Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obawiałbym się jedynie Atletico, Celta to zawsze Celta, u siebie groźna. Ale ryzyk fizyk
1
"Barca w takiej formie zmiażdży Bilbao 5-0"; "Hat-trick Suareza pewny, niech lepiej nie wychodzą na mecz" Jak ja kocham lekceważenie przeciwnika
0
To nie oglądaj meczy Atletico, nie będzie Cie irytować. Zachwycaj się katalończykami
33
A co, miał nie skakać, skoro jego drużyna wygrywała? Nie ważne czy w końcówce czy na początku. Taki mają styl
0
Dlatego napisałem "śmiesznych" :D Z drugiej strony, oni strzelili "tylko" 4, niestety wystarczające aby awansować do fazy grupowej LE
0
Ja tam chce.. Być może jedyna okazja by zobaczyć Królewskich w może pełnym składzie, na stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Jakby były w miare ceny, chętnie bym pojechał
0
Tel Aviv wygrało z Hajdukiem po karnych.. Śmiesznych karnych :D Szkoda, bo kibicowałem im po tym, jak byłem na meczu z Oleksandriya, świetni kibice, dobrze dosyć grają, no ale cóż. Brawo dla ekipy z Izraelu!
1
Sądze, że w granicach 150 zł, ale będzie strasznie ciężko dostać
0
Ehh.. Ale można dobry gest wykonać :)
9
A Ci goście, dżentelmeni, żaden nie podał ręki dziewczynie jako pierwszej :D
0
Co miał zrobić? Większość raczej myślała, że pójdzie dośrodkowanie, zmylił go strasznie i już miał za mało czasu na poprawienie się
0
Kurcze.. No niestety.. A takiee ładne kursy ;( :D
0
Jeśli obstawiłem na Dinamo i powiedzmy, że w dogrywce czy karnych wygrają.. to sie liczy? czy tylko wynik w regulaminowym czasie gry?
1
I zamiast Villarealu, Monaco
0
Ale jeszcze nie te drużyny :( Plzen nie ma :(
1
Szczerze, to ja, z karnymi, szczęśliwymi dla Legii, więcej wku*wienia i emocji, a dopiero co otworzyłem paczke chipsów i nie miałbym do czego jeść :D
0
Ja tam dziś żadnego meczu dobrze nie obstawiłem.. ale 2 zł to nie strace za wiele :D
1
Na przykład ja :D
0
Dopiero zobaczyłem gol ekipy z Irlandii, to co gość za przeproszeniem je*nął to "stadiony świata" :D
2
Ibra by się przydał ;D
1
Była kiedyś gadka, że w przypadku dogrywki jest możliwość wykonania jeszcze jednej zmiany, i wg mnie to byłby lepszy pomysł
0
Tadam! Żałuje, że tylko 2 zł.. I, że podwójna szansa.. :D
0
Postawiłem na mecz Celta - Leganes X2, myślicie, że wejdzie? Leganes ostatnio - w towarzyskim ale wygrało - z Villarealem 3-2, a Celta przegrała z Frankfurtem, do tego nie mają 3 dobrych zawodników..
3
To rób tak od każdej drużyny xD Sevilla*: Vietto, Vazquez, Sarabia
VSV 4 gole 3 asysty. Miażdżące trio. Kandydaci do złotej piłki 2010. xD
36
Mam nadzieję, że to żart.. jeśli nie to Cie poprawie..
MS 5 goli 1 asysta
B 2 gole 0 asyst
0
Kiedy jest losowanie grup LM? Z góry dzieki za odpowiedź ^^
3
20:30, Jutro, w piątek
3
Denisowi jeszcze daleko do pięt Iniesty, jeszcze musi chłopak duużo pograć, ale młody jest, więc liczmy na niego ^^
4
Dostał legende w Fifie to musiał się zareklamować :D
20
Ja pierdziele co tu się dzieje :v Rzucił lepiej, dalej, to wygrał. Nie trzeba "pieprzony Niemiec, Je*any rudy" Dobra, może znowu Małachowskiemu złoto uciekło, ale to nie jest wina tego chłopaka, bo on robił swoje. Duża wina też nasza w tych komentarzach "Nie wyobrażam sobie, że nie będzie złota; W rzucie dyskiem już możemy sobie złoto dopisać" Ja piehdole..