5

Mingueza dziś świetny

1

@theadzio124 masz racje środkowy napastnik nie jest nam potrzebny wystarczy brajtłajt

0

@daniel32778 szkoda ze ego ma większe od ch*ja

0

Podziel sie ktos linkiem na pv

0

@FCB24 chciałbym zobaczyć jak busi powstrzymuję mbappe :D

0

@BarcaInfo bayern pozyskał klasowego obrońcę z potencjałem, klasa a nie to co my

0

Jak gra narazie moriba ?

0

@tomek8756 szkoda że strefy wolne od lgbt ustalają ich działacze...

3

@pele1282 i ta klasa posła PE, w punkt

0

@Dzemik55 na stronie na żywo w tv jest powtórka

1

@Piastow tylko na stronie tvp sport

1

@Shroud ale nie każdy potrafi się tak ustawić :D

0

@MESSIah16 napisałem, sięgnij do konstytucji

0

@MESSIah16 radzę sięgnąć do konstytucji pozniej sie wypowiadać, aborcja nie jest całkowicie zabroniona

6

@Ghotti chciałbym tylko przypomniec kto chciał ją sprywatyzować...

2

@Maciux7 na aplikacji tvp sport lub na stronie

1

@tomek8756 Nie dażę go sympatią ale wolę go niż tuska :D

1

@culesjasiules drobne błędy ale mimo tego bardzo dobry jak narazie

0

Barelle bym widział u nas w środku pola, ale nie mamy oczywiście pieniędzy

5

Trudno jest być kibicem barcy

0

@BarcaInfo rośnie następca busiego :D

1

@joloskyy potrzebny jest u nas piłkarz typu kimich,rodri, fabihno czy partey który był do wyciągnięcia za grosze

0

@h2o no niby tak, ale chodzi mi o rozgrywki inne niż la liga czy lm

0

@Peciak dembele ma zagrania na poziomie 2 ligi, ale nadrabia dużą szybkością i dobrym uderzeniem

0

@Janiama pamiętaj z dembele nigdy nic nie wiadomo

2

Koeman powinien powolać kogoś z rezerw za desta, chłop gra od deski do deski i zalicza mały spadek formy, powinien byc ktoś młody w jego miejsce gdy gramy mecze ze słabszymi drużynami

1

@Peciak nie ma co się dziwić pedriemu i destowi grają ostatnio od deski do deski

0

Może się przełamał chłopak

0

@Tasde byłby na poziomie mbappe czy mane gdyby nie kontuzje

4

Psg już sra w gacie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?