Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No tak szlagier na Narodowym ;)Dla mnie to Barca może grać z byle jakim rywalem to i tak ten mecz jest priorytetem :)I nie mam żadnych wątpliwości.
2
On dokładnie wie kiedy gra Jego drużyna,tylko ja chodziłem do szkoły i wiem,że siłą rzeczy czasami musisz się skupić i myśleć o zajęciach:)A tu takie przypomnienie i banan na pysku.
0
Putanyol też miał wygryźć trawe dla swoich szlachciców z Madrytu ;)
0
Suarez ostatnio regularnie schodzi więc proponowałbym odpoczynek dla Neymara.No chyba,że odważy się posadzić Leo :)
1
Na stronie realu jest.
0
Brawo!Liczę już na pierwsze minuty w meczu z Getafe :)Powodzenia Thomas!
3
Ja już licze na kilka minut Vermaelena w meczu z Getafe :)
0
Tak,oby to meczu z nami mieli już pewne 3 miejsce:)Chyba,że Real zaskoczy i Atletico będzie się liczyło w walce o 2 miejsce ;)
0
http://www.fullmatchesandshows.com/espanyol-vs-barcelona-la-liga-full-match/
4
Przypominam,że aktualnie prowadzimy na nimi 5 punktami :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
A ja Panowie nie oglądam się na Real,życzę sobie tylko żebyśmy wszystko wygrali do końca :)
0
Komentarz usunięty
0
Panowie ma ktoś ochote ? :)
http://www.fullmatchesandshows.com/espanyol-vs-barcelona-la-liga-full-match/
0
Atletico ma mieć taką kasę w przyszłym sezonie,że jedyne co będzie robić to raczej się wzmacniać,a nie osłabiać :)
0
Dogrywki każdy z nas żałuje...tym bardziej,że było już tak blisko.
0
Celta wciąż jest w walce o 7 miejsce w tabeli premiujące pewnie gre w LE :) Więc tym bardziej u siebie tanio skóry nie sprzeda ;)
0
Oficjalnie sędzia:Tomasz Musiał poprowadzi zawody FC Barcelona-FC Bayern Monachium.
1
Nie narzekajmy na sędziego!Alba z całym szacunkiem dla Ciebie ale trzeba być pajacem żeby przy korzystnym wyniku,kwestionować decyzje sędziego w taki sposób!
1
Paradoksalnie najczęściej gramy tymi samymi stoperami :)
0
Pamiętamy Tito [*] !!!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/s480x480/11156414_1549652661970136_8986829595883742673_n.jpg?oh=a4684f4244abfd64450476810aa191ed&oe=55A0499D&__gda__=1440030998_f0eb90e024498e81d02b0ea1bdf3fc2f
4
Jeszcze się nie nauczyłeś,że mecz meczowi nierówny ? :)
0
Jutro na pewno nie stracimy :)
0
Tak to są Derby Katalonii :)
0
Visca el Barca!!! Trzeba wierzyć w tą drużynę!!!
0
Barce to zna na pewno,ale Barce Lucho to już zupełnie inna kwestia :)
2
Kiedy Pogba wraca do gry ?
0
Robben już był bliski powrotu na rewanż z Porto.
0
Dla mnie to On forme może mieć tylko w reprezentacji :)