Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja widze żarówki :)
1
Ten Roberto to jakiś krewny Lucho czy o co chodzi ? :)
1
A gdzie ten chłopak był zadowolony?
0
Zaskoczony ?! No faktycznie piękne przygotowanie do GD zafundował chłopakom Lucho!
6
Wystarczy jeden mecz żeby madryckie pismaki okrzyknęły depresje w Barcelonie i uznanie Carlo za wielkiego ...hah! Wrócimy silniejsi !!!
0
Od Pedro to miała być zaczynana rewolucja latem,a nie od Alexisa i Cesca !
0
Teraz jest czas Rafinhi.
0
Zmiana Iniesty była trzecią i ostatnią zmianą w zespole.
0
Czy to nie Lucho powtarzał,że liczy się dyspozycja danego zawodnika i ten który jest w najwyższej formie danego dnia to temu będzie dane grać ?
0
Panowie dajcie jakiś dobry film na wieczór :)
0
Pamiętacie sytuacje z superpucharu gdzie Leo miał setke i Iker wybronił?Poszła kontra i zamiast pewnie wygrać 4-1 zrobiło się chyba 3-2.Po dzisiejszej interwencji Casillasa od razu przypomniała mi się tamta sytuacja.
0
Jeśli mówisz o tej sytuacje gdzie fantastycznie wybronił strzał Messiego Iker to piłke ze skrzydła posyłał Suarez.
0
A w Barcelonie są przypisane pozycje w ataku ?
0
Mathieu musi przejść na środek obrony.Lucho robi krzywde Jeremiemu trzymając go na lewej flance.
2
RAC1:Suarez wychodzi w pierwszym !!!
0
https://pbs.twimg.com/media/B0zBc1ACMAA1-rU.jpg
:)
3
Co za kretyni!Koleś leży i nie podnosi się z murawy,a oni jakby nigdy nic kopią sobie dalej piłke.Czy zdrowie i życie człowieka nie powinno być priorytetem ?!!!!!!!!
1
Song ma to coś,zawsze miał.Szkoda,że u nas nie wypalił,bardzo podobała mi się Jego gra w Arsenalu.Życzę mu jak najlepiej :)
5
Te gazety w ogóle kiedyś trafiły ze składem odkąd dowodzi Lucho ? :)
0
Jak tam Song ?
0
Myślałem o podobnym składzie tyle,że Alba na lewej obronie i Mathieu w środku.Przy tak zagęszczonym środku pola i asekuracji,boczni obrońcy mogliby grać w razie potrzeby wyżej.
0
Oglądacie Canal+Sport ? :)
0
http://www.transfery.info/70923,oficjalnie-nowa-umowa-cuadrado-klauzula-zacheci-kupcow
gdyby nie ban to bierzemy ? :)
1
Przede wszystkim to gra przeciw własnemu.....ego :)
0
Bo te zaczepki są żałosne i dziecinne w Twoim wykonaniu.
0
Zawierał ale jakbyś śledził historie to byś wiedział,że TAS zniósł zakaz trenowania,co więcej pozwolił nawet zawodnikowi grać w meczach towarzyskich.A,że nie będzie zgrany z drużyną...pewnie tak mówią,bo zagrał tylko kilka minut w Pucharze Gampera.A nie od dziś wiadomo,że nawet najlepszy trening nie zastąpi meczu z drużyną :)
3
Przecież Barca może trenować z Suarezem oficjalnie.
1
Panowie więcej pokory i szacunku dla siebie i obu klubów.To ma być spektakl i nie psujmy tego.Spokojnie i bez hurraoptymizmu,boisko zweryfikuje.
0
Hiszpańska strona jeszcze mnie nie zawiodła,ogląda się tu mecze w dobrej jakości i bez żadnych ścinek.Pytanie tylko jak będzie w takim meczu. http://zonasports.se/
0
Pewnie dużo musztardy je ostatnio ;)