Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paulina Mikuła to tłumaczy na yt, wpisz dokładnie to samo pytanie, powinna Ci wyskoczyć
1
Oby ich to nie kosztowało pozegnaniem z LE, do czego Roma zmierza.. dzięki!
2
Powie mi ktoś czemu Wojtek grzeje ławę? Forma, decyzja trenera, kontuzja?
0
napaliłem się, i jutro jadę własnie po te grę, ale nie moge się doczekać i dzisiaj chce zaspokoić czymś innym :D
0
Pytanko. Czy znacie jakieś gry, podobne do "cywilizacji"? Takie do pobrania na komputer, najlepiej darmowe. "Jesteśmy" państwem i musimy dbać o dobre relacje z innymi, żeby mieszkańcy mieli dobrze, no wiecie :D taka zabawa, ktoś coś kojarzy?
0
Sport sportem, pewnie mamy tutaj troche osób z Warszawy, może ktoś zna, albo sam jest taką osobą, która chodzi do jakiejś szkoły muzycznej tam? Państwowa, autorska, czy prywatna. Obojętnie. Prosze o priv albo komentarz ^^
0
Dortmund strasznie bym chciał!
0
Kłaniam się.
0
Jak się nazywała taka gra internetowa, gdzie tutaj była dosyć czesto wrzucana, takie krążki i piłkę trzeba było wbić.. :D
1
Jak myślicie, jak będzie jutro w meczu Leicester - Sevilla?
Gol Leicester na wyjeździe w poprzednim meczu może dać jutro cholernie dużo,
Ostatnie dwa mecze po zwolnieniu Ranierego wygrane 3:1, co myśleć..
0
nie ma remisu. Teraz już nie ma dogrywki. Barca musi strzelić jeszcze 3 aby awansować. wynik 5-1 dla Barcy oznacza awans Paryżan
0
Pewnie było było było, ale zauważyliście, że w końcu odważyli się na strzały z daleka? coraz częściej takie decyzje, i bliskie, ale w tym meczu potrzebujemy cholernej szwajcarskiej precyzji
0
No pewnie, jak mogłem zapomnieć :D! Dzięki wielkie!
0
życze wygranej :D
0
jaki kurs, z ciekawości?
0
Zapytam jeszcze was o jeden film!
Dwójka superbohaterów jakichś (rodzeństwo z tego co pamiętam) mają niesamowite moce, ale tylko, jeśli są daleko od siebie. Jeśli są blisko, tracą zupełnie wszystko, czym dalej, tym lepszymi mocami władają. Ktoś coś?
0
Alaves - Sevilla 2
West Ham - Chelsea 2
Może wejść?
2
Nie ma co gadać, dwie kartki czerwo zasłużone
Nie wiem jak wyglądała sytuacja z ławką, ale jeśli chodzi o kartki na boisku, bardzo dobre decyzje. Wgl co Peszko tam odj*bał to ja nie wiem..
0
niestety nie.. teraz nawet nie jestem pewien czy francuski ale... raczej tak
0
Ktoś może kojarzy ten film?
Francuski. Młody nauczyciel przychodzi do nowej szkoły, i ma ucznia, który "lekceważąco" podchodzi do lekcji. Ten młody nauczyciel na zawsze riposte na niego, i też podczas jednej z lekcji umawiają się na "walke". Uczeń przyjeżdża tam do niego, i podczas walki wyrzuca z siebie miłość do jednej z dziewczyn.
Ten uczeń gra też w nożną piłkę. Ah, i najważniejsze. Jedna z dziewczyn do której dosyć często przychodził jest chora, chyba na raka.
0
No właśnie w tym problem, że nie ma.
0
Ktoś może kojarzy,gdzie zdobędę napisy do filmu John Wick? Oczywiście, z 2014, nie ten najnowszy :)
Przeszukałem większość stron, i nie ma.. chodzi mi o same napisy .txt, nie film.
Z góry dzięki.
0
Ktoś orientuje fajne gry, możliwe do pobrania przez internet, (piracenie ewentualne), na komputer: 3 GHz, i 2 GB ramu?
0
Znacie jakieś strony na FB, ewentualnie zwykłe strony, gdzie np. za 50zł (nie wiem ile kosztuje więc pisze o tak) są typerzy i "pewniaczki"? Wiem, że jest tego pełno, ale wole mieć gwarancje bezpieczeństwa (nie typów, tego, że wezmą kasę i cisza, a są tacy cwaniacy)
0
Ile jeszcze to bedzie wałkowane? Zieliński był wtedy.. i nawet jest teraz młodszy niż 50% użytkowników tej strony. Nie lepsze są niektóre zachowania z tej strony.
Ale co prawda, musiałyby się obie strony zgodzić, więc wątpię i tak że przejdzie
0
Karny się należał..
0
XDD
0
City Monaco.. ryzykowne to powyżej 3,5. ale może wejść
Sevilla - jak najbardziej
Atletico z podpórką bym postawił, bo niedługo mecz z nami, a oni rewanż mają u siebie więc..
0
Ktoś poratuje transmisją?
0
Dzięki!