0

tak jak Ozil,Modric i wielu innych którzy paradowali w naszej koszulce ?

1

przypominam,że właśnie Piszczek został przekwalifikowany z napastnika na obrońce :)

0

Fajnie by było widzieć polaka na Camp Nou ale ten wiek nie do końca mnie przekonuje.

0

1.75

0

potwierdził to SPORT,a lekarze Barcy lecą jutro przeprowadzić badania zawodnika.

0

ja chce Serge Auriera :)

0

za te pieniądze możemy wyciągnąć Chicharito z United.

2

w dodatku Dzeko kończy się kontrakt w przyszłym roku,również uważam Go za dobrą opcje.

0

Mandzukic nie ma pojęcia o grze kombinacyjnej,ten koleś tylko stoi w polu karnym i dostawia noge.

0

no zaczynają nowy projekt.coś w tym dziwnego?a od kiedy go zaczęli?może o czymś nie wiem i Bartomeu i Luis robią to już od kilku sezonów?

0

pomyłka,już naprawiona żeby w oczy nie gryzło

2

skoro gra dla tych barw to jak może srać we własne gniazdo ja się pytam?!powinien ważyć słowa i zająć się grą!Cesc sam sobie zgotował to odejście.Luis stawia na pracowitszy profil zawodnika i bardzo dobrze!

1

dlaczego zniesmaczeni?dajcie im pracować,przecież dopiero zaczynają prawdziwą prace i nowy projekt zespołu.

0

pełna zgoda,popieram:) dodałbym jeszcze fantastyczny strzał.

2

Cesc niech przestanie beczeć,że był niedoceniany,mógł się zabrać do roboty,a nie rękawami oddychać.

0

nam brakuje człowieka który zapieprza w środku pola,ma groźny strzał,jest dobry w defensywie i ma warunki fizyczne i siłe dzięki której nie odbija się od rywali i nie pada na murawe po każdym kontakcie z przeciwnikiem!Luis już wie co robi i na szczęście to On dobiera zawodników :)

0

jeśli twierdzisz,że transfer Rakitica jest bez sensu to nie masz zbyt dużego pojęcia stwierdzam z przykrością...

0

defensywny pomocnik to musi zapieprzać na boisku do ostatniej kropli potu.

2

wyraz twarzy typowego niemca,nie widze go w naszym klubie.

0

źródło?

3

Serge Aurier to ten koleś powinien do nas trafić na prawą obrone.

0

Musiałby zrzucić sporo kg!To już nie ten sam Samu po nachłapaniu się petro dolarów.

1

to chociaż jeden jest ;)

3

Ciekawy jestem ilu z tych zwolenników Mangali ogląda w ogóle lige portugalską.

0

Bo Luiz był dogadany z Barceloną tylko przed tamtym sezonem,a Jego transfer zablokował Tata Martino twierdząc,że nowym transferem będzie Puyol.

0

Z Liverpoolem wymiana na Suareza jak najbardziej,a i w smerfach by się ktoś znalazł jak np. Hazard czy Torres albo Lukaku.

1

Za free to miał przyjść Fabiański!!!

0

hhaahahaaahah dobre ;)

0

Messi to wolny elektron Jemu wolno wszystko i jest tylko jedno miejsce dla takiego zawodnika w "11",reszta musi zapieprzać.

0

co Ty w ogóle wygadujesz?Ozil to leń śmierdzący na boisku i rozkapryszona gwiazdeczka która oddycha rękawami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?