Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak jak Ozil,Modric i wielu innych którzy paradowali w naszej koszulce ?
1
przypominam,że właśnie Piszczek został przekwalifikowany z napastnika na obrońce :)
0
Fajnie by było widzieć polaka na Camp Nou ale ten wiek nie do końca mnie przekonuje.
0
1.75
0
potwierdził to SPORT,a lekarze Barcy lecą jutro przeprowadzić badania zawodnika.
0
ja chce Serge Auriera :)
0
za te pieniądze możemy wyciągnąć Chicharito z United.
2
w dodatku Dzeko kończy się kontrakt w przyszłym roku,również uważam Go za dobrą opcje.
0
Mandzukic nie ma pojęcia o grze kombinacyjnej,ten koleś tylko stoi w polu karnym i dostawia noge.
0
no zaczynają nowy projekt.coś w tym dziwnego?a od kiedy go zaczęli?może o czymś nie wiem i Bartomeu i Luis robią to już od kilku sezonów?
0
pomyłka,już naprawiona żeby w oczy nie gryzło
2
skoro gra dla tych barw to jak może srać we własne gniazdo ja się pytam?!powinien ważyć słowa i zająć się grą!Cesc sam sobie zgotował to odejście.Luis stawia na pracowitszy profil zawodnika i bardzo dobrze!
1
dlaczego zniesmaczeni?dajcie im pracować,przecież dopiero zaczynają prawdziwą prace i nowy projekt zespołu.
0
pełna zgoda,popieram:) dodałbym jeszcze fantastyczny strzał.
2
Cesc niech przestanie beczeć,że był niedoceniany,mógł się zabrać do roboty,a nie rękawami oddychać.
0
nam brakuje człowieka który zapieprza w środku pola,ma groźny strzał,jest dobry w defensywie i ma warunki fizyczne i siłe dzięki której nie odbija się od rywali i nie pada na murawe po każdym kontakcie z przeciwnikiem!Luis już wie co robi i na szczęście to On dobiera zawodników :)
0
jeśli twierdzisz,że transfer Rakitica jest bez sensu to nie masz zbyt dużego pojęcia stwierdzam z przykrością...
0
defensywny pomocnik to musi zapieprzać na boisku do ostatniej kropli potu.
2
wyraz twarzy typowego niemca,nie widze go w naszym klubie.
0
źródło?
3
Serge Aurier to ten koleś powinien do nas trafić na prawą obrone.
0
Musiałby zrzucić sporo kg!To już nie ten sam Samu po nachłapaniu się petro dolarów.
1
to chociaż jeden jest ;)
3
Ciekawy jestem ilu z tych zwolenników Mangali ogląda w ogóle lige portugalską.
0
Bo Luiz był dogadany z Barceloną tylko przed tamtym sezonem,a Jego transfer zablokował Tata Martino twierdząc,że nowym transferem będzie Puyol.
0
Z Liverpoolem wymiana na Suareza jak najbardziej,a i w smerfach by się ktoś znalazł jak np. Hazard czy Torres albo Lukaku.
1
Za free to miał przyjść Fabiański!!!
0
hhaahahaaahah dobre ;)
0
Messi to wolny elektron Jemu wolno wszystko i jest tylko jedno miejsce dla takiego zawodnika w "11",reszta musi zapieprzać.
0
co Ty w ogóle wygadujesz?Ozil to leń śmierdzący na boisku i rozkapryszona gwiazdeczka która oddycha rękawami.