6

A tym czasem, w młodzieżowej LM Legia remisuje z Realem 1-1! Już w poprzednich meczach nasi nie dali dupy! Brawo mlodzi!

0

Teraz już za późno ;D Postawiłem już wczoraj, ale spytałem dopiero dziś ;D Stawianie na gole jest ryzykowne, chyba, że postawiłbys over 0,5 ;D Z jednej strony Real lubi dobijać rywali i pakować im jak najwięcej bramek, z drugiej, grają w weekend (niedziele dopiero ;O) z Athletic, a oni mimo wszystko groźni są.

2

Oby, oby :D

2

CSKA - Monaco 2
Lizbona - Dortmund 2
Real - Legia 1
Olympique - Juve 2
Brugge - Porto 2
Może wejść? Kurs ładny, bo 17.50 ^^

0

Jak to wszystko na tym obrazku przecie ;D

0

Co do "Bogu ducha winnego" sie nie bardzo zgadzam.. Podobno wyzywal jego matke.. A co do reszty to tak ^^ ;D

0

Pomóżcie mi z następnym filmem! :D
Chłopak, chyba nastolatek, biegł albo uciekał przed kimś. Upadł i na jego oczy jakiś płyn poleciał, przez co stracił wzrok. Na początku nie mógł się z tym pogodzić, wszyscy mu pomagali, jednak z czasem to on pomagał innym ludziom. (np. pamiętam scenke, jak już niewidomy chłopak zatrzymuje zapatrzonego dziadka przed pasami, bo by go pi*dnął autobus). No i w sumie tyle pamiętam

0

Dzięki!

0

Ludzie pomóżcie ^^ Jak sie nazywa film, gdzie kierowca autobusu zostaje zabity i prowadzi babka, nie może zwolnić poniżej chyba 60 mil/h, bo inaczej wybuchnie autobus. Pamiętam że na koniec na lotnisku krążą, coś tam mieszają z kamerą i ludzi przenoszą. Ktos cos? ;D

0

Sędzia zakonczył minutę przed czasem w meczu Białorusi.. No super ;D Dobrze, że na innym przynajmniej 1X obstawiłem..

2

Z niektórymi golami to Messi prawie wszedł do bramki ;D Ale taki już styl Barcy ^^

0

No.. Jak narazie wchodzi wszystkie 9 meczy.. cudownie ;D

8

I na uj mi Twoja odpowiedź? Pytam sie tylko, może ktoś ogląda

1

Ktoś ogląda Gibraltar - Belgia? Co ciekawe, sędziuje Polak, Paweł Raczkowski.
Tak samo Łotwa - Węgry, Paweł Gil. Ktoś ogląda któreś z tych meczy? Jak sędziowie wypadają?

0

Jak narazie gra na środku pola, nie było jakichś sytuacji, czy próbowania.. spokojna gra na początku

0

Dzisiaj stawiacie na Serbie czy Austrie?

1

No i tylko Szkocja mi zepsuła kupon z kursem 15..

0

Skad ta ciekawostka? Ile on musiał czasu to odbijać.. Licząc jedno podbicie na 0.5 sekundy (co jest mało możliwe) aż półtora godziny by odbijał.. Cos mi sie nie wydaje ;D

29

Bo nie dostał odpowiedzi?

0

1:0 dla Słowaków w meczu Słowacja - Polska U19. Mecz jest nudniejszy niż gra w szachy. Od 75 minuty coś się zaczynało dziać, ale nie wiele, tak naprawdę straciliśmy bramke po kontrze.. Mecz z Irlandią Północną, o wyjście z grupy, chyba, że uda nam się strzelić jeszcze 2 bramki w 4 minuty, w co wątpię

0

Wlaśnie zauważyłem.. ;/

0

Łotwa ma szanse wygrać jeszcze? Postawiłem kilka ładnych kuponów.. wszystkie z nimi..

0

Jakie kluby uważacie, za "produkujące" gwiazdy? W sensie, przychodzi "no-name", a wyrasta światowa półka. Dla mnie Ajax i Borussia Dortmund zdecydowanie ^^

0

Oby 2001 sie już zalapal, w co wątpię ;D

0

Chyba Przegapiles. Teraz za dużo beki z naszych aby cofać do tych "kwiatków" ale tak jest za każdym razem. Szansa na odskoczenie i ch*j

0

Hahahahah, co sie tam dzieje bo tylko co chwile bzyka mi Livesports? xD Chyba nas też w dupe bzykają.. xD

0

nie chodzi o to. Ale o tą beke: "hahahah, biali stracili punkty 4 raz pod rząd, hahaha, zaraz im odskoczymy, spokojnie z celtą, mamy ławkę"

0

To jest właśnie improwizacja. Nie każdy potrafi, tym bardziej ktoś kto używa playbacka. Nigdy nie byłem na koncercie Britney, ale myślę, że ktoś, kto nie korzysta z playbacku spokojnie sobie poradzi. Chociażby fani by śpiewali razem z nią accapella

0

Dokładnie, Król jest jeden ;D Ale własnie nie chcialem wywoływać jakiejś gównoburzy (Ciekawe czy za to słowo bana dostane) tylko Wasze zdania znać ^^

1

Bez gitary? Każdy ma swoją opinie ale bez przesady. Perkusja wiadomo jest potrzebna ale gitara ni chu do zrobienia dobrej muzyki. Oczywiscie dodaje ten smaczek, Ba! W niektórych utworach to dodaje całego efektu i.. zabrakło mi słowa.. Ale nie ważne. Takie są jej piosenki, ale mówienie, że bez gitary to nie jest muzyka, trochę przesadzone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?