Gonzo349
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mingueza dziś świetny
1
@theadzio124 masz racje środkowy napastnik nie jest nam potrzebny wystarczy brajtłajt
0
@daniel32778 szkoda ze ego ma większe od ch*ja
0
Podziel sie ktos linkiem na pv
0
@FCB24 chciałbym zobaczyć jak busi powstrzymuję mbappe :D
0
@BarcaInfo bayern pozyskał klasowego obrońcę z potencjałem, klasa a nie to co my
0
Jak gra narazie moriba ?
0
@tomek8756 szkoda że strefy wolne od lgbt ustalają ich działacze...
3
@pele1282 i ta klasa posła PE, w punkt
0
@Dzemik55 na stronie na żywo w tv jest powtórka
1
@Piastow tylko na stronie tvp sport
1
@Shroud ale nie każdy potrafi się tak ustawić :D
0
@MESSIah16 napisałem, sięgnij do konstytucji
0
@MESSIah16 radzę sięgnąć do konstytucji pozniej sie wypowiadać, aborcja nie jest całkowicie zabroniona
6
@Ghotti chciałbym tylko przypomniec kto chciał ją sprywatyzować...
2
@Maciux7 na aplikacji tvp sport lub na stronie
1
@tomek8756 Nie dażę go sympatią ale wolę go niż tuska :D
1
@culesjasiules drobne błędy ale mimo tego bardzo dobry jak narazie
0
Barelle bym widział u nas w środku pola, ale nie mamy oczywiście pieniędzy
5
Trudno jest być kibicem barcy
0
@BarcaInfo rośnie następca busiego :D
1
@joloskyy potrzebny jest u nas piłkarz typu kimich,rodri, fabihno czy partey który był do wyciągnięcia za grosze
0
@h2o no niby tak, ale chodzi mi o rozgrywki inne niż la liga czy lm
0
@Peciak dembele ma zagrania na poziomie 2 ligi, ale nadrabia dużą szybkością i dobrym uderzeniem
0
@Janiama pamiętaj z dembele nigdy nic nie wiadomo
2
Koeman powinien powolać kogoś z rezerw za desta, chłop gra od deski do deski i zalicza mały spadek formy, powinien byc ktoś młody w jego miejsce gdy gramy mecze ze słabszymi drużynami
1
@Peciak nie ma co się dziwić pedriemu i destowi grają ostatnio od deski do deski
0
Może się przełamał chłopak
0
@Tasde byłby na poziomie mbappe czy mane gdyby nie kontuzje
4
Psg już sra w gacie :D