28

Wyleciał do San Escobar

1

Możecie mi powiedzieć, co to był za (chyba) paradoks? Przedstawiony w filmie m.in. "21"
Polega on na tym, prowadzący przedstawia 3 drzwi (Nazwijmy je A, B, C), za jedną z nich jest nagroda, tylko prowadzący wie gdzie ona jest. Wybieramy drzwi "A", prowadzący pomaga nam i otwiera nam "C", za którymi nic nie było i - matematycznie - mamy większe szanse jak zmienimy decyzje teraz na "B"

27

Z pewnością nie. Wszechświat jest tak duży, że na pewno coś tam lata jeszcze.. A może jest druga Ziemia.. i drugie 7 miliardow ludzi.. kto wie

0

No tak, mój błąd, ponownie, pomyliłem premierę polską z oryginalną :D
A Piraci, poczekamy, zobaczymy. Wrócimy do rozmowy za nieco ponad 4 miesiące, do premiery Piratów.

0

Jednak z tego co wiem, "La La Land" nie załapie się na tegoroczne. Mój błąd, w tym, że napisałem "(...) 2017".

A Piraci.. zobaczymy co przyniesie nam nowa część, Hans Zimmer nie napisze już muzyki - o nią się najbardziej obawiam.
Piękna i Bestia - Disney zawsze miał piękne bajki, zobaczymy co będzie
Gwiezdne wojny - zdecydowanie nie moje gusta, dałem do przykładu

0

Właśnie dopiero co założyłem sobie konto, ale jak skończe film to pogrzebie i się pobawie ^^

2

Ktoś oglądał "La La Land"? Wg mnie świetny musical, ma kilka niespodziewanych zwrotów akcji, muzyka jest przepiękna, no.. jak narazie główny kandydat do Oscarów 2017, jednak nie zapominajmy, że w tym roku czekają nas m.in. Piraci z Karaibów, Gwiezdne Wojny, Piękna i Bestia.. rywalizacja będzie niesamowicie zacięta.

Mam zamiar teraz obejrzeć "Whiplash" również reżyserii Damiena Chazelle'a, także, dobrej nocy!

0

Wyślij mi go na priv, zobacze co i jak ^^ :D

3

Na oficjalnym profilu Barcelony na FB sie rozpedzili.. "Real sociedad 0 - 4 FC Barcelona" ;D

0

Najlepszy znawca Ci nie powie przez internet. sam musisz ustalić czy masz w pokoju ciemno, czy jasno, jak musisz ustawić

0

Ni chu go nie wystawi, taki to ciężar

2

Narazie ja chyba sobie też wszystko odpuszcze.. A co do niewierności, po co ludzie to robią.. Nudzą sie czy jaki uj..

31

Ogłaszam wszem i wobec, dziewczyny są w uj zdradliwe. Jednego dnia Cie "kocha na zawsze" a drugiego wbija nóż w plecy. No. Sory ale nie mam komu innemu sie wyżalić.. No cóż. Miłość boli, prawda też. Life is life, na na..

0

Ale nie gra. Dla mnie, jako piłkarza, lepiej by było grać w ogórkowym klubie, ale regularnie, niż siedzieć i kumplować się z Messim czy Neymarem.

0

No, to rzeczywiście jako piłkarz miałbyś ambicje.

1

Podziękujcie. Postawiłem na RSSS. Zawsze na przekór!

1

Świetne podania mają Ci nasi bramkarze

0

Mimo wszystko, trochę bez sensu, grając kilka lat w takiej lidze, powoli można się "przyzwyczajać" do takiego sędziowania, a tym bardziej do tego, że sędzia rzadko kiedy przyzna się do błędu, podczas meczu.
Powtórki są cholernie potrzebne :D

0

Kłaniam się nisko!

0

Ale decyzja sędziego jest nieodwracalna, no, w polskiej lidze mieliśmy przypadek gdzie sędzia przyznał sie do błędu i cofnął karnego, ale to naprawdę są pojedyncze sytuacje, bez sensu się kłócić.

0

Ktoś ma aliez do meczu z polskim komentarzem?

0

Ktoś ogarnia może czy bardzo różni sie "normalny" Wiedźmin od reedycji, edycji, platforma PS4

0

ciekawi mnie Wasza opinia.. Czy Chińczycy za 15-20 lat "przejmą" piłkę nożną czy może będzie jak MLS - dużo gwiazdek, ale jednak tylko na koniec piłkarskiej kariery?

0

To jest fanowski projekt ;)

0

Komentarz usunięty

0

Dokładnie

0

Wiesz, ale mówienie że 40 meczów to fsrt i szczęście to troche przesada. Oczywiście nie wszyscy tak piszą, ale niektórzy przesądzają.

1

Wrzucać tutaj linki ośmieszające większość tutejszych komentarzy to samobójstwo :v
Ale tylko byśmy my tak mieli, a Footroll by ośmieszył kibiców RM, to od razu "hihi,hehe" :v

1

Mówicie cały czas, że Real fsrtem nie przegrywa 40 meczów, wszystko fart i sędziowie. Nie.mają formy. To co będzie jak oni forme znajdą? Taktyka Zidana jak narazie sprawdza się niesamowicie. Prawda boli, ale Real ma cod czego nie ma Barca - walka do ostatniej sekundy, wystawiaja w cholere rezerwowy skład, i z Sevilla na wyjezdzie remisują 3-3. Ale przynajmniej na pocieszenie- ostatni nasz mecz wlewa nadzieje ze bedzie coraz lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?