Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na ławke nie będą podawać ;)
0
Verattiego to raczej ciężko będzie szejkom wyciągnąć.Spójrz na próby sprowadzenia Marquinhosa.Myśle,że Pogba w 2016 roku może być do wyciągnięcia,oczywiście nie za małe pieniądze.
0
Dokładnie za 3 tygodnie i jeden dzień :)
0
Z moim rozwinięciem jest wszystko w porządku.Ale co do Ciebie to już bym się zastanowił skoro wyciągasz jakieś szczeniackie wnioski.
0
Skoro skrót HD to dla Ciebie dziecko sukcesu to raczej Ty powinieneś jak najszybciej wrócić po feriach do szkoły:)
0
Powiem więcej...tylko 4 bramki PSG mogą ich uratować!
1
Nie uważasz,że fart w magii jest potrzebny ? :)
3
HD
14
Oj Luiz Luiz ;)
http://zippy.gfycat.com/VigorousWeepyCarp.webm
0
Faktycznie Atletico które pojechało mierdke 4-0,trzy razy z rzędu pokonane przez Barce to przypadek :)
2
Turek dał takie śmieszne czerwo Naniemu z realem,a teraz zapomniał kartek?!A faktycznie wtedy real i teraz chelsea prowadzi muł:)
0
Większość trąbi jak to chelsea ofensywnie zaczęła grać w Anglii i w tym meczu również się takiej spodziewają.
4
I gdzie ta ofensywna Chelsea ? :)
0
Szczególnie w akcji gdzie Cavani wychodził sam na sam,a Matuidi trafił go w pięty ;)
0
Odśwież strone i będzie dobrze.
0
Zdecydowanie PSG-Chelsea!
0
Co ten Pep tworzy z tym składem?
2
Kosmici nie potrzebują odpoczynku!
0
Robert na ławce!Licze dzisiaj na dwubramkową zaliczkę Szachtara przed rewanżem :)
0
Dzisiaj zarówno chelsea jak i PSG zdecydowanie bardziej defensywnie.Mam przeczucie jednak,że PSG z tym atakiem może dzisiaj zatrybić.
0
Wow!Komisja Przeciwko Przemocy!Nie no szkoda,że nie ma komisji przeciwko kopaniu przeciwników :)
0
O tym jest wiadomo od samego początku.
0
Czuje,że będzie kosmos w Jego wykonaniu do końca sezonu :)
14
Leo Messi trenował dzisiaj jako jedyny zawodnik w dzień wolny od zajęć!!!
3
Nie wydaje mi się żeby Barca musiała wygrać z City aby być w gronie najlepszych :)
8
Widocznie lepiej skopać rywala niż na niego humorystycznie pośpiewać.
0
Panowie macie fotke nożyc Suareza w dużej rozdzielczości na tapete ?
0
Może to był podtytuł pierwszej połowy.
0
Ciekawe czy nie należałeś do nich... :)
1
Masz takie na tapete w dużej rozdzielczości ?