0

Panowie coś jest na rzeczy z możliwą kontuzją Alby?!Bo pisze Diario Sport ale nie kojarzę aż na tyle hiszpańskiego.

0

Bravo!Mnie również El Classico przyprawia o mdłości,trzeba troche od tego odpocząć :)

0

Nicola Rizzoli rozjemcą meczu Barcelona-Bayern.

0

Ależ miałem sen z kapitalnym występem Iniesty!

0

Tak właśnie teraz dopiero dojrzałem :)

0

Adama do Munira i 1-1 :)

0

Ale ta Barcelona B frajerzy!Ech.....

2

150 mln dolarów,tyle zgarnął Floyd za walke :)

0

To jakiś nowy talent na miare Douglasa ? ;)

1

Ivan co wkłada serce w odwalanie czarnej roboty w każdym meczu Barcy to szok!Ciężko nam to dostrzec ale jest bardzo ważnym elementem tej układanki.

0

Mam dziwne przeczucie,że postawi na Mascherano-Sergio w środku pola.

1

Podobno to ona musiała symulować ;)

1

A ja patrząc na naszą grę zupełnie odwrotnie ;)

0

Tak Kun jest znakomity,ta Jego lekkość gry.Jedyną możliwością jest ustawienie Leo za Suarezem jak gra w ostatnich spotkaniach gdy wchodzi Pedro,a Aguero na prawym skrzydle.Myślisz,że mogłoby wypalić ? :)

1

Pan Boom Boom ? Hehe ;) Fantastyczny spokój Aguero :)

1

Zdecydowanie również nie jestem za to opcją.Tym bardziej nie na Camp Nou.

0

Myślicie,że możliwe jest zagranie parą stoperów Pique-Mathieu i w środku pola Sergio-Mascherano?

4

Nie pamiętacie jak już :)

1

A Ty kolego już nie pamiętasz słynnego 5-0 ? :)

4

Tak głęboko w sercu to by była zadra jedynie!

0

Wygrać wszystko do końca i będzie gitara :)

0

Jeśli się nie myle to 21.

0

Bilans meczy bezpośrednich.

0

ciężko to Henry'emu przez gardło przeszło :)

3

Komentarz usunięty

0

A co to miałoby na celu ?

3

Najpierw Prezydenckie w Polsce :)

1

Co roku ma taką szanse :)

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?