Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie coś jest na rzeczy z możliwą kontuzją Alby?!Bo pisze Diario Sport ale nie kojarzę aż na tyle hiszpańskiego.
0
Bravo!Mnie również El Classico przyprawia o mdłości,trzeba troche od tego odpocząć :)
0
Nicola Rizzoli rozjemcą meczu Barcelona-Bayern.
0
Ależ miałem sen z kapitalnym występem Iniesty!
0
Tak właśnie teraz dopiero dojrzałem :)
0
Adama do Munira i 1-1 :)
0
Ale ta Barcelona B frajerzy!Ech.....
2
150 mln dolarów,tyle zgarnął Floyd za walke :)
0
To jakiś nowy talent na miare Douglasa ? ;)
0
http://www.rojadirecta.me/goto/www.rtvcm.es/templates/marco/endirecto/en_directo_flomotion.html
1
Ivan co wkłada serce w odwalanie czarnej roboty w każdym meczu Barcy to szok!Ciężko nam to dostrzec ale jest bardzo ważnym elementem tej układanki.
0
Mam dziwne przeczucie,że postawi na Mascherano-Sergio w środku pola.
1
Podobno to ona musiała symulować ;)
1
A ja patrząc na naszą grę zupełnie odwrotnie ;)
0
Tak Kun jest znakomity,ta Jego lekkość gry.Jedyną możliwością jest ustawienie Leo za Suarezem jak gra w ostatnich spotkaniach gdy wchodzi Pedro,a Aguero na prawym skrzydle.Myślisz,że mogłoby wypalić ? :)
1
Pan Boom Boom ? Hehe ;) Fantastyczny spokój Aguero :)
1
Zdecydowanie również nie jestem za to opcją.Tym bardziej nie na Camp Nou.
0
Myślicie,że możliwe jest zagranie parą stoperów Pique-Mathieu i w środku pola Sergio-Mascherano?
4
Nie pamiętacie jak już :)
1
A Ty kolego już nie pamiętasz słynnego 5-0 ? :)
4
Tak głęboko w sercu to by była zadra jedynie!
0
Wygrać wszystko do końca i będzie gitara :)
0
Jeśli się nie myle to 21.
0
Bilans meczy bezpośrednich.
0
ciężko to Henry'emu przez gardło przeszło :)
3
Komentarz usunięty
0
A co to miałoby na celu ?
3
Najpierw Prezydenckie w Polsce :)
1
Co roku ma taką szanse :)
2
Komentarz usunięty