Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Wyleciał do San Escobar
1
Możecie mi powiedzieć, co to był za (chyba) paradoks? Przedstawiony w filmie m.in. "21"
Polega on na tym, prowadzący przedstawia 3 drzwi (Nazwijmy je A, B, C), za jedną z nich jest nagroda, tylko prowadzący wie gdzie ona jest. Wybieramy drzwi "A", prowadzący pomaga nam i otwiera nam "C", za którymi nic nie było i - matematycznie - mamy większe szanse jak zmienimy decyzje teraz na "B"
27
Z pewnością nie. Wszechświat jest tak duży, że na pewno coś tam lata jeszcze.. A może jest druga Ziemia.. i drugie 7 miliardow ludzi.. kto wie
0
No tak, mój błąd, ponownie, pomyliłem premierę polską z oryginalną :D
A Piraci, poczekamy, zobaczymy. Wrócimy do rozmowy za nieco ponad 4 miesiące, do premiery Piratów.
0
Jednak z tego co wiem, "La La Land" nie załapie się na tegoroczne. Mój błąd, w tym, że napisałem "(...) 2017".
A Piraci.. zobaczymy co przyniesie nam nowa część, Hans Zimmer nie napisze już muzyki - o nią się najbardziej obawiam.
Piękna i Bestia - Disney zawsze miał piękne bajki, zobaczymy co będzie
Gwiezdne wojny - zdecydowanie nie moje gusta, dałem do przykładu
0
Właśnie dopiero co założyłem sobie konto, ale jak skończe film to pogrzebie i się pobawie ^^
2
Ktoś oglądał "La La Land"? Wg mnie świetny musical, ma kilka niespodziewanych zwrotów akcji, muzyka jest przepiękna, no.. jak narazie główny kandydat do Oscarów 2017, jednak nie zapominajmy, że w tym roku czekają nas m.in. Piraci z Karaibów, Gwiezdne Wojny, Piękna i Bestia.. rywalizacja będzie niesamowicie zacięta.
Mam zamiar teraz obejrzeć "Whiplash" również reżyserii Damiena Chazelle'a, także, dobrej nocy!
0
Wyślij mi go na priv, zobacze co i jak ^^ :D
3
Na oficjalnym profilu Barcelony na FB sie rozpedzili.. "Real sociedad 0 - 4 FC Barcelona" ;D
0
Najlepszy znawca Ci nie powie przez internet. sam musisz ustalić czy masz w pokoju ciemno, czy jasno, jak musisz ustawić
0
Ni chu go nie wystawi, taki to ciężar
2
Narazie ja chyba sobie też wszystko odpuszcze.. A co do niewierności, po co ludzie to robią.. Nudzą sie czy jaki uj..
31
Ogłaszam wszem i wobec, dziewczyny są w uj zdradliwe. Jednego dnia Cie "kocha na zawsze" a drugiego wbija nóż w plecy. No. Sory ale nie mam komu innemu sie wyżalić.. No cóż. Miłość boli, prawda też. Life is life, na na..
0
Ale nie gra. Dla mnie, jako piłkarza, lepiej by było grać w ogórkowym klubie, ale regularnie, niż siedzieć i kumplować się z Messim czy Neymarem.
0
No, to rzeczywiście jako piłkarz miałbyś ambicje.
1
Podziękujcie. Postawiłem na RSSS. Zawsze na przekór!
1
Świetne podania mają Ci nasi bramkarze
0
Mimo wszystko, trochę bez sensu, grając kilka lat w takiej lidze, powoli można się "przyzwyczajać" do takiego sędziowania, a tym bardziej do tego, że sędzia rzadko kiedy przyzna się do błędu, podczas meczu.
Powtórki są cholernie potrzebne :D
0
Kłaniam się nisko!
0
Ale decyzja sędziego jest nieodwracalna, no, w polskiej lidze mieliśmy przypadek gdzie sędzia przyznał sie do błędu i cofnął karnego, ale to naprawdę są pojedyncze sytuacje, bez sensu się kłócić.
0
Ktoś ma aliez do meczu z polskim komentarzem?
0
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-wiedzmin-3-dziki-gon-reedycja
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-wiedzmin-3-dziki-gon
Np. to od tego czym sie różni? ;D
0
Ktoś ogarnia może czy bardzo różni sie "normalny" Wiedźmin od reedycji, edycji, platforma PS4
0
ciekawi mnie Wasza opinia.. Czy Chińczycy za 15-20 lat "przejmą" piłkę nożną czy może będzie jak MLS - dużo gwiazdek, ale jednak tylko na koniec piłkarskiej kariery?
0
To jest fanowski projekt ;)
0
Komentarz usunięty
0
Dokładnie
0
Wiesz, ale mówienie że 40 meczów to fsrt i szczęście to troche przesada. Oczywiście nie wszyscy tak piszą, ale niektórzy przesądzają.
1
Wrzucać tutaj linki ośmieszające większość tutejszych komentarzy to samobójstwo :v
Ale tylko byśmy my tak mieli, a Footroll by ośmieszył kibiców RM, to od razu "hihi,hehe" :v
1
Mówicie cały czas, że Real fsrtem nie przegrywa 40 meczów, wszystko fart i sędziowie. Nie.mają formy. To co będzie jak oni forme znajdą? Taktyka Zidana jak narazie sprawdza się niesamowicie. Prawda boli, ale Real ma cod czego nie ma Barca - walka do ostatniej sekundy, wystawiaja w cholere rezerwowy skład, i z Sevilla na wyjezdzie remisują 3-3. Ale przynajmniej na pocieszenie- ostatni nasz mecz wlewa nadzieje ze bedzie coraz lepiej