8

Masz tyle ? ;)

1

Tak tak myślcie,że Barca to Porto ;)

1

Ponoć nawet w szkole zwolnienie z lekcji w-f miał od stycznia ;)

5

Fabregas najlepszy pomocnik pierwszej rundy,a zarazem najsłabszy drugiej :)Kto tęskni za jego człapaniem po boisku i oddychaniem rękawami w drugiej części sezonu ? Na pewno nie ja ! :)

0

Aktualnie leczy kontuzje,bodajże zerwanych wiązadeł krzyżowych.

8

Hah!U mnie w pracy jest kibic realu,który tak mówi od jakiegoś czasu,a pare miesięcy temu śmiał się z minusowej temperatury w Barcelonie :) Nie wymagajmy od nich zbyt wiele ;)

3

Bardzo dobry wybór :)

1

Teraz to pewnie real marzy o zawieszeniu ligi żeby już nie dokańczać sezonu ;)

2

Odpoczynek Juventusu i minuty Pogby są ;)

0

Kontuzja mięśniowa.

0

Widze,że y również hahahahahhah

2

Z Athletic to gramy w Finale Pucharu Króla :)

0

Robisz się czerwony gdy pijesz alkohol?Uważaj!!! ;)

3

A ponoć dwie godziny temu na śmietankowej stronie świętowali lidera gdy Barca nie mogła trafić do siatki :)

0

Plan wykonany,real pokonany ?! ;)

0

No PAnowie nie nakręcam się ,ale mamy 0-1 !!!!!!!!!!!!!!!

0

Masz może gola Bojana w półfinale ligi mistrzów z Interem na 2-0,który nie został uznany ?

1

Będzie jeszcze Evra w pakiecie ;)

24

Lucho przy korzystnym wyniku chociaż 15 minut dla Vermaelena proszę :)

0

Nie odpisujcie mu proszę Was :)

0

I mogą go już nie podnieść jesli tego meczu nie wygramy!Lepiej może niech Lucho im powie,że to mecz o pietruszke i niech idą przed meczem na balety!

2

Ale spotkanie z Juventusem to w końcu coś nowego.Mdli mnie już od tych GD w ostatnim czasie.Dajcie odpocząć :)No ale najpierw do Monachium po awans!

0

A czym Twoim zdaniem jest teraz każdy mecz?Na początku sezonu gdy zgubisz punkty prędzej czy później możesz je odrobić choćby w meczu bezpośrednim.Jeśli teraz stracisz choć jedno oczko,sytuacja może być nieodwracalna!

0

Jeśli faktycznie ta nasza pomoc opierałaby się na tym chłopaku przez para ładnych następnych lat to ta cena paradoksalnie nie jest taka wysoka.Każdy ma swoje zdanie ale ja osobiście widze w tym chłopaku drugiego Yaya Toure i niesamowicie jestem nakręcony jego transferem do nas.A,że lubie czarnoskórych zawodników to tym bardziej na plus ;)

1

Bravo-Alves,Pique,Bartra,Alba-Sergio,Xavi,Rafinha-Messi,Suarez,Neymar.Szybko załatwic sprawe i potruchtać sobie do końca :) Oczywiście na jakieś 15 minut Thomasa również gorąco liczę :)

0

Panowie to jakim składem na sobote ? :) Tak wiem,że zwycięskim.

0

A dlaczego uważasz,że z Pogba będzie tak samo ?

1

Ale Varattiego też nie.Z $zejkami nie ma co się wdawać w handel bo tylko stracimy większą część okienka.Ofensywnych pomocników jest troche na rynku jak już nie Pogba to np. Coutinho,jego dynamika jest niesamowita.

0

Może sam siędo tego przekonał i dlatego postanowił odejść;)

1

I wkomponował się świetnie.Pep jest winien tego,że nie potrafił poukładać zespołu z Messim i Ibrą na placu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?