0

wyciągnął piłkę z siatki :)

2

A co Ty od Suareza chcesz ?

0

Nawet jeśli dzisiaj wygramy to nie ma miejsca dla tego pajaca na ławce!Co on odpieprza z drużyną to małą bania!Skłóci wszystkich jak w Romie i kto po nim będzie sprzątać ?!

0

W ogóle niech nie wychodzą na drugą połowe jak mają wyglądać jak takie pipki !!!

1

Wypad z tym pseudo trenerzyną !!!

0

Taką akcje miał Munir gdzie powinien huknąć aż bramkarz by wpadł z nią do bramki !

0

Narzekacie na Rakitica,a gdyby np. Diego COsta dostałby takie ciastko jak Pedro to mielibyśmy już 1-0 :)

0

Czemu nie można więcej niż jednego meczu takim składem zagrać?!Kiedy Ci zawodnicy mają się zgrywać ?!

0

Dobrze,że człowiek przed sześcioma pucharami był z Barcą i przeżywał na prawde gorzkie chwile to jakoś lżej to znosi ;) Ale prawde mówiąc co robi zarząd i sztab z tym klub to jest normalnie śmiech?Nie to już powoli zaczyna być płacz!

0

O masz właśnie Messiego :)

0

Nie wymagaj od Pedro za dużo i tak,że stał,a nie przewrócił się o własne nogi ;)

0

No faktycznie o to nam najbardziej chodzi :)

0

Tyle razy ile upadnie ;)

0

Klasyczną "9" która powinna tam być :)

0

NO Pedro razem z Munirem to są w mega formie.

0

chyba grają CI którzy trzymają palec prosto w ......... :)

0

Lucho po raz kolejny udowadnia,że nie ma od niego lepszego w zaskakiwaniu składem :) On wie,że za to nie zdobywamy punktów?

0

Gra stoper Adriano,to Barta będzie ustawiony na prawej obronie ? :)

1

Zrobi taki burdel w zespole jak w Romie !!!

0

Zaczęliśmy już lige czy to dopiero pre-sezon?

0

Pewnie Lucho oszczędza go na reprezentacje.

0

Bravo - Adriano Bartra Mascherano Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Munir Messi Pedro

0

2 minuty temu Ramires opuścił plac gry,a komentator nadal widzi go w grze ;)

0

Ter Stegena od dzisiaj między słupkami poproszę :)

0

Nie trzeba widzieć żeby się domyśleć co sugeruje :)

0

To co ściągamy cygana ? ;)

0

Po kilku meczach twierdzisz,że Suarez nie jest wzmocnieniem ?!

0

Ma ktoś lepszy talent od brazylijczyków?Pytanie tylko co później z nim zrobią :) Nie ogladam za często belga więc nie chce tutaj robić porównań.

0

Oby nie Suarezowi ich u nas ;)

1

Również jestem za Ter Stegenem na stałe w bramce ale nie w taki sposób.Niech wygra w zdrowej rywalizacji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?