0

Robben już był bliski powrotu na rewanż z Porto.

0

Dla mnie to On forme może mieć tylko w reprezentacji :)

0

Pierwsza wylosowana drużyna powinna mieć przywilej grania rewanżu na własnym obiekcie.Takie moje nieznaczące spostrzeżenie :)

0

Jedyne czego żałuje to,że rewanż na wyjeździe:)No ale może być powtórka z Londynu ;)

2

Panowie tak z innej beczki to mam pytanie....Co ten Lucho tak notorycznie zaczął pomijać Rafinhe ?

4

Może nikt więcej nie potrafi grać w tenisa ;)

2

Szkoda tylko,że nie było dogrywki i dodatkowych 30 minut zmęczenia śmietankowych :)

1

Pamiętasz Real-Juve(2003),a nie pamiętasz Barca-Juve(2003) ?! :)

0

Wydaje mi się,że w piątek :)

0

Signal Iduna Park nie zdołało powstrzymać Juventusu i to mając teoretycznie lepszy wynik po pierwszym meczu,wątpię więc na remontade Monaco tak szczerze ;)

1

Jak cała akcja ! :)

0

Ja oglądałem.Pamiętam jak frajersko odpadliśmy po dogrywce u siebie mimo,że Juventus grał w 10.

0

Jak dzisiaj nie zdjął Leo przy przesądzonym awansie to na pewno nie da mu odpocząć w żadnym innym meczu.

1

To idź kibicuj Bayernowi może przestaniesz się bać.

0

Hahaha nie wytrzymuje tempa ? :) Jak nie musi to nie wytrzymuje tylko gra na pół gwizdka :)

0

Poważnie?!

6

A co nas obchodzą indywidualne statystyki?!Kibicujemy drużynie!

1

Jest sposób na wrzutki Alvesa!Lucho musi mu nakazać wrzucać lewą nogą ;)

0

Tak Bale ma grać na wózku,Modrić na noszach,a Benzema o kulach :)

0

Gdyby grał w każdym meczu skończyłoby się to gorzej niż zwykle ;)

2

Bardzo dobra taktyka.Nie ma co za dużo spekulować,tylko trzeba działać.Myśle,że to taktyka Braidy.Pogba ma wszystko,technike,strzał,warunki i bardzo by nam się przydał.

0

Przyłączam się do prośby:)

0

Nie zapominaj o silnej dziewiątce o która zabiega Lucho.

0

ogladałeś Millerowie ?

0

Co potwierdza sytuacja z Valencia ;)

0

Popatrz z kolegą jak porusza się po boisku urugwajczyk!

1

Porażka.Środek pola zaczął funkcjonować z Valencia jak wszedł Rakitić,a Ty jeszcze chciałbyś zabrać stamtąd Xaviego?

0

Wyobraź sobie więc może pomoc bez konieczności podkupowania zawodników śmietankowym(co i tak jest niemożliwe)...Busi-Pogba-Veratti :) Co Ty na to ?

1

Jak mówił ś.p Kazimierz Górski..."dopóki piłka w grze"

1

Luis Suarez 19 goli,13 asyst
Neymar 28 goli,6 asyst
Statystyki z tego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?