0

A ja uważam że dobrze że są takie newsy wiadomo że plotka plotkami, po prostu trzeba podchodzić do tych wiadomości z dystansem a jak ktos tego nie chce czytac to niech po prostu nie czyta proste

0

Chciałbym żeby Neymar w Barcelonie był kimś takim jak Dani jezeli chodzi o charakter , w koncu sie przyjaznia ,

0

Bakil

W 100% się zgadzam , ale trzeba się zastanowić który to nasz młodzieżowiec miałby być żeby nie było tak jak z Ceskiem....

0

Witam

Przepraszam ze zmienie temat , możliwe że pojade na mecz Barcelona Real Madryt , orientuje sie ktoś jak tam jest z miejscami ? jakiś podział kibiców obu drużyn itp ?

0

ale Messi jest z innego świata to się nie liczy :)

0

Kurcze nie chciałbym żebyśmy grali przeciwko jego drużynie jeżeli by przyjął kontrakt od Milanu czy Interu , za dobrze nas zna , dziwnie bym się czuł .
...ale to tylko takie moje gdybanie .

0

Wiktoria
W takim razie wszyscy na tej stronie są głupkami ;p

0

dzikuwka22

wtf???

PS: Fajny nick

0

Messimilian

Czas zmienić dilera....

0

o jeju ja nie sugeruje że jest słaby i że raz fartem strzelił to go wybrali , tylko że równie dobrze mógł być Lewandowski a go nie ma przecież . Wydaje mi się ze wiesz jak się strzeli taka bramke na Euro to tacy dziennikarze też inaczej na ciebie patrzą . W BVB wiele osób miało udany sezon .

0

Błaszczykowski tutaj jest dzięki jednej bramce na Euro , chyba każdy wie której .

0

Odszedł od nas Pep to i Keita , bo nie wierze że gdyby był z nami Pep to by Keita odszedł .

0

MessiFcB10

Znasz takie coś jak pozycja ? napastnik ? pomocnik ? mówi ci to coś ?

0

El Madridista

W wakacje nuda co ? kolegów brak ?

0

Bardzo chciałbym żeby Barca kupiła Martineza ale doskonale zdaje sobie sprawe jaką ma klauzurę i ile Barcelona jest w stanie wydać na niego ... Jakby Rosell go ściągnął w miare możliwości ekonomicznych Barcelony było by super :)

0

Wiadomo że jest dobry i przydałby się nam ale każdy ma swój czas i uważam że jego się skończył , możemy na nim coś tam zarobić i kupić kogoś nowego młodszego itp a Keicie podziekować za wszystko co zrobił dla klubu .

0

arturekker

dostanie , czemu ma nie dostać ? nawet jak nie gra to chociaż był w pogotowiu jakby coś nie szło nie tak , to też reprezentowanie kraju przecież .

0

Ale wam się na żarciki zebrało :) nie no ale żarty pierwsza klasa :)

0

Osiągnął tyle że mógłby w tej chwili zakończyć karierę i , i tak byłby podziwiany a kariery nie kończy ma jeszcze bardzo dużo czasu do końca kariery i jeżeli będzie w tej formie co teraz to sami pomyślcie co on jeszcze może osiągnąć . Niesamowite :)

0

bad15 kazdy ma prawo do swojego zdania nawet jezeli wszyscy mamy takie same , i moze i lepiej , bo jezeli wszyscy uwazaja tak samo to kurde musi cos w tym byc albo jestesmy stadem baranow.... raczej to pierwsze

0

Jezeli ten artykul to prawda to niestety , Rosell bardzo bardzo duzo straci w ciagu jednej takiej glupiej wypowiedzi . Rozumiem ze moze nie wytrzymal i chcial odpowiedziec na zaczepki ale czemu w taki beznadziejny sposob !? jest takie przyslowie , nie kloc sie z idiota bo sprowadzi cie do swojego poziomu i tam cie zniszczy , Rosell niestety jezeli pojdzie w taka wojne z jak to powiedzial Guardiola mistrzem konferencji prasowych to przegra ta wojne . Mogl odpowiedziec jakos w stylu naszej wielkiej Barcelony jak np. Guardiola miedzy meczami z Realem , chyba w lidze mistrzow a tutaj zrobil z siebie buraka , buraka ktory reprezentuje nasz klub .

0

ja bym wolał trenować w Klubie bo więcej grają .

0

Wiecie co ? Nawet nie wiecie jak mi zepsuliście humor tym artykułem . Szkoda że w Barcelonie nie pracuje taka szuja jak Raiola , nienawidze go ale jest mistrzem w swoim fachu .

0

poprawcie to (HiszOpania)

0

Pablo89 nie wiem czy pomoge ale ja byłem na strefie kibica na meczu Polska Rosja i widziałem ludzi w koszulkach Barcelony albo w ich dresach , BAAARDZO sie zdziwilem , osobiscie mysle ze na mecz Hiszpani w koszulce Barcelony bez problemów :)

0

Sprzedać Keite kupić Martineza
a naszych młodych wybrać jakiś do wypożyczenia .

0

Vertonghen*

0

a co myślicie o Vertinghenie ?

0

THIAGO01
To nie YT zeby zbierac lapki . a co do tematu , moze i umiejetnosci ma ale nam jest po prostu nie potrzebny

0

SirBastos

Zygasz tym ? to bardzo wspolczuje bo to dopiero poczatek wszystkiego dopiero sie czerwiec zaczyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?