0

Wiem że to dopiero początek sezonu , doskonale wiem że jeszcze wszystko może się zmienić ale zakładając że Real dziś przegra i poczekamy aż wszyscy rozegrają swoje mecze w tej kolejce to tabele ligową oprawiam w ramki i na ścianę ,wspaniały widok haha :)

VeB !

0

Dla tych co nie widzieli Ramosa w akcji a pewnie bardzo chcą :)

0

Gaspar

Myślę że to był taki zimny prysznic dla naszej drużyny , może byli zbyt pewni siebie bo układało się wszystko pięknie aż do tego meczu na SB , najważniejsze to uczyć się na błędach i cieszmy się że przegraliśmy teraz a nie w maju.

0

Czytam wasze komentarze i w sumie to macie racje , ale zwróćcie uwagę jak on musi wierzyć w siebie. Aż za bardzo. Może mu to pasuje tak jak napisał messieo :)

0

dobry261

Przesadzasz. Od razu ich sprzedaj.

0

Bardzo fajne podsumowanie :)

0

Valdes to tylko człowiek , ja wiem że nie raz delikatnie mówiąc zepsuł nam humory . Zawsze chciało mi się płakać jak przypominałem sobie jego gre przeciwko Liverpoolowi na Camp Nou przegraliśmy wtedy 2-1 i LM przepadła :/ albo bramka w 25 sek. dla Realu w GD . Z drugiej strony z Real mogliśmy przegrać duuuużo wyżej , dla mnie broni bardzo dobrze ale bardzo często można mu zarzucić brak koncentracji a na takim poziomie nie powinno mu jej brakować i to troche boli ... :/

0

Ja jestem zadowolony z gry naszych , trudno stało się , ale jakbym mógł o coś prosić to bardzo bym chciał żeby Barcelona z tego meczu wyciągnęła wnioski , potraktujmy to jak lekcje a na wiosnę może być naprawdę kolorowo dla nas kibiców Barcelony

0

Nie chce być zbyt pewny siebie ale mocno czuje puchar na SB dla naszych , damy rade !

0

Jak dla mnie ostatnio gra naprawdę świetnie , mam nadzieje że zacznie od 1 min.

0

Nie rozumiem tych porównań Messiego do Ronaldo szczególnie pod takim newsem , to w ogóle nie o to chodzi....

Brawo Leo ! Wspaniały gest :)

0

Grzesiek1543

Po prostu mam sentyment do "Mes que un club" i uważam że to nie w naszym stylu , nie uważam się za lepszego ale co jak co do nas to nie pasuje... szkoda że nie każdy to rozumie

0

boogieman RM

Nie rozumiem cię , tylko dlatego że pepe nie zagra ? to chyba coś nie tak z tym realem ,

0

Cieszymy się z jego kontuzji ? Czyli zniżamy się do poziomu *kibiców* Realu Madryt..... Ja wiem że to debil i że Real pewnie by się cieszył jakby to nasi łapali kontuzje ale kurwa nie zniżajmy się do ich poziomu , w końcu kibicujemy F.C.BARCELONIE , a to zobowiązuje .

0

zabibarca

spoko ja na początku też ale potem mi coś nie grało ;p

0

Ufffff, Dzięki, w innym newsie ktoś coś napisał w komentarzach o kłótni i się trochę wystraszyłem :)

0

Bez spiny , ja tylko pytam , nie widziałem tej akcji ale Mascherano z Abidalem się coś kłócili czy coś takiego ? to prawda?

0

foxxxx

Choć nie mam pewności ale raczej nie . Raczej na necie .

0

Niby mały gest a dużo znaczy , fajnie że pamięta o historii klubu.

0

StiffiBarca

No ciekawe od kogo dostałem minusa haha

0

Co jak co ale Afellaya zostawcie , nie doceniacie go a jak zacznie grać to nagle jest super i każdy w niego wierzył , ja w niego wierze!

0

Stifii

Boże...... a czy ja mówię że łatwo ? zwróciłem tylko uwagę na (Nowy19pl) i na ludzi komentujących jego zdanie , nie rozumiejąc go a ty od razu do mnie z tą impreza, nie zrozumiałeś o co chodzi .

0

Co wy tak skaczecie na (nowy19pl) przecież wyraźnie napisał żeby ten mecz *przełożyć* i wtedy zagrać optymalnym składem , czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

Witamy w Barcelonie ! :)

0

Jest! Czekałem na Oficjalną wiadomość , bardzo bardzo się nam przyda , nasza obrona nie raz miała problemy w poprzednim sezonie + odejście keity , no super że go kupili , bardzo go chciałem :)

0

Mam nadzieje że ten uśmiech będzie mu towarzyszył do końca sezonu po każdym meczu :)

0

Tak kurwa piłkarz ciagle bramki strzela zaraz po messim nie zauwazyłeś >?!

0

Messi jest skromny i cichy , jak był młody to miał duże trudności i zawsze z nimi walczył , myśle że nie odpuści tak sobie tych karnych , na pewno bedzie jeszcze duzo próbował bo jakoś nie widze żeby to odpuścil , za duze ambicje , najlepszy pilkarz i karnego nie trafia ? tylko dziwne jest to że nie może się jakoś nauczyć ich wykonywać przecież to dużo nie trzeba szczegolnie dla niego , a najlepiej zaczac od niestrzelania w to samo miejsce , zaraz dostane minusy bo powiecie o sam strzel lepiej ale ja tylko mowie co mysle

0

No to czekamy na Songa

0

olejcie te minusy , każdy ma swoje zdanie i niech je wypowiada , po co sie przejmować jakimiś plusami i minusami ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?