12

Dawać tutaj tego neymara

2

Wojtek Szczęsny za 6 dni obchodzi 31 urodziny, ale ten czas szybko leci :O

5

@Joe_Pesci może akurat z Fatim się uda, musimy byc dobrej myśli

4

Fati rozpoczął nowe leczenie z lekarzem z Francji i jeśli dalej wszystko będzie szło dobrze, to dzięki temu może uniknąć sali operacyjnej.
W piątek pojedzie z drużyną do Sewilli, aby na żywo obejrzeć finał Copa del Rey. [Gerard Romero]

1

@MesQueUnClub96 to że Bayern przegral bez lewego ich nie usprawiedliwia pn to gra zespołowa

1

@lufator im to by sie sprzydala pomoc psychologa od której uciekają a nie pomoc trenera

1

@Michal_2003 jeszcze jak ale najdzieja umiera ostatnia

0

@LuisSalvano oczywiście masz rację, wszystko co piszą te śmieszne "media" trzeba brać z dystansem

0

Kamery Deportes Cuatro uchwyciły rozmowę między Piqué i Jordi Albą po przyjeździe do Barcelony po El Clasico. [Deportes Cuatro]

- Pique: „Nie martw się, wygramy. Na pewno wygramy Puchar Króla."
- Jordi Alba: No nie wiem..
- Pique: Co?

[Daniel TT]

0

@Quavosk oczywiście że jest niewporządku, są równi i równiejsi

0

@Janas11224 najbardziej szkoda leo ze marnuje ostatnie chwile w tym klubie ktory gra taka padake i sie ośmiesza

0

@BarcaInfo3-2 dla barcy :D

0

@busquets5 wedlug mnie de Jong powinien byc ostatecznością w obronie

0

@Ciule123 i dobrze, tak samo powinno byc ze schodzeniem z boiska

3

Jerome Boateng na celowniku Barcelony! Kontrakt Niemca z Bayernem Monachium wygasa latem tego roku. [Christian Falk - sportBILD]
XD!

1

Komentarz usunięty

0

@szymonekk mysle ze podstawa to 8gb ram może jakaś i3 się znajdzie, radzę dobrze poszukać

0

Neuer jak zwykle czasem potrafi dostać wylewu

0

Neymar to chyba modlił się o transfer do nas

3

@Ghotti imo de jong to ostatecznością w obronie

0

@Seledynowy zwyciescow sie nie sądzi :D

1

@Emhyr ty od Martina mi sie odczep....

0

@Mns21 bernabeu jest w remoncie

3

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Zgadzam się!

2

@Coutinho007 ale jak to, przecież ma PoTeNcJaŁ

1

Klękali w końcu czy nie ?

0



"W kontekście wydarzeń z ostatnich dni, tygodni i miesięcy kierownictwo drużyny piłkarskiej Czech i FACR chcą wspólnie ogłosić apolityczne podejście reprezentacji do niektórych aktualnych tematów, które odbijają się w środowisku sportowym (m. in BLM), Reprezentacja Czech wyrazi swoje poparcie w walce z rasizmem, a także innymi przejawami nietolerancji, ksenofobii czy antysemityzmu, wskazując na napis UEFA Respect na lewym rękawie koszulek"
I tak powinno być, co o tym myślicie ?

0

@Herato lewy nie ma dobrego dryblingu ani szybkości ale jest dobry i do tego ma 32 lata

16



"N'Golo Kante na każdym kroku udowadnia, że mimo wielkiej sławy i pieniędzy nadal jest bardzo skromnym człowiekiem. Oto, co Paul Pogba powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe":

"Jeszcze przed mistrzostwami obiecaliśmy sobie, że każdy z nas, oczywiście jeśli wygramy mistrzostwo, kupi wszystkim kolegom jakiś upominek, który będzie się kojarzył z dającym prezent. Wielu było bardzo pomysłowych: Kylian Mbappe dał nam maski żółwi ninja, w których było ukryte trochę nandronolu, a Samuel Umtiti - piłkę do siatkówki. Najbrdziej urzekł mnie jednak N'Golo, który wręczał nam nową płytę Taco Hemingwaya pt. "Cafe Belga". Zaskoczony spytałem się: "dlaczego dajesz nam płytę tego jebanego grafomana bez żadnego flow?". Kantemu zaszkliły się oczy i z rozbrajającą szczerością odpowiedział: "wiem, że Taco to gówno, dlatego uznałem, że będzie się ze mną kojarzył. Chciałbym wam dać płytę Bezczela, ale jako tak przeciętny piłkarz nie jestem godzien, by moje nazwisko było kojarzone z tak wielkim artystą jak on."

Czy tylko ja uważam, że polscy piłkarze powinni się od niego uczyć?"
Niesamowity człowiek, szacun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?