4

No tak szlagier na Narodowym ;)Dla mnie to Barca może grać z byle jakim rywalem to i tak ten mecz jest priorytetem :)I nie mam żadnych wątpliwości.

2

On dokładnie wie kiedy gra Jego drużyna,tylko ja chodziłem do szkoły i wiem,że siłą rzeczy czasami musisz się skupić i myśleć o zajęciach:)A tu takie przypomnienie i banan na pysku.

0

Putanyol też miał wygryźć trawe dla swoich szlachciców z Madrytu ;)

0

Suarez ostatnio regularnie schodzi więc proponowałbym odpoczynek dla Neymara.No chyba,że odważy się posadzić Leo :)

1

Na stronie realu jest.

0

Brawo!Liczę już na pierwsze minuty w meczu z Getafe :)Powodzenia Thomas!

3

Ja już licze na kilka minut Vermaelena w meczu z Getafe :)

0

Tak,oby to meczu z nami mieli już pewne 3 miejsce:)Chyba,że Real zaskoczy i Atletico będzie się liczyło w walce o 2 miejsce ;)

4

Przypominam,że aktualnie prowadzimy na nimi 5 punktami :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

A ja Panowie nie oglądam się na Real,życzę sobie tylko żebyśmy wszystko wygrali do końca :)

0

Komentarz usunięty

0

0

Atletico ma mieć taką kasę w przyszłym sezonie,że jedyne co będzie robić to raczej się wzmacniać,a nie osłabiać :)

0

Dogrywki każdy z nas żałuje...tym bardziej,że było już tak blisko.

0

Celta wciąż jest w walce o 7 miejsce w tabeli premiujące pewnie gre w LE :) Więc tym bardziej u siebie tanio skóry nie sprzeda ;)

0

Oficjalnie sędzia:Tomasz Musiał poprowadzi zawody FC Barcelona-FC Bayern Monachium.

1

Nie narzekajmy na sędziego!Alba z całym szacunkiem dla Ciebie ale trzeba być pajacem żeby przy korzystnym wyniku,kwestionować decyzje sędziego w taki sposób!

1

Paradoksalnie najczęściej gramy tymi samymi stoperami :)

4

Jeszcze się nie nauczyłeś,że mecz meczowi nierówny ? :)

0

Jutro na pewno nie stracimy :)

0

Tak to są Derby Katalonii :)

0

Visca el Barca!!! Trzeba wierzyć w tą drużynę!!!

0

Barce to zna na pewno,ale Barce Lucho to już zupełnie inna kwestia :)

2

Kiedy Pogba wraca do gry ?

0

Robben już był bliski powrotu na rewanż z Porto.

0

Dla mnie to On forme może mieć tylko w reprezentacji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?