Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A tym czasem, w młodzieżowej LM Legia remisuje z Realem 1-1! Już w poprzednich meczach nasi nie dali dupy! Brawo mlodzi!
0
Teraz już za późno ;D Postawiłem już wczoraj, ale spytałem dopiero dziś ;D Stawianie na gole jest ryzykowne, chyba, że postawiłbys over 0,5 ;D Z jednej strony Real lubi dobijać rywali i pakować im jak najwięcej bramek, z drugiej, grają w weekend (niedziele dopiero ;O) z Athletic, a oni mimo wszystko groźni są.
2
Oby, oby :D
2
CSKA - Monaco 2
Lizbona - Dortmund 2
Real - Legia 1
Olympique - Juve 2
Brugge - Porto 2
Może wejść? Kurs ładny, bo 17.50 ^^
0
Jak to wszystko na tym obrazku przecie ;D
0
Co do "Bogu ducha winnego" sie nie bardzo zgadzam.. Podobno wyzywal jego matke.. A co do reszty to tak ^^ ;D
0
Pomóżcie mi z następnym filmem! :D
Chłopak, chyba nastolatek, biegł albo uciekał przed kimś. Upadł i na jego oczy jakiś płyn poleciał, przez co stracił wzrok. Na początku nie mógł się z tym pogodzić, wszyscy mu pomagali, jednak z czasem to on pomagał innym ludziom. (np. pamiętam scenke, jak już niewidomy chłopak zatrzymuje zapatrzonego dziadka przed pasami, bo by go pi*dnął autobus). No i w sumie tyle pamiętam
0
Dzięki!
0
Ludzie pomóżcie ^^ Jak sie nazywa film, gdzie kierowca autobusu zostaje zabity i prowadzi babka, nie może zwolnić poniżej chyba 60 mil/h, bo inaczej wybuchnie autobus. Pamiętam że na koniec na lotnisku krążą, coś tam mieszają z kamerą i ludzi przenoszą. Ktos cos? ;D
0
Sędzia zakonczył minutę przed czasem w meczu Białorusi.. No super ;D Dobrze, że na innym przynajmniej 1X obstawiłem..
2
Z niektórymi golami to Messi prawie wszedł do bramki ;D Ale taki już styl Barcy ^^
0
No.. Jak narazie wchodzi wszystkie 9 meczy.. cudownie ;D
8
I na uj mi Twoja odpowiedź? Pytam sie tylko, może ktoś ogląda
1
Ktoś ogląda Gibraltar - Belgia? Co ciekawe, sędziuje Polak, Paweł Raczkowski.
Tak samo Łotwa - Węgry, Paweł Gil. Ktoś ogląda któreś z tych meczy? Jak sędziowie wypadają?
0
Jak narazie gra na środku pola, nie było jakichś sytuacji, czy próbowania.. spokojna gra na początku
0
Dzisiaj stawiacie na Serbie czy Austrie?
1
No i tylko Szkocja mi zepsuła kupon z kursem 15..
0
Skad ta ciekawostka? Ile on musiał czasu to odbijać.. Licząc jedno podbicie na 0.5 sekundy (co jest mało możliwe) aż półtora godziny by odbijał.. Cos mi sie nie wydaje ;D
29
Bo nie dostał odpowiedzi?
0
1:0 dla Słowaków w meczu Słowacja - Polska U19. Mecz jest nudniejszy niż gra w szachy. Od 75 minuty coś się zaczynało dziać, ale nie wiele, tak naprawdę straciliśmy bramke po kontrze.. Mecz z Irlandią Północną, o wyjście z grupy, chyba, że uda nam się strzelić jeszcze 2 bramki w 4 minuty, w co wątpię
0
Wlaśnie zauważyłem.. ;/
0
Łotwa ma szanse wygrać jeszcze? Postawiłem kilka ładnych kuponów.. wszystkie z nimi..
0
Jakie kluby uważacie, za "produkujące" gwiazdy? W sensie, przychodzi "no-name", a wyrasta światowa półka. Dla mnie Ajax i Borussia Dortmund zdecydowanie ^^
0
Oby 2001 sie już zalapal, w co wątpię ;D
0
Chyba Przegapiles. Teraz za dużo beki z naszych aby cofać do tych "kwiatków" ale tak jest za każdym razem. Szansa na odskoczenie i ch*j
0
Hahahahah, co sie tam dzieje bo tylko co chwile bzyka mi Livesports? xD Chyba nas też w dupe bzykają.. xD
0
nie chodzi o to. Ale o tą beke: "hahahah, biali stracili punkty 4 raz pod rząd, hahaha, zaraz im odskoczymy, spokojnie z celtą, mamy ławkę"
0
To jest właśnie improwizacja. Nie każdy potrafi, tym bardziej ktoś kto używa playbacka. Nigdy nie byłem na koncercie Britney, ale myślę, że ktoś, kto nie korzysta z playbacku spokojnie sobie poradzi. Chociażby fani by śpiewali razem z nią accapella
0
Dokładnie, Król jest jeden ;D Ale własnie nie chcialem wywoływać jakiejś gównoburzy (Ciekawe czy za to słowo bana dostane) tylko Wasze zdania znać ^^
1
Bez gitary? Każdy ma swoją opinie ale bez przesady. Perkusja wiadomo jest potrzebna ale gitara ni chu do zrobienia dobrej muzyki. Oczywiscie dodaje ten smaczek, Ba! W niektórych utworach to dodaje całego efektu i.. zabrakło mi słowa.. Ale nie ważne. Takie są jej piosenki, ale mówienie, że bez gitary to nie jest muzyka, trochę przesadzone