1

Na ławke nie będą podawać ;)

0

Verattiego to raczej ciężko będzie szejkom wyciągnąć.Spójrz na próby sprowadzenia Marquinhosa.Myśle,że Pogba w 2016 roku może być do wyciągnięcia,oczywiście nie za małe pieniądze.

0

Dokładnie za 3 tygodnie i jeden dzień :)

0

Z moim rozwinięciem jest wszystko w porządku.Ale co do Ciebie to już bym się zastanowił skoro wyciągasz jakieś szczeniackie wnioski.

0

Skoro skrót HD to dla Ciebie dziecko sukcesu to raczej Ty powinieneś jak najszybciej wrócić po feriach do szkoły:)

0

Powiem więcej...tylko 4 bramki PSG mogą ich uratować!

1

Nie uważasz,że fart w magii jest potrzebny ? :)

3

HD

14

0

Faktycznie Atletico które pojechało mierdke 4-0,trzy razy z rzędu pokonane przez Barce to przypadek :)

2

Turek dał takie śmieszne czerwo Naniemu z realem,a teraz zapomniał kartek?!A faktycznie wtedy real i teraz chelsea prowadzi muł:)

0

Większość trąbi jak to chelsea ofensywnie zaczęła grać w Anglii i w tym meczu również się takiej spodziewają.

4

I gdzie ta ofensywna Chelsea ? :)

0

Szczególnie w akcji gdzie Cavani wychodził sam na sam,a Matuidi trafił go w pięty ;)

0

Odśwież strone i będzie dobrze.

0

Zdecydowanie PSG-Chelsea!

0

Co ten Pep tworzy z tym składem?

2

Kosmici nie potrzebują odpoczynku!

0

Robert na ławce!Licze dzisiaj na dwubramkową zaliczkę Szachtara przed rewanżem :)

0

Dzisiaj zarówno chelsea jak i PSG zdecydowanie bardziej defensywnie.Mam przeczucie jednak,że PSG z tym atakiem może dzisiaj zatrybić.

0

Wow!Komisja Przeciwko Przemocy!Nie no szkoda,że nie ma komisji przeciwko kopaniu przeciwników :)

0

O tym jest wiadomo od samego początku.

0

Czuje,że będzie kosmos w Jego wykonaniu do końca sezonu :)

14

Leo Messi trenował dzisiaj jako jedyny zawodnik w dzień wolny od zajęć!!!

3

Nie wydaje mi się żeby Barca musiała wygrać z City aby być w gronie najlepszych :)

8

Widocznie lepiej skopać rywala niż na niego humorystycznie pośpiewać.

0

Panowie macie fotke nożyc Suareza w dużej rozdzielczości na tapete ?

0

Może to był podtytuł pierwszej połowy.

0

Ciekawe czy nie należałeś do nich... :)

1

Masz takie na tapete w dużej rozdzielczości ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?