0

ta wypowiedz + pele , aż mi się wierzyć nie chce , wreszcie moze zaczal brac leki ;p

0

za drogi , za stary , lepiej mądrzej wydać taka kase

0

Vamos Barca :)

żyć*

0

Niedługo w gazetach będą robić wielka sensacja np. Pep wybrał się do restauracji z żoną i zamówił rybe z frytkami !!! Jezu dajcie mu spokój kto jak kto ale on zasłużył na spokojne wakacje . Przecież właśnie od też mediów itp chciał odpoczać .

0

sorki za 2 kom.

0

zawsze mniej wiecej mamy 50 mln , przyznaje ze byla raz wiadomosc o tym ze mamy 100 mln na transfery ale to byla plota , ja mam nadzieje ze oficjalnie powiedza ze maja 25 mln na transfery , logiczne ze jakby powiedzieli ze maja 100 mln to inne kluby by wykorzystaly ta wiadomosc i chcieliby od nas niewiadomo jakie sumy . Wydaje mi sie ze tak wlasnie Rosel postepuje , przeciez ostatnio tez mowil ze nie ma pieniedzy itp itp a transfery zrobil dobre i za ladne pieniadze wlasnie dzieki jego metoda transferowym .

0

zawsze mniej wiecej mamy 50 mln , przyznaje ze byla raz wiadomosc o tym ze mamy 100 mln na transfery ale to byla plota , ja mam nadzieje ze oficjalnie powiedza ze maja 25 mln na transfery , logiczne ze jakby powiedzieli ze maja 100 mln to inne kluby by wykorzystaly ta wiadomosc i chcieliby od nas niewiadomo jakie sumy . Wydaje mi sie ze tak wlasnie Rosel postepuje , przeciez ostatnio tez mowil ze nie ma pieniedzy itp itp a transfery zrobil nie zle i za ladne pieniadze wlasnie dzieki jego metoda transferowym .

0

za drogi , lepiej kupic kogos tanszego i mlodszego dzieki temu bedziemy mieli zawodnika na lata a nie tak jak Silve

0

Też bym chciał żeby wrócił ale nie myśle teraz o nim , teraz jest czas Tito , dajmy mu szanse :)

0

nie minusujcie mnie ale nie dało by się na nim zarobić ? wiem ze malo ale zawsze cos.

0

Przestańcie gadać o Ibrahimoviciu , boze kto by przypuszczał że tak się stanie , na poczatku jego przygody z Barcelona grał bardzo dobrze , wtedy nikt na niego nie gadał ale na dłuższą mete wybuch jego charakter , nie mógł wytrzymać tego że Pep ma takie zasady a nie inne i że to Messi jest nietykalny a nie on , charakterem do nas nie pasował , to pajac ale kto to przewidział ? nikt , gra na wysokim poziomie , szkoda ze sprawy poza boiskowe nie wychodza mu tak dobrze

0

10 mln no to duza suma za niego , ale w sumie jezeli sie rozwinie na dobre to wszystko sie pieknie zwroci .

0

BODZER dobrze mowisz..

0

Kobietę to ma śliczną :)

0

Dziewczyne to ma śliczną :)

0

Rafał--
Wiesz co Herb F.C.Barcelony do czegoś zobowiązuje , dziwią mnie plusy nad tym komentarzem.

0

sezon ogórkowy czas zacząc

0

Al FCB podpisuje sie pod twoja wypowiedzia

0

wiem że nie miał ale był bardzo chętny do Barcelony i nie oszukujmy się , oszczędny Rosel by się skusił bo wiadomo że o kase sie przy tym transferze martwic nie trzeba

0

Sory że tak poza tematem ale wie ktoś co z Drogbą bo było tak pięknie i kolorowo ale on chyba podpisuje kontrakt i nie z nami ... a z Chelsea odchodzi na 100% .

0

Wypożyczenie jest dobra opcja , on w innym klubie bedzie sie rozwijał grał poznawał lige hiszpanska niestety w Barcelonie zagra kilka meczy z ławki i tyle , niech zbiera doswiadczenie gdzies gdzie bedzie mial duzo minut a potem niech wraca :)

0

Nie no po prostu masakra !!! Ja rozumiem że gnoje na fb itp pisza głupoty ale żeby na takich kanałach ktoś coś takiego robił nie ważne czy dla żartów czy ze złości pomimo wszystko to jest chore .

0

riki1 wyjdź proszę...

0

No i dobre miales przeczucia ;p

0

chodzi mi o to że tyle ile on osiągnął to i te nawet 70 mln za ibre mozna mu wybaczyc , nikt nie jest idealny i moze sie pomylic nawet Pep po prostu nie przyzwyczajał nas do błedow

0

wiem że większość łapie się za głowe jak widzi transfery Pepa i jaka kasa poszła na takiego ibre czy chygrynskiego ale pomyślcie , całe szczęście że pamięta się sukcesy trofea itp a nie pieniądze i dlatego Pepe zapamiętamy najlepiej jak sie da :)

0

Janeczek90
To skocz do kogoś na mecz bo jeżeli mecz jest na TVP1 , program który każdy ma a ty masz na necie sie męczyć z transmisją , ;p

0

Co rok daja gorsze a my i tak się przyzwyczajamy....

0

W sumie to wszystko wychodzi na dobre bo jeżeli będziemy przegrywać , zaoszczędzimy kase na nowych piłkarzy itp po to żeby wygrywać a jak będziemy wygrywać to kasa już nie jest taka ważna bo to oznacza że ze składem wszystko ok itp. gdyby było na odwrót to przegrywając byśmy nie zarabiali a wtedy to już było by gorzej a wiadomo że częściej się przegrywa niż wygrywa ( no w Barcelonie ostatnie 4 lata to wyjątki ) :)

0

Kamil1997barca
Tak , to był pierwszy w (chistorii) puchar europy ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?