Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CSKA - Benfica 1/+1.5
Qarabac - Chelsea +1.5
Sporting - Olympiakos 1/+1.5
Anderlecht - Bayern 2/+1.5
Wejdzie?
0
no i City zjebalo kupon. Chyba, że strzela jeszcze 3 bramki..
0
Ten kto ogląda Juve, powiedzcie mi, jak Wojtek? I czy mógł zachować się lepiej przy golu Sampdorii?
50
Ja zrozumiałem za pierwszym.
0
Czy ktoś posiada wypełnione ćwiczenia "Historia z serii Ciekawi świata" do 1 liceum/technikum? :v nawet nie całe, ale troche. Chcę "porównać odpowiedzi" ^^
0
Widziałeś dzisiejszy mecz Borussi?
0
Warto sie wziąć za serial Mr. Robot?
4
Czy to dobrze dla nas? Odejdzie Messi* i co. Na kim będzie polegać drużyna?
* Mam na myśli oczywiście zakończenie kariery
1
napisałem wyżej 4 słowa.
Ale w dupie mam to czy do mnie czy nie, prawda jest taka że mecz Londyńczyków będzie o wiele ciekawszy. Wtedy każdy najeżdżał na białych a teraz sam widzisz co sie dzieje ;)
3
tak, wole Chelsea - Roma
0
zrobiłbys wszystko zeby Argentyna przeszła. pewnie to wina Pereza do tego
5
Pique wrzucił też zdjęcie z Neymarem xD
0
i w tym momencie otwiera sie worek z bramkami.
5
ten moment kiedy postawiłeś w większości meczów +1.5 a po 25 minutach wszędzie 0-0
0
A umiesz czytać po angielsku?
0
ktoś kojarzy może, czy w jakiejkolwiek innej reprezentacji jest coś na kształt "Łączy nas piłka"?
mam na myśli te nagrania z hotelów, treningów itd.
7
ja pije cole* tysiąc razy tu było że LM nie może być w ppv
0
Pozbawiła Meszsziego Copa America
0
Mnie z kolei Francja pozbawiła 900zł.
Tego jednego gola zabrakło.. :D Chociaż można było sie domyślić że Bułgaria u siebie za dużo nie wpuści..
10
Dodaj, że chodzi o mecze o punkty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To ta jaszczurka ;>
2
Myślę, że 40 320 lat temu nie było Mundialu
#Żartymatgeo
1
Ryzykuj
0
Bez Atletico aktualnie 45.32
0
Powiem Ci o 23 bo teraz nie mam pojęcia jak to Fortuna liczy
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NjcxMjU1OTQwMDplB5t8/0t3lYAEJhg=&kind=MAIN
Jeśli Atleti wejdzie.. Wyciągać dziś? Czy ryzyk? :D
0
Mówisz, że reszta wejdzie? :D
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NjcxMjU1OTQwMDplB5t8/0t3lYAEJhg=&kind=MAIN
Możliwe? Tasiemiec.. Ale co wg was nie wejdzie :D
0
Tyle to wiem..