1

Bez gitary? Każdy ma swoją opinie ale bez przesady. Perkusja wiadomo jest potrzebna ale gitara ni chu do zrobienia dobrej muzyki. Oczywiscie dodaje ten smaczek, Ba! W niektórych utworach to dodaje całego efektu i.. zabrakło mi słowa.. Ale nie ważne. Takie są jej piosenki, ale mówienie, że bez gitary to nie jest muzyka, trochę przesadzone

0

Odchodząc od tematu FIFY, piłki nożnej czy czarnych protestów, przejdźmy do muzyki.
Spotkałem się z określeniem Britney Spears jako "Współczesną Królową Popu" (Nie, nie księżniczką). Czy można jej dać takie miano?
Jej pierwszy singiel "Baby One More Time" zna chyba każdy, wpada w ucho, jest przyjemny.
Jeszcze jako nastolatka go wydała, mając zaledwie 18 lat. Britney podobno ostatnio zapowiedziała, że jeszcze "dajmy jej pięć, dwa lata i to koniec".
Jak ogólnie wam się podoba muzyka tworzona przez Britney? Co sądzicie o tym określeniu?

0

Jak narazie udaje im sie to

0

A mi sie wydaje że poszerzą tą karierę o kilka sezonów, że nie tylko 1

3

Tylko ja sie jeszcze nie przyzwyczailem do tej nowej nazwy? Cały czas LiveSports.. ;D

0

Aktualnie Real jest najlepszą drużyną. Nie.liczmy KMŚ bo to trening a nie turniej..

Tutaj przegialem. Powalilo mi sie ^^

1

Z tego co wiem jedna co tydzień jest :)

0

Ktoś ma link do meczu Atletico? najlepiej z polskim komentarzem

0

Kali jeść Kali pić

7

Sprowadzić dziewczyne do Friendzone.. Ale piekne piękne uczucie ;D

0

To nie jest porównywanie z tej samej ligi. To jest porównywanie jak sam napisales - wybranych zawodników. Gdyby porównywać pewnie ani Douglas ani CR7 ani Sztejgen ani pewnie Roberto nie znalezliby sie na tej liscie

1

Oczywiście, że to wiedziałem. Ale po co robić, dając tylko wybranych zawodników? Zaraz ktoś znajdzie z ligi Wenezuelskiej kogoś, kto ma więcej niż Messi. :v

5

Nie ma w całej Hiszpanskiej lidze innego zawodnika który zrobiłby więcej niż 1 drybling? Śmieszą te statystyki

0

Słupsk ^^

0

Wróciłem właśnie z meczu Bytovii. Śląsk gra padake, nie mieli żadnego pomysłu na gre, do tego zle strzelony karny, bramkarz obronił. Błąd w komunikacji (bramkarz wychodził, zawodnik Śląska odbił piłkę przed nim, pogubili sie i czerwony miał pustą bramkę). Pirotechnika, dym był, ogólnie fajny meczyk ^^ Kto.oglądał może mnie widział.. Aż sam obejrze powtórkę z ciekawości ;D

7

"Byliśmy żołnierzami" - Polecam ^^

0

Opłacało się na mecz Alaves - La Coruna postawić over 1.5? Jak narazie 0-0 ale nie oglądam.. ;/

0

Mogli chociaż przeprosić.. Jak ktoś sobie wypracował przewagę wcześniejszymi kolejkami to wszystko teraz poszło w pizdu. Ale przynajmniej dobrze, że "już" działa

0

Za Wisłę niech ktoś sie wezmie.. Niech powróci na właściwe tory..

0

Ile miał tych goli? :D

0

O której rozpoczyna sie gala?

0

Chodzi Ci o najwyższe wygrane oczywiście? Bo padały wyniki 4-3 w Tel Aviv, czy 2-2 w Qarabag :D

1

Na Łazienkowskiej. Hihi

0

Na pewno da z siebie wszystko.. Ale czy to wystarczy ^^ wątpię, że na SB zrobią nam miłą niespodzianke, ale na Łazienkowskiej.. Kto wie ;D

0

Pytanie.. Czy Real byłby w stanie pobić z Legią u siebie ten rekord? Jakby się spieli..

0

Taki Nawałka ;D

0

Zdrowe gardło? Chyba, że sam tam bedzie stał i śpiewał. Prócz hymnu to nie mamy za wielu przyśpiewek, ani kibiców którzy 90 minut by stali i dopingowali. Niestety

1

Wgl jakoś moderatorzy strony ostatnio lipa.. Ankieta dot. wyglądu artykułów, wygrała stara wersja - brak zmian.
Niespodzianka w Krakowie już dawno zapowiedziana - nie wiadomo o co chodzi i kiedy planować

0

Może też dlatego, że władze klubu mają coraz mniej cierpliwości, w Hiszpanii tym bardziej, jednak zrobił z.. no powiedzmy średniaka ligi stworzył jeden z najlepszych klubów świata..

1

Jak myślicie, kiedy Simeone może odejść z Atletico? Będzie to drugi Ferguson, czy może jednak już za kilka lat skończy przygodę? Wygranie LM byłoby idealnym momentem do odejścia, przynajmniej wg mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?