Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie jeszcze 20 minut do piątku ;)Wygrają gospodarze.
0
Nie tłumacz mu,on po prostu próbuje być w centrum uwagi i pajacuje :)
10
http://facefun.pl/static/foto/enzo-ferrari-reinkarnacja-10479.jpg
coś może w tym jest ;)
0
Ta Bartre chyba,Ter Stegen nie do ruszenia.To golkiper na lata ! :)
0
Tworzą jedność pewnie :)
0
Andre Ayew kończy się kontrakt w czerwcu tego roku.Przydałby się nam taki zawodnik na ławce i to za darmo.No ale ban.
0
Już po dobranocce dzieciaku,więc spać.
3
Ja licze na odpoczynek Neymara.
0
To statystyka po 20 meczach jak mi się dobrze wydaje.
0
A teraz to niby gdzie gra?Prawe skrzydło lub właśnie pozycja za Suarezem.A ta 10 oczywiście miałaby być jako wolny elektron.On nie może mieć typowo przypisanej pozycji.
3
Tym bardziej się dziwie,że Lucho trzymał go na siłe na murawie gdy było widać,że Neymar się męczy.Około 60 minut na placu powinien się zameldować Pedro.Teraz w niedziele licze na odpoczynek brazylijczyka.
0
A ja tam widze Busiego z Pogbą i jako klasyczną 10 Leo.
0
Mogą nawet kupić zawodnika i zostawić go w klubie na wypożyczeniu np. do stycznia 2016.Nie możemy tylko zgłaszać zakupionych zawodników do rozgrywek.
0
Marc i Martin już pokazali na tle dużo słabszych rywali swoją moc.
0
Zapewne to tylko niegroźne stłuczenie.Inaczej byłaby już jakaś informacja o badaniach.
16
Finał jest zawsze ciekawy gdy tylko gra w nim Barca!
0
To co powiedzieć gdy real spotka się z lepszą drużyną niż Atletico :)
5
Irytują Ci kibice na Camp Nou!Ta Barca zasługuje na lepszy doping!
0
Cholo:Sam Leo jest groźniejszy od trio realu ;)
2
Do tych którzy najeżdżają na Ter Stegena napisze tylko tyle,że Valdes zapewne nigdy,a tym bardziej w takim wieku nie walnął babola?!Marc musi grać,rozwijać się i nabierać pewności siebie aby mógł być naszym bramkarzem na lata.Przytocze jeszcze sytuacje De Gei w United gdzie pierwszym sezon miał nie za ciekawy,a teraz prosze!
0
Zapytaj Żewłakowa,on na pewno to wie i wytłumaczy Ci dlaczego tak się stało ze wszystkimi szczegółami ;)
0
On nie komentuje...on czyta w myślach piłkarzy,trenerów i kogo tylko sobie wymyśli ;)
1
Co za spokój Aduriza!Brawo.
6
Wynik jest ok,zastanawia mnie tylko czemu Lucho nie zdecydował się na wpuszczenie Pedro w miejsce męczącego się w tym spotkaniu Neymara.
0
Z tym różnym to żółci sami są sobie winni!To im się powinno śpieszyć z rozegraniem tego rożnego jak najszybciej,a nie spacerowanie do narożnika boiska.
29
Ja moge takiego Suareza oglądać na okrągło.Nie musi być maszynką do strzelania bramek,to jaką robote wykonuje ten chłop w linii ataku to masakra.Asystuje,ściaga na siebie obrońców,pressing i gryzienie trawy!Takich zawodników nam potrzeba!
0
Alexis mógł spokojnie zostać i grać na prawym skrzydle,a Messi za Suarezem.
3
Po tym poznaje się właśnie klasowego bramkarza!45 minut bezrobotny aby w doliczonym czasie gry uratować zespół przed utratą bramki!
0
Pogba z Sergio w środku pola,przed nimi Messi.Na skrzydłach Neymar i Reus,a na szpicy Suarez.
0
I po tych słowach Juruś Dudek dalej siedział na ławeczce :)