0

najlepszą opcją jak dla mnie jest Laporte,a o Benatii nie chce się wypowiadać bo nie widziałem Go w akcji.Wierze,że Ty tak skoro tak się nim zachwycasz.

0

już nie jeden pewniak z ligi włoskiej poległ w naszej lidze.

0

Mexesa?!nie mówisz chyba o tym gościu z nadwagą który gra w milanie.

0

a skąd ta pewność,że ten stoper z "najwyższej Półki" wypali w Barcelonie ?i pytanie kto jest tym stoperem Twoim zdaniem?

0

za Benatie Laporte i gra muzyka :)

0

jestem na tak ale...nie za taką kase i tylko wtedy gdy przyjdzie jeszcze jeden stoper (Laporte)

0

tak pomyśleć kogo teraz chelsea może sobie kupić za 50 baniek....

0

po co płacić skoro Fabiański jest za free :)

0

49 baniek to kpina jakaś!psują cały rynek transferowy!

0

Serge Aurier

0

na rynku nie ma lepszej i tańszej opcji jak Łukasz Fabiański któremu właśnie kończy się kontrakt :)

0

Serge Aurier dla mnie to gościu któremu zdecydowanie trzeba się przyjrzeć.

2

wydaje mi się,że to tylko gierka ze strony agenta Yayi o uzyskanie jak najlepszego kontraktu przy zbliżającym się powoli schyłkowi kariery.

0

i dobrze,bo ja wole Laporte :)

0

Zarząd powinien solidnie przyjrzeć się zawodnikom z francuskiej ligi,transfery stamtąd prawie zawsze były strzałami w 10 i co jest wielkim plusem to raczej nie ma tam przesadnych sum.Od jakiegoś czasu pisałem juz o prawym obrońcy Serge Aurier,a dzisiaj obejrzałem kilka filmików z trzecim strzelcem ligi z Lorient,22 letni Vincent Aboubakar.

3

Dopiero sobie uświadomiłem,że Laporte jest lewonożny.Wyprowadzenie piłki,gra głową,gra na wyprzedzenie są u tego chłopaka na bardzo wysokim poziomie.Byłbym zadowolony z tego transferu :)

1

lubie takie transfery za stosunkowe nie duże pieniądze,mam nadzieje,że jego rozwój pójdzie w dobrym kierunku i będzie nam numerem 1 na wiele lat .

1

Alves ostatnim zachowaniem powinien zakończyć przygode z tym klubem,tym bardziej gdyby miał zostać jako rezerwowy o tak wysokim kontrakcie.

0

dziwne to,że Enrique nie umieścił w tej ósemce prawego obrońcy.

0

warto by powalczyć o Cavaniego,mamy kilku zawodników którymi interesuje się PSG,a urugwajczyk ma wszystko co potrzebuje klasowa 9 i nie spędza na murawie tyle czasu ile by chciał.

0

przynosiło co nie oznacza,że przynosić musi,zresztą Leo pokazał kilka razy gdy był ustawiony na skrzydle w tym sezonie,że był zupełnie bezproduktywny.

2

Leo czasy na skrzydle już minęły.On ma grać jako klasyczna 10.

7

Messi,Alexis,Neymar i klasyczna 9

0

poza tym nie zapominajmy,że Sergio od kilku ładnych miesięcy jedzie na zastrzykach.

0

w pewnym sensie masz racje,ale wydaje mi się,że koło Sergio powinien byc postawiony taki mega walczak jak Vidal który potrafi bronic i atakować

1

Ty chyba koleś nie widzisz jakie zadania ma Sergio na boisku

4

Od tego gościa rozpoczynamy w nowym sezonie ustalanie składu !!!

0

dla mnie idealnym kandydatem z tych do wyciągnięcia jest Mauricio Pochettino

1

jestem na tak jeśli przyjdzie jeszcze jakiś młody stoper,mułowi za Luiza marzy się już 35 baniek więc niech zabiera go ktoś inny.

6

oj hodor Ty weź się za doskonalenie swoich umiejętności sprzedaży i kupna zawodników :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?