2

Spokojnie jeszcze 20 minut do piątku ;)Wygrają gospodarze.

0

Nie tłumacz mu,on po prostu próbuje być w centrum uwagi i pajacuje :)

10

0

Ta Bartre chyba,Ter Stegen nie do ruszenia.To golkiper na lata ! :)

0

Tworzą jedność pewnie :)

0

Andre Ayew kończy się kontrakt w czerwcu tego roku.Przydałby się nam taki zawodnik na ławce i to za darmo.No ale ban.

0

Już po dobranocce dzieciaku,więc spać.

3

Ja licze na odpoczynek Neymara.

0

To statystyka po 20 meczach jak mi się dobrze wydaje.

0

A teraz to niby gdzie gra?Prawe skrzydło lub właśnie pozycja za Suarezem.A ta 10 oczywiście miałaby być jako wolny elektron.On nie może mieć typowo przypisanej pozycji.

3

Tym bardziej się dziwie,że Lucho trzymał go na siłe na murawie gdy było widać,że Neymar się męczy.Około 60 minut na placu powinien się zameldować Pedro.Teraz w niedziele licze na odpoczynek brazylijczyka.

0

A ja tam widze Busiego z Pogbą i jako klasyczną 10 Leo.

0

Mogą nawet kupić zawodnika i zostawić go w klubie na wypożyczeniu np. do stycznia 2016.Nie możemy tylko zgłaszać zakupionych zawodników do rozgrywek.

0

Marc i Martin już pokazali na tle dużo słabszych rywali swoją moc.

0

Zapewne to tylko niegroźne stłuczenie.Inaczej byłaby już jakaś informacja o badaniach.

16

Finał jest zawsze ciekawy gdy tylko gra w nim Barca!

0

To co powiedzieć gdy real spotka się z lepszą drużyną niż Atletico :)

5

Irytują Ci kibice na Camp Nou!Ta Barca zasługuje na lepszy doping!

0

Cholo:Sam Leo jest groźniejszy od trio realu ;)

2

Do tych którzy najeżdżają na Ter Stegena napisze tylko tyle,że Valdes zapewne nigdy,a tym bardziej w takim wieku nie walnął babola?!Marc musi grać,rozwijać się i nabierać pewności siebie aby mógł być naszym bramkarzem na lata.Przytocze jeszcze sytuacje De Gei w United gdzie pierwszym sezon miał nie za ciekawy,a teraz prosze!

0

Zapytaj Żewłakowa,on na pewno to wie i wytłumaczy Ci dlaczego tak się stało ze wszystkimi szczegółami ;)

0

On nie komentuje...on czyta w myślach piłkarzy,trenerów i kogo tylko sobie wymyśli ;)

1

Co za spokój Aduriza!Brawo.

6

Wynik jest ok,zastanawia mnie tylko czemu Lucho nie zdecydował się na wpuszczenie Pedro w miejsce męczącego się w tym spotkaniu Neymara.

0

Z tym różnym to żółci sami są sobie winni!To im się powinno śpieszyć z rozegraniem tego rożnego jak najszybciej,a nie spacerowanie do narożnika boiska.

29

Ja moge takiego Suareza oglądać na okrągło.Nie musi być maszynką do strzelania bramek,to jaką robote wykonuje ten chłop w linii ataku to masakra.Asystuje,ściaga na siebie obrońców,pressing i gryzienie trawy!Takich zawodników nam potrzeba!

0

Alexis mógł spokojnie zostać i grać na prawym skrzydle,a Messi za Suarezem.

3

Po tym poznaje się właśnie klasowego bramkarza!45 minut bezrobotny aby w doliczonym czasie gry uratować zespół przed utratą bramki!

0

Pogba z Sergio w środku pola,przed nimi Messi.Na skrzydłach Neymar i Reus,a na szpicy Suarez.

0

I po tych słowach Juruś Dudek dalej siedział na ławeczce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?