Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez gitary? Każdy ma swoją opinie ale bez przesady. Perkusja wiadomo jest potrzebna ale gitara ni chu do zrobienia dobrej muzyki. Oczywiscie dodaje ten smaczek, Ba! W niektórych utworach to dodaje całego efektu i.. zabrakło mi słowa.. Ale nie ważne. Takie są jej piosenki, ale mówienie, że bez gitary to nie jest muzyka, trochę przesadzone
0
Odchodząc od tematu FIFY, piłki nożnej czy czarnych protestów, przejdźmy do muzyki.
Spotkałem się z określeniem Britney Spears jako "Współczesną Królową Popu" (Nie, nie księżniczką). Czy można jej dać takie miano?
Jej pierwszy singiel "Baby One More Time" zna chyba każdy, wpada w ucho, jest przyjemny.
Jeszcze jako nastolatka go wydała, mając zaledwie 18 lat. Britney podobno ostatnio zapowiedziała, że jeszcze "dajmy jej pięć, dwa lata i to koniec".
Jak ogólnie wam się podoba muzyka tworzona przez Britney? Co sądzicie o tym określeniu?
0
Jak narazie udaje im sie to
0
A mi sie wydaje że poszerzą tą karierę o kilka sezonów, że nie tylko 1
3
Tylko ja sie jeszcze nie przyzwyczailem do tej nowej nazwy? Cały czas LiveSports.. ;D
0
Aktualnie Real jest najlepszą drużyną. Nie.liczmy KMŚ bo to trening a nie turniej..
Tutaj przegialem. Powalilo mi sie ^^
1
Z tego co wiem jedna co tydzień jest :)
0
Ktoś ma link do meczu Atletico? najlepiej z polskim komentarzem
0
Kali jeść Kali pić
7
Sprowadzić dziewczyne do Friendzone.. Ale piekne piękne uczucie ;D
0
To nie jest porównywanie z tej samej ligi. To jest porównywanie jak sam napisales - wybranych zawodników. Gdyby porównywać pewnie ani Douglas ani CR7 ani Sztejgen ani pewnie Roberto nie znalezliby sie na tej liscie
1
Oczywiście, że to wiedziałem. Ale po co robić, dając tylko wybranych zawodników? Zaraz ktoś znajdzie z ligi Wenezuelskiej kogoś, kto ma więcej niż Messi. :v
5
Nie ma w całej Hiszpanskiej lidze innego zawodnika który zrobiłby więcej niż 1 drybling? Śmieszą te statystyki
0
Słupsk ^^
0
Wróciłem właśnie z meczu Bytovii. Śląsk gra padake, nie mieli żadnego pomysłu na gre, do tego zle strzelony karny, bramkarz obronił. Błąd w komunikacji (bramkarz wychodził, zawodnik Śląska odbił piłkę przed nim, pogubili sie i czerwony miał pustą bramkę). Pirotechnika, dym był, ogólnie fajny meczyk ^^ Kto.oglądał może mnie widział.. Aż sam obejrze powtórkę z ciekawości ;D
7
"Byliśmy żołnierzami" - Polecam ^^
0
Opłacało się na mecz Alaves - La Coruna postawić over 1.5? Jak narazie 0-0 ale nie oglądam.. ;/
0
Mogli chociaż przeprosić.. Jak ktoś sobie wypracował przewagę wcześniejszymi kolejkami to wszystko teraz poszło w pizdu. Ale przynajmniej dobrze, że "już" działa
0
Za Wisłę niech ktoś sie wezmie.. Niech powróci na właściwe tory..
0
Ile miał tych goli? :D
0
O której rozpoczyna sie gala?
0
Chodzi Ci o najwyższe wygrane oczywiście? Bo padały wyniki 4-3 w Tel Aviv, czy 2-2 w Qarabag :D
1
Na Łazienkowskiej. Hihi
0
Na pewno da z siebie wszystko.. Ale czy to wystarczy ^^ wątpię, że na SB zrobią nam miłą niespodzianke, ale na Łazienkowskiej.. Kto wie ;D
0
Pytanie.. Czy Real byłby w stanie pobić z Legią u siebie ten rekord? Jakby się spieli..
0
Taki Nawałka ;D
0
Zdrowe gardło? Chyba, że sam tam bedzie stał i śpiewał. Prócz hymnu to nie mamy za wielu przyśpiewek, ani kibiców którzy 90 minut by stali i dopingowali. Niestety
1
Wgl jakoś moderatorzy strony ostatnio lipa.. Ankieta dot. wyglądu artykułów, wygrała stara wersja - brak zmian.
Niespodzianka w Krakowie już dawno zapowiedziana - nie wiadomo o co chodzi i kiedy planować
0
Może też dlatego, że władze klubu mają coraz mniej cierpliwości, w Hiszpanii tym bardziej, jednak zrobił z.. no powiedzmy średniaka ligi stworzył jeden z najlepszych klubów świata..
1
Jak myślicie, kiedy Simeone może odejść z Atletico? Będzie to drugi Ferguson, czy może jednak już za kilka lat skończy przygodę? Wygranie LM byłoby idealnym momentem do odejścia, przynajmniej wg mnie.