Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czego się nie robi dla Barcelońskiej rodziny ;)
0
Southampton gra o puchary także spokojnie :)A z Hannoverem to nie wiem ;)
0
NO prosze jak Leicester ładnie jedzie ze srokami.Wasilewski grał do 68 minuty,zwycięstwo 3-0 i całkiem realne szanse na pozostanie w Premiership :)
0
Zajrzyj do mnie na konto :) Tam są...nie ma za co ;)
0
Zapewne jak wszyscy :)
0
Stoperzy którzy zagrają z Bayernem nie mogą stracić rytmu meczowego :)
3
Oglądam w TV,ale gdyby ktoś chciał w necie to proszę :)
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4
http://nettv.pw/canal-family-hamond/
2
4 gole to poker jak się nie myle :)
1
Grał z Getafe to o co Ci chodzi ?
0
Pique nie grał z Getafe więc chyba spokojnie może zagrać cały mecz.Bardziej chyba Alves z obrońców mógłby nieco wcześniej zejść.
5
Wole gdy całe trio strzela :)
0
Lepiej zagrać takim składem,załatwić mecz w pierwszej połowie i w drugiej sobie odpoczywać niż kombinować ze zbyt dużymi rotacjami i gonić wynik do końca.
1
Oczywiście,że Mascherano :)
0
Oficjalnie potwierdzony jakby ktoś miał wątpliwości :)
10
Jak dla mnie to najważniejsze żeby do nas pojechały 3 punkty :)
0
Tak grał z Getafe :)
0
Bo nie późno :)
0
Once de Gala ;)
Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
0
A gdzie pomidor ? ;)
0
To przywitać z honorami i niech to będzie zaskoczenie,a nie na okrągło o tym gadać.
1
Problem w tym,że za bardzo nie umiemy sprzedawać.Mam nadzieje,że za Braidy to się zmieni.
1
Ja z Pogby bardziej...tęsknie za profilem zawodnika typu Yaya Toure :)
1
Na pewno większość gdy Suarez miał przyjść za taką kasę jaką przyszedł też marudziła.A teraz kto o tym pamięta? :)
0
Jaki tam płacz?Ville po prostu musieliśmy opchnąć,bo to co grał nie byłoby adekwatne do Jego pensji która miała wzrosnąć do niebagatelnej sumy gdyby nie odszedł.A Fabregas?Nie wiem jak kto ale ja za nim człapiącym w drugiej części sezonu na pewno nie tęsknie.Lucho postawił nie tylko na utrzymanie piłki,technike i finezje ale też na niesamowite przygotowanie fizyczne i gre z kontry gdy jest taka potrzeba.To co widać Cesc nie jest typem zawodnika który spełniałby kryteria Lucho więc poddał się i odszedł :)
1
Skoro ten Twój real taki pierwszy to czemu tam nie siedzisz i nie dzielisz się tymi opiniami? :) Czyżby kompleks Barcelony.... :)
0
O Verattim można zapomnieć,$zejki go nie wypuszczą,a już tym bardziej jesli nie mogą sprowadzić Pogby.
2
A to POgba nie może grać z Rafinha ? :)
0
Dlatego Pedro mógłby od nas odejść dopiero w przyszłym roku tak żebyśmy mogli Go kimś zastąpić.No chyba,że Adama eksploduje bo co do Deulofeu to mam przeczucie,że Lucho już Go skreślił.
1
Wszystkiego wychowankami nie wygramy,a takie tłuste lata jak trafiły się nam ostatnio co do wysypu zawodników ze szkółki nie będą się zdarzały się na okrągło.Musi być pare chudszych lat,żeby znowu były tłuste :) A w tym czasie trzeba sobie jakoś radzić z tymi najmocniejszymi.Tym bardziej,że mamy rynek taki,a nie inny w większej mierze dzięki $zejkom i konkurencja nie śpi.
5
Chwile po odpadnięciu z LM zamknął dziób,a teraz na nowo zaczyna te swoje farmazony.