!!
1
Wypad z tym pseudo trenerzyną !!!
0
Taką akcje miał Munir gdzie powinien huknąć aż bramkarz by wpadł z nią do bramki !
0
Narzekacie na Rakitica,a gdyby np. Diego COsta dostałby takie ciastko jak Pedro to mielibyśmy już 1-0 :)
0
Czemu nie można więcej niż jednego meczu takim składem zagrać?!Kiedy Ci zawodnicy mają się zgrywać ?!
0
Dobrze,że człowiek przed sześcioma pucharami był z Barcą i przeżywał na prawde gorzkie chwile to jakoś lżej to znosi ;) Ale prawde mówiąc co robi zarząd i sztab z tym klub to jest normalnie śmiech?Nie to już powoli zaczyna być płacz!
0
O masz właśnie Messiego :)
0
Nie wymagaj od Pedro za dużo i tak,że stał,a nie przewrócił się o własne nogi ;)
0
No faktycznie o to nam najbardziej chodzi :)
0
Tyle razy ile upadnie ;)
0
Klasyczną "9" która powinna tam być :)
0
NO Pedro razem z Munirem to są w mega formie.
0
chyba grają CI którzy trzymają palec prosto w ......... :)
0
Lucho po raz kolejny udowadnia,że nie ma od niego lepszego w zaskakiwaniu składem :) On wie,że za to nie zdobywamy punktów?
0
Gra stoper Adriano,to Barta będzie ustawiony na prawej obronie ? :)
1
Zrobi taki burdel w zespole jak w Romie !!!
0
Zaczęliśmy już lige czy to dopiero pre-sezon?
0
Pewnie Lucho oszczędza go na reprezentacje.
0
Bravo - Adriano Bartra Mascherano Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Munir Messi Pedro
0
2 minuty temu Ramires opuścił plac gry,a komentator nadal widzi go w grze ;)
0
Ter Stegena od dzisiaj między słupkami poproszę :)
0
Nie trzeba widzieć żeby się domyśleć co sugeruje :)
0
To co ściągamy cygana ? ;)
0
Po kilku meczach twierdzisz,że Suarez nie jest wzmocnieniem ?!
0
Ma ktoś lepszy talent od brazylijczyków?Pytanie tylko co później z nim zrobią :) Nie ogladam za często belga więc nie chce tutaj robić porównań.
0
Oby nie Suarezowi ich u nas ;)
1
Również jestem za Ter Stegenem na stałe w bramce ale nie w taki sposób.Niech wygra w zdrowej rywalizacji :)