Gonzo349
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Dawać tutaj tego neymara
2
Wojtek Szczęsny za 6 dni obchodzi 31 urodziny, ale ten czas szybko leci :O
5
@Joe_Pesci może akurat z Fatim się uda, musimy byc dobrej myśli
4
Fati rozpoczął nowe leczenie z lekarzem z Francji i jeśli dalej wszystko będzie szło dobrze, to dzięki temu może uniknąć sali operacyjnej.
W piątek pojedzie z drużyną do Sewilli, aby na żywo obejrzeć finał Copa del Rey. [Gerard Romero]
1
@MesQueUnClub96 to że Bayern przegral bez lewego ich nie usprawiedliwia pn to gra zespołowa
1
@lufator im to by sie sprzydala pomoc psychologa od której uciekają a nie pomoc trenera
1
@Michal_2003 jeszcze jak ale najdzieja umiera ostatnia
0
@LuisSalvano oczywiście masz rację, wszystko co piszą te śmieszne "media" trzeba brać z dystansem
0
Kamery Deportes Cuatro uchwyciły rozmowę między Piqué i Jordi Albą po przyjeździe do Barcelony po El Clasico. [Deportes Cuatro]
- Pique: „Nie martw się, wygramy. Na pewno wygramy Puchar Króla."
- Jordi Alba: No nie wiem..
- Pique: Co?
[Daniel TT]
0
@Quavosk oczywiście że jest niewporządku, są równi i równiejsi
0
@Janas11224 najbardziej szkoda leo ze marnuje ostatnie chwile w tym klubie ktory gra taka padake i sie ośmiesza
0
@BarcaInfo3-2 dla barcy :D
0
@busquets5 wedlug mnie de Jong powinien byc ostatecznością w obronie
0
@Ciule123 i dobrze, tak samo powinno byc ze schodzeniem z boiska
3
Jerome Boateng na celowniku Barcelony! Kontrakt Niemca z Bayernem Monachium wygasa latem tego roku. [Christian Falk - sportBILD]
XD!
1
Komentarz usunięty
0
@szymonekk mysle ze podstawa to 8gb ram może jakaś i3 się znajdzie, radzę dobrze poszukać
0
Neuer jak zwykle czasem potrafi dostać wylewu
0
Neymar to chyba modlił się o transfer do nas
3
@Ghotti imo de jong to ostatecznością w obronie
0
@Seledynowy zwyciescow sie nie sądzi :D
1
@Emhyr ty od Martina mi sie odczep....
0
@Mns21 bernabeu jest w remoncie
3
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Zgadzam się!
2
@Coutinho007 ale jak to, przecież ma PoTeNcJaŁ
1
Klękali w końcu czy nie ?
0
"W kontekście wydarzeń z ostatnich dni, tygodni i miesięcy kierownictwo drużyny piłkarskiej Czech i FACR chcą wspólnie ogłosić apolityczne podejście reprezentacji do niektórych aktualnych tematów, które odbijają się w środowisku sportowym (m. in BLM), Reprezentacja Czech wyrazi swoje poparcie w walce z rasizmem, a także innymi przejawami nietolerancji, ksenofobii czy antysemityzmu, wskazując na napis UEFA Respect na lewym rękawie koszulek"
I tak powinno być, co o tym myślicie ?
0
@Herato lewy nie ma dobrego dryblingu ani szybkości ale jest dobry i do tego ma 32 lata
16
"N'Golo Kante na każdym kroku udowadnia, że mimo wielkiej sławy i pieniędzy nadal jest bardzo skromnym człowiekiem. Oto, co Paul Pogba powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe":
"Jeszcze przed mistrzostwami obiecaliśmy sobie, że każdy z nas, oczywiście jeśli wygramy mistrzostwo, kupi wszystkim kolegom jakiś upominek, który będzie się kojarzył z dającym prezent. Wielu było bardzo pomysłowych: Kylian Mbappe dał nam maski żółwi ninja, w których było ukryte trochę nandronolu, a Samuel Umtiti - piłkę do siatkówki. Najbrdziej urzekł mnie jednak N'Golo, który wręczał nam nową płytę Taco Hemingwaya pt. "Cafe Belga". Zaskoczony spytałem się: "dlaczego dajesz nam płytę tego jebanego grafomana bez żadnego flow?". Kantemu zaszkliły się oczy i z rozbrajającą szczerością odpowiedział: "wiem, że Taco to gówno, dlatego uznałem, że będzie się ze mną kojarzył. Chciałbym wam dać płytę Bezczela, ale jako tak przeciętny piłkarz nie jestem godzien, by moje nazwisko było kojarzone z tak wielkim artystą jak on."
Czy tylko ja uważam, że polscy piłkarze powinni się od niego uczyć?"
Niesamowity człowiek, szacun