0

Ja widze żarówki :)

1

Ten Roberto to jakiś krewny Lucho czy o co chodzi ? :)

1

A gdzie ten chłopak był zadowolony?

0

Zaskoczony ?! No faktycznie piękne przygotowanie do GD zafundował chłopakom Lucho!

6

Wystarczy jeden mecz żeby madryckie pismaki okrzyknęły depresje w Barcelonie i uznanie Carlo za wielkiego ...hah! Wrócimy silniejsi !!!

0

Od Pedro to miała być zaczynana rewolucja latem,a nie od Alexisa i Cesca !

0

Teraz jest czas Rafinhi.

0

Zmiana Iniesty była trzecią i ostatnią zmianą w zespole.

0

Czy to nie Lucho powtarzał,że liczy się dyspozycja danego zawodnika i ten który jest w najwyższej formie danego dnia to temu będzie dane grać ?

0

Panowie dajcie jakiś dobry film na wieczór :)

0

Pamiętacie sytuacje z superpucharu gdzie Leo miał setke i Iker wybronił?Poszła kontra i zamiast pewnie wygrać 4-1 zrobiło się chyba 3-2.Po dzisiejszej interwencji Casillasa od razu przypomniała mi się tamta sytuacja.

0

Jeśli mówisz o tej sytuacje gdzie fantastycznie wybronił strzał Messiego Iker to piłke ze skrzydła posyłał Suarez.

0

A w Barcelonie są przypisane pozycje w ataku ?

0

Mathieu musi przejść na środek obrony.Lucho robi krzywde Jeremiemu trzymając go na lewej flance.

2

RAC1:Suarez wychodzi w pierwszym !!!

0

3

Co za kretyni!Koleś leży i nie podnosi się z murawy,a oni jakby nigdy nic kopią sobie dalej piłke.Czy zdrowie i życie człowieka nie powinno być priorytetem ?!!!!!!!!

1

Song ma to coś,zawsze miał.Szkoda,że u nas nie wypalił,bardzo podobała mi się Jego gra w Arsenalu.Życzę mu jak najlepiej :)

5

Te gazety w ogóle kiedyś trafiły ze składem odkąd dowodzi Lucho ? :)

0

Jak tam Song ?

0

Myślałem o podobnym składzie tyle,że Alba na lewej obronie i Mathieu w środku.Przy tak zagęszczonym środku pola i asekuracji,boczni obrońcy mogliby grać w razie potrzeby wyżej.

0

Oglądacie Canal+Sport ? :)

0

1

Przede wszystkim to gra przeciw własnemu.....ego :)

0

Bo te zaczepki są żałosne i dziecinne w Twoim wykonaniu.

0

Zawierał ale jakbyś śledził historie to byś wiedział,że TAS zniósł zakaz trenowania,co więcej pozwolił nawet zawodnikowi grać w meczach towarzyskich.A,że nie będzie zgrany z drużyną...pewnie tak mówią,bo zagrał tylko kilka minut w Pucharze Gampera.A nie od dziś wiadomo,że nawet najlepszy trening nie zastąpi meczu z drużyną :)

3

Przecież Barca może trenować z Suarezem oficjalnie.

1

Panowie więcej pokory i szacunku dla siebie i obu klubów.To ma być spektakl i nie psujmy tego.Spokojnie i bez hurraoptymizmu,boisko zweryfikuje.

0

Hiszpańska strona jeszcze mnie nie zawiodła,ogląda się tu mecze w dobrej jakości i bez żadnych ścinek.Pytanie tylko jak będzie w takim meczu. http://zonasports.se/

0

Pewnie dużo musztardy je ostatnio ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?