Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Masz tyle ? ;)
1
Tak tak myślcie,że Barca to Porto ;)
1
Ponoć nawet w szkole zwolnienie z lekcji w-f miał od stycznia ;)
5
Fabregas najlepszy pomocnik pierwszej rundy,a zarazem najsłabszy drugiej :)Kto tęskni za jego człapaniem po boisku i oddychaniem rękawami w drugiej części sezonu ? Na pewno nie ja ! :)
0
Aktualnie leczy kontuzje,bodajże zerwanych wiązadeł krzyżowych.
8
Hah!U mnie w pracy jest kibic realu,który tak mówi od jakiegoś czasu,a pare miesięcy temu śmiał się z minusowej temperatury w Barcelonie :) Nie wymagajmy od nich zbyt wiele ;)
3
Bardzo dobry wybór :)
1
Teraz to pewnie real marzy o zawieszeniu ligi żeby już nie dokańczać sezonu ;)
2
Odpoczynek Juventusu i minuty Pogby są ;)
0
Kontuzja mięśniowa.
0
Widze,że y również hahahahahhah
2
Z Athletic to gramy w Finale Pucharu Króla :)
0
Robisz się czerwony gdy pijesz alkohol?Uważaj!!! ;)
3
A ponoć dwie godziny temu na śmietankowej stronie świętowali lidera gdy Barca nie mogła trafić do siatki :)
0
Plan wykonany,real pokonany ?! ;)
0
No PAnowie nie nakręcam się ,ale mamy 0-1 !!!!!!!!!!!!!!!
0
Masz może gola Bojana w półfinale ligi mistrzów z Interem na 2-0,który nie został uznany ?
1
Będzie jeszcze Evra w pakiecie ;)
24
Lucho przy korzystnym wyniku chociaż 15 minut dla Vermaelena proszę :)
0
Nie odpisujcie mu proszę Was :)
0
I mogą go już nie podnieść jesli tego meczu nie wygramy!Lepiej może niech Lucho im powie,że to mecz o pietruszke i niech idą przed meczem na balety!
2
Ale spotkanie z Juventusem to w końcu coś nowego.Mdli mnie już od tych GD w ostatnim czasie.Dajcie odpocząć :)No ale najpierw do Monachium po awans!
0
A czym Twoim zdaniem jest teraz każdy mecz?Na początku sezonu gdy zgubisz punkty prędzej czy później możesz je odrobić choćby w meczu bezpośrednim.Jeśli teraz stracisz choć jedno oczko,sytuacja może być nieodwracalna!
0
Jeśli faktycznie ta nasza pomoc opierałaby się na tym chłopaku przez para ładnych następnych lat to ta cena paradoksalnie nie jest taka wysoka.Każdy ma swoje zdanie ale ja osobiście widze w tym chłopaku drugiego Yaya Toure i niesamowicie jestem nakręcony jego transferem do nas.A,że lubie czarnoskórych zawodników to tym bardziej na plus ;)
1
Bravo-Alves,Pique,Bartra,Alba-Sergio,Xavi,Rafinha-Messi,Suarez,Neymar.Szybko załatwic sprawe i potruchtać sobie do końca :) Oczywiście na jakieś 15 minut Thomasa również gorąco liczę :)
0
Panowie to jakim składem na sobote ? :) Tak wiem,że zwycięskim.
0
A dlaczego uważasz,że z Pogba będzie tak samo ?
1
Ale Varattiego też nie.Z $zejkami nie ma co się wdawać w handel bo tylko stracimy większą część okienka.Ofensywnych pomocników jest troche na rynku jak już nie Pogba to np. Coutinho,jego dynamika jest niesamowita.
0
Może sam siędo tego przekonał i dlatego postanowił odejść;)
1
I wkomponował się świetnie.Pep jest winien tego,że nie potrafił poukładać zespołu z Messim i Ibrą na placu!