2

@tbas czy jesteś kolejną osobą która skreśla zawodnika po kilku miesiącach złej gry ?

14

Zlatan Ibrahimovic o Robercie Lewandowskim:

''Bez wątpienia w ciągu ostatnich dwóch lat, Robert wyłonił się jako najbardziej zabójczy napastnik. Pojawił się jednak także Erling Haaland, który większość swoich bramek zdobywa z gry otwartej. Jeśli mam być szczery, to Lewandowski dołączył do gangu karnych. Haaland po prostu strzela gole, a podchodzi do jedenastek tylko pod nieobecność Reusa. Lewandowski jest fantastycznym strzelcem, ale korzysta z latających skrzydeł Bayernu Monachium, które zapewniają mu łatwe bramki. Haaland strzela gole, które ja strzelałem w młodości. Robert Lewandowski jest świetnym napastnikiem, ale Erling Haaland to prawdziwy Syn Boży”.

Co sądzicie ?

0

@Coutinho007 a ja chcialbym takich asystentow jakivh ma Robert, wtedy nawet Martin by strzelał po 30 goli

0

@Coutinho007 imobile, zdobyl zlotego buta :D

0

@koziar ale są lepsi :D

0

@Coutinho007 ile razy zdobył złotego buta?

0

@Chakalaka szkoda że dopiero w wieku 32 lat odpalił z formą

1

@Elnuum mógłby spokojnie walczyć o zp gdyby nie opuścił barcy

0

@Denver racja, dysponuje niecodziennym dryblingiem ale i tak musi nad nim popracować będą z niego ludzie

0

@kryhaa lenistwo jest powodem do współczucia ?

0

@amanter serio szkoda, dla mnie to żałosne, jego kontuzje są wynikiem jego przygotowania fizycznego poprostu od kasy mu odbiło, a i jeszcze jego wypowiedzi dot. Tego że kontuzje maja plusy bo moze sledzac czas z rodziną

3

@tristan87 w punkt

0

@Cobra303 a czy tak trudno zrozumieć że granie na nie swojej pozycji jest czasem łatwe czasem trudne ?

2

@DanielOOL może nie pokazał dlatego że jako skrzydlowy grał na N ?

0

@insp1re opera gx

0

@Felipe_PL mingueza ma potencjał i to duży jest jescze młody ma czas się poprawić, jest dość szybki jak na śo, jeżeli ktos nazywa go średniakiem to albo nie zna sie na futbolu lub nie ogląda barcy, zargał świetne zawody z sevilla tylko tak jak mówię popełnił błąd ktory dal sevilli karny tak samo z psg, gasil mbappe jak peta.

1

@JohnnyBarca pjanic kosztowal 60 więc moze wymiana ?

10

@FC1899Barca messiemu nawet nie dorasta do pięt

0

@Coronado lenglet w formie jest bardxo dobrym obrońca nie skreślał bym go

6

@marcin000019 czlowieku ona ma 23 lata a już przerasta większość zawodnikow dryblingiem i szybkością, poakzywał że potrafi bardxo dobrze uderzyć z dystansu, jedynie nad setkami musi popracować

3

Już to widzę jak pedri z ansu klepią Polskę na euro :D

1

@xBoMBoWiECx jak to ? Mamy martina

2

@masa11 mimo wszystko arthur mial predyspozycje do tego by stac się lepszym, a ten stary trup pjanic to porażka

1

@Pablit nie sprzedałbym go musi, popracować nad strzalem ale mimo tego daje mu dalej szansę

3

@LoTo11 w takim meczu z tą presją karny powinien być powtórzony

0

@messi564 jaki Braithwaite, chyba sobie jaja robisz

0

@Zoker pewnie trafia na porto i się wyleją :D

1

@Kz1234 wkoncu ktos to powiedział

1

@FcBarcaCules fajnie by bylo

1

@Zoker Panie, ty mi tu pan pedriego nie ruszaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?