Ginal11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem że to dopiero początek sezonu , doskonale wiem że jeszcze wszystko może się zmienić ale zakładając że Real dziś przegra i poczekamy aż wszyscy rozegrają swoje mecze w tej kolejce to tabele ligową oprawiam w ramki i na ścianę ,wspaniały widok haha :)
VeB !
0
Dla tych co nie widzieli Ramosa w akcji a pewnie bardzo chcą :)
0
Gaspar
Myślę że to był taki zimny prysznic dla naszej drużyny , może byli zbyt pewni siebie bo układało się wszystko pięknie aż do tego meczu na SB , najważniejsze to uczyć się na błędach i cieszmy się że przegraliśmy teraz a nie w maju.
0
Czytam wasze komentarze i w sumie to macie racje , ale zwróćcie uwagę jak on musi wierzyć w siebie. Aż za bardzo. Może mu to pasuje tak jak napisał messieo :)
0
dobry261
Przesadzasz. Od razu ich sprzedaj.
0
Bardzo fajne podsumowanie :)
0
Valdes to tylko człowiek , ja wiem że nie raz delikatnie mówiąc zepsuł nam humory . Zawsze chciało mi się płakać jak przypominałem sobie jego gre przeciwko Liverpoolowi na Camp Nou przegraliśmy wtedy 2-1 i LM przepadła :/ albo bramka w 25 sek. dla Realu w GD . Z drugiej strony z Real mogliśmy przegrać duuuużo wyżej , dla mnie broni bardzo dobrze ale bardzo często można mu zarzucić brak koncentracji a na takim poziomie nie powinno mu jej brakować i to troche boli ... :/
0
Ja jestem zadowolony z gry naszych , trudno stało się , ale jakbym mógł o coś prosić to bardzo bym chciał żeby Barcelona z tego meczu wyciągnęła wnioski , potraktujmy to jak lekcje a na wiosnę może być naprawdę kolorowo dla nas kibiców Barcelony
0
Nie chce być zbyt pewny siebie ale mocno czuje puchar na SB dla naszych , damy rade !
0
Jak dla mnie ostatnio gra naprawdę świetnie , mam nadzieje że zacznie od 1 min.
0
Nie rozumiem tych porównań Messiego do Ronaldo szczególnie pod takim newsem , to w ogóle nie o to chodzi....
Brawo Leo ! Wspaniały gest :)
0
Grzesiek1543
Po prostu mam sentyment do "Mes que un club" i uważam że to nie w naszym stylu , nie uważam się za lepszego ale co jak co do nas to nie pasuje... szkoda że nie każdy to rozumie
0
boogieman RM
Nie rozumiem cię , tylko dlatego że pepe nie zagra ? to chyba coś nie tak z tym realem ,
0
Cieszymy się z jego kontuzji ? Czyli zniżamy się do poziomu *kibiców* Realu Madryt..... Ja wiem że to debil i że Real pewnie by się cieszył jakby to nasi łapali kontuzje ale kurwa nie zniżajmy się do ich poziomu , w końcu kibicujemy F.C.BARCELONIE , a to zobowiązuje .
0
zabibarca
spoko ja na początku też ale potem mi coś nie grało ;p
0
Ufffff, Dzięki, w innym newsie ktoś coś napisał w komentarzach o kłótni i się trochę wystraszyłem :)
0
Bez spiny , ja tylko pytam , nie widziałem tej akcji ale Mascherano z Abidalem się coś kłócili czy coś takiego ? to prawda?
0
foxxxx
Choć nie mam pewności ale raczej nie . Raczej na necie .
0
Niby mały gest a dużo znaczy , fajnie że pamięta o historii klubu.
0
StiffiBarca
No ciekawe od kogo dostałem minusa haha
0
Co jak co ale Afellaya zostawcie , nie doceniacie go a jak zacznie grać to nagle jest super i każdy w niego wierzył , ja w niego wierze!
0
Stifii
Boże...... a czy ja mówię że łatwo ? zwróciłem tylko uwagę na (Nowy19pl) i na ludzi komentujących jego zdanie , nie rozumiejąc go a ty od razu do mnie z tą impreza, nie zrozumiałeś o co chodzi .
0
Co wy tak skaczecie na (nowy19pl) przecież wyraźnie napisał żeby ten mecz *przełożyć* i wtedy zagrać optymalnym składem , czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
Witamy w Barcelonie ! :)
0
Jest! Czekałem na Oficjalną wiadomość , bardzo bardzo się nam przyda , nasza obrona nie raz miała problemy w poprzednim sezonie + odejście keity , no super że go kupili , bardzo go chciałem :)
0
Mam nadzieje że ten uśmiech będzie mu towarzyszył do końca sezonu po każdym meczu :)
0
Tak kurwa piłkarz ciagle bramki strzela zaraz po messim nie zauwazyłeś >?!
0
Messi jest skromny i cichy , jak był młody to miał duże trudności i zawsze z nimi walczył , myśle że nie odpuści tak sobie tych karnych , na pewno bedzie jeszcze duzo próbował bo jakoś nie widze żeby to odpuścil , za duze ambicje , najlepszy pilkarz i karnego nie trafia ? tylko dziwne jest to że nie może się jakoś nauczyć ich wykonywać przecież to dużo nie trzeba szczegolnie dla niego , a najlepiej zaczac od niestrzelania w to samo miejsce , zaraz dostane minusy bo powiecie o sam strzel lepiej ale ja tylko mowie co mysle
0
No to czekamy na Songa
0
olejcie te minusy , każdy ma swoje zdanie i niech je wypowiada , po co sie przejmować jakimiś plusami i minusami ...