1

Paulina Mikuła to tłumaczy na yt, wpisz dokładnie to samo pytanie, powinna Ci wyskoczyć

1

Oby ich to nie kosztowało pozegnaniem z LE, do czego Roma zmierza.. dzięki!

2

Powie mi ktoś czemu Wojtek grzeje ławę? Forma, decyzja trenera, kontuzja?

0

napaliłem się, i jutro jadę własnie po te grę, ale nie moge się doczekać i dzisiaj chce zaspokoić czymś innym :D

0

Pytanko. Czy znacie jakieś gry, podobne do "cywilizacji"? Takie do pobrania na komputer, najlepiej darmowe. "Jesteśmy" państwem i musimy dbać o dobre relacje z innymi, żeby mieszkańcy mieli dobrze, no wiecie :D taka zabawa, ktoś coś kojarzy?

0

Sport sportem, pewnie mamy tutaj troche osób z Warszawy, może ktoś zna, albo sam jest taką osobą, która chodzi do jakiejś szkoły muzycznej tam? Państwowa, autorska, czy prywatna. Obojętnie. Prosze o priv albo komentarz ^^

0

Dortmund strasznie bym chciał!

0

Kłaniam się.

0

Jak się nazywała taka gra internetowa, gdzie tutaj była dosyć czesto wrzucana, takie krążki i piłkę trzeba było wbić.. :D

1

Jak myślicie, jak będzie jutro w meczu Leicester - Sevilla?
Gol Leicester na wyjeździe w poprzednim meczu może dać jutro cholernie dużo,
Ostatnie dwa mecze po zwolnieniu Ranierego wygrane 3:1, co myśleć..

0

nie ma remisu. Teraz już nie ma dogrywki. Barca musi strzelić jeszcze 3 aby awansować. wynik 5-1 dla Barcy oznacza awans Paryżan

0

Pewnie było było było, ale zauważyliście, że w końcu odważyli się na strzały z daleka? coraz częściej takie decyzje, i bliskie, ale w tym meczu potrzebujemy cholernej szwajcarskiej precyzji

0

No pewnie, jak mogłem zapomnieć :D! Dzięki wielkie!

0

życze wygranej :D

0

jaki kurs, z ciekawości?

0

Zapytam jeszcze was o jeden film!
Dwójka superbohaterów jakichś (rodzeństwo z tego co pamiętam) mają niesamowite moce, ale tylko, jeśli są daleko od siebie. Jeśli są blisko, tracą zupełnie wszystko, czym dalej, tym lepszymi mocami władają. Ktoś coś?

0

Alaves - Sevilla 2
West Ham - Chelsea 2
Może wejść?

2

Nie ma co gadać, dwie kartki czerwo zasłużone
Nie wiem jak wyglądała sytuacja z ławką, ale jeśli chodzi o kartki na boisku, bardzo dobre decyzje. Wgl co Peszko tam odj*bał to ja nie wiem..

0

niestety nie.. teraz nawet nie jestem pewien czy francuski ale... raczej tak

0

Ktoś może kojarzy ten film?
Francuski. Młody nauczyciel przychodzi do nowej szkoły, i ma ucznia, który "lekceważąco" podchodzi do lekcji. Ten młody nauczyciel na zawsze riposte na niego, i też podczas jednej z lekcji umawiają się na "walke". Uczeń przyjeżdża tam do niego, i podczas walki wyrzuca z siebie miłość do jednej z dziewczyn.
Ten uczeń gra też w nożną piłkę. Ah, i najważniejsze. Jedna z dziewczyn do której dosyć często przychodził jest chora, chyba na raka.

0

No właśnie w tym problem, że nie ma.

0

Ktoś może kojarzy,gdzie zdobędę napisy do filmu John Wick? Oczywiście, z 2014, nie ten najnowszy :)
Przeszukałem większość stron, i nie ma.. chodzi mi o same napisy .txt, nie film.
Z góry dzięki.

0

Ktoś orientuje fajne gry, możliwe do pobrania przez internet, (piracenie ewentualne), na komputer: 3 GHz, i 2 GB ramu?

0

Znacie jakieś strony na FB, ewentualnie zwykłe strony, gdzie np. za 50zł (nie wiem ile kosztuje więc pisze o tak) są typerzy i "pewniaczki"? Wiem, że jest tego pełno, ale wole mieć gwarancje bezpieczeństwa (nie typów, tego, że wezmą kasę i cisza, a są tacy cwaniacy)

0

Ile jeszcze to bedzie wałkowane? Zieliński był wtedy.. i nawet jest teraz młodszy niż 50% użytkowników tej strony. Nie lepsze są niektóre zachowania z tej strony.
Ale co prawda, musiałyby się obie strony zgodzić, więc wątpię i tak że przejdzie

0

Karny się należał..

0

XDD

0

City Monaco.. ryzykowne to powyżej 3,5. ale może wejść
Sevilla - jak najbardziej
Atletico z podpórką bym postawił, bo niedługo mecz z nami, a oni rewanż mają u siebie więc..

0

Ktoś poratuje transmisją?

0

Dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?