2

Jeśli chodzi o eliminacje do mistrzostw europy to Polska wyszła już z grupy i awansowała do mistrzostw za Leo Benhakkera.

0

16 października 2004 roku Leo Messi zadebiutował jako piłkarz pierwszej drużyny w oficjalnym meczu. Miało to miejsce na Montjuïc, a Barcelona mierzyła się wówczas w lidze z Espanyolem. Messi miał 17 lat 3 miesiące i 22 dni.

0

skoro nie od dzisiaj znaczy dla Ciebie 2-3 lata to gratuluje nosa do talentów piłkarskich...

7

Szkoda,że nie jesteś scautem Barcy,może byś odkrył chłopaka.

0

Polacy

0

Kogo mamy na ławce ?

3

Nie da się słuchać tego pseudo-fachowca.

0

Ależ mamy obrone,taka Gruzja wchodzi w nią jak w masło :)

0

Kto komentuje z Borkiem ?

1

Nominacje do nagrody Puskasa...wow! :)

2

Nie rozumiem jak można było nie przyjąć dymisji hodora przez ten śmieszny zarząd!Pewnie dlatego,że ten zarząd nie jest wcale mniej śmieszny od tego darmozjada.Zresztą nie byłbym taki zły gdyby nic nie robił ale przecież on odpiernicza istny sabotaż w tym klubie !

3

Widać jaką wolną rękę w Albicelestes dostał Tata.Robi wszystko co uważa za słuszne dla dobra zespołu,u nas był niestety tylko marionetką bandy rosoła.Gdy nie było Leo na boisku,wtedy pokazywał,że ma jaja i gra mogła się bardzo podobać.Oczywiście nie kwestionuje potrzeby Leo Barcelonie ale ktoś w końcu musi przestać się uginać pod presją argentyńczyka,robić wszystko dla dobra klubu i nie grać wszystko na jednego aktora.

0

Ilu to już ich było?Ozil,Isco,Modric,Kroos,a teraz Reus którzy wyznają swoją chęć gry dla Barcelony.Oby nie skończyło się jak w wymienionych przypadkach.

0

Cuadrado i Reus oczywiście,tylko teraz był sugerowany zawodnik do środka pola :)

8

Koke,Vidal,Pogba...kogoś takiego :)

0

Nutka na dziś :)

1

https://vine.co/v/OiWMzz1YhHm samobójcza bramka roku ;)

0

Ja nadal lubie ogladać BVB.Choćby nawet dla tego szalejącego przy linii kolesia w czapeczce :)

0

Tak właśnie się rozpieprza atmosfere w zespole!Co jak co ale Lucho ma w tym wprawe.

0

pozwole sobie przypomnieć Morate za ponad 20 baniek :) chociaż dzisiaj dwa razy ukuł ;)

0

na pewno mniejsze od tego gdyby wybrał MOnaco :)

0

Gdzie to przeczytałeś ? Na stronie diabłów nie ma takiego newsa.

5

Dobry to był kiedys w Monaco teraz jest zaje.............. ;)

0

1?

0

aha to nieprawdopodobne...w fifie Pan mówi....

1

Gdyby ktoś wpadł na pomysł i ustawił Leo na pozycji 10 to Alexis nie musiałby być rezerwowym,atak Neymar-Suarez-Alexis i Leo za nimi operujący piłką mógłby być miażdżący.A tak Leo na fałszywej 9(kto w końcu wyleczy się z syndromu Pepa?),a Leo na skrzydle to również nie ten Leo który wkraczał w świat wielkiej piłki.

0

Yaya przyszedł do Barcy rok wcześniej od Pepa i w sezonie w którym nie szło był jednym z nielicznych zawodników do których nie można było mieć pretensji.Fantastycznie wkomponował się w nasz zespół.Pep przyszedł to wprowadzał z czasem na tę pozycje Sergio ale gdy tylko iworyjczyk miał szanse gry nigdy nie zawodził nawet w pamiętnym finale ligi mistrzów gzie zagrał na stoperze.Jego niesamowite rajdy z piłką i petardy w strone bramki rywali są nie do zapomnienia.

2

Tylko po co nam forma na marzec/kwiecień gdy już możemy nie liczyć się w walce o żadne trofeum ?

0

Hah chciał ktoś Muniese ? ;)

3

Przez tego Milika zapomnieliśmy o strzelcu bramki dla Cambuur :) Sebastian Steblecki ! https://vine.co/v/Oiuv1ViItKa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?