Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robben już był bliski powrotu na rewanż z Porto.
0
Dla mnie to On forme może mieć tylko w reprezentacji :)
0
Pierwsza wylosowana drużyna powinna mieć przywilej grania rewanżu na własnym obiekcie.Takie moje nieznaczące spostrzeżenie :)
0
Jedyne czego żałuje to,że rewanż na wyjeździe:)No ale może być powtórka z Londynu ;)
2
Panowie tak z innej beczki to mam pytanie....Co ten Lucho tak notorycznie zaczął pomijać Rafinhe ?
4
Może nikt więcej nie potrafi grać w tenisa ;)
2
Szkoda tylko,że nie było dogrywki i dodatkowych 30 minut zmęczenia śmietankowych :)
1
Pamiętasz Real-Juve(2003),a nie pamiętasz Barca-Juve(2003) ?! :)
0
Wydaje mi się,że w piątek :)
0
Signal Iduna Park nie zdołało powstrzymać Juventusu i to mając teoretycznie lepszy wynik po pierwszym meczu,wątpię więc na remontade Monaco tak szczerze ;)
1
Jak cała akcja ! :)
0
Ja oglądałem.Pamiętam jak frajersko odpadliśmy po dogrywce u siebie mimo,że Juventus grał w 10.
0
Jak dzisiaj nie zdjął Leo przy przesądzonym awansie to na pewno nie da mu odpocząć w żadnym innym meczu.
1
To idź kibicuj Bayernowi może przestaniesz się bać.
0
Hahaha nie wytrzymuje tempa ? :) Jak nie musi to nie wytrzymuje tylko gra na pół gwizdka :)
0
Poważnie?!
6
A co nas obchodzą indywidualne statystyki?!Kibicujemy drużynie!
1
Jest sposób na wrzutki Alvesa!Lucho musi mu nakazać wrzucać lewą nogą ;)
0
Tak Bale ma grać na wózku,Modrić na noszach,a Benzema o kulach :)
0
Gdyby grał w każdym meczu skończyłoby się to gorzej niż zwykle ;)
2
Bardzo dobra taktyka.Nie ma co za dużo spekulować,tylko trzeba działać.Myśle,że to taktyka Braidy.Pogba ma wszystko,technike,strzał,warunki i bardzo by nam się przydał.
0
Przyłączam się do prośby:)
0
Nie zapominaj o silnej dziewiątce o która zabiega Lucho.
0
ogladałeś Millerowie ?
0
Co potwierdza sytuacja z Valencia ;)
0
Popatrz z kolegą jak porusza się po boisku urugwajczyk!
1
Porażka.Środek pola zaczął funkcjonować z Valencia jak wszedł Rakitić,a Ty jeszcze chciałbyś zabrać stamtąd Xaviego?
0
Wyobraź sobie więc może pomoc bez konieczności podkupowania zawodników śmietankowym(co i tak jest niemożliwe)...Busi-Pogba-Veratti :) Co Ty na to ?
1
Jak mówił ś.p Kazimierz Górski..."dopóki piłka w grze"
1
Luis Suarez 19 goli,13 asyst
Neymar 28 goli,6 asyst
Statystyki z tego sezonu.