0

CSKA - Benfica 1/+1.5
Qarabac - Chelsea +1.5
Sporting - Olympiakos 1/+1.5
Anderlecht - Bayern 2/+1.5
Wejdzie?

0

no i City zjebalo kupon. Chyba, że strzela jeszcze 3 bramki..

0

Ten kto ogląda Juve, powiedzcie mi, jak Wojtek? I czy mógł zachować się lepiej przy golu Sampdorii?

50

Ja zrozumiałem za pierwszym.

0

Czy ktoś posiada wypełnione ćwiczenia "Historia z serii Ciekawi świata" do 1 liceum/technikum? :v nawet nie całe, ale troche. Chcę "porównać odpowiedzi" ^^

0

Widziałeś dzisiejszy mecz Borussi?

0

Warto sie wziąć za serial Mr. Robot?

4

Czy to dobrze dla nas? Odejdzie Messi* i co. Na kim będzie polegać drużyna?
* Mam na myśli oczywiście zakończenie kariery

1

napisałem wyżej 4 słowa.
Ale w dupie mam to czy do mnie czy nie, prawda jest taka że mecz Londyńczyków będzie o wiele ciekawszy. Wtedy każdy najeżdżał na białych a teraz sam widzisz co sie dzieje ;)

3

tak, wole Chelsea - Roma

0

zrobiłbys wszystko zeby Argentyna przeszła. pewnie to wina Pereza do tego

5

Pique wrzucił też zdjęcie z Neymarem xD

0

i w tym momencie otwiera sie worek z bramkami.

5

ten moment kiedy postawiłeś w większości meczów +1.5 a po 25 minutach wszędzie 0-0

0

A umiesz czytać po angielsku?

0

ktoś kojarzy może, czy w jakiejkolwiek innej reprezentacji jest coś na kształt "Łączy nas piłka"?
mam na myśli te nagrania z hotelów, treningów itd.

7

ja pije cole* tysiąc razy tu było że LM nie może być w ppv

0

Pozbawiła Meszsziego Copa America

0

Mnie z kolei Francja pozbawiła 900zł.
Tego jednego gola zabrakło.. :D Chociaż można było sie domyślić że Bułgaria u siebie za dużo nie wpuści..

10

Dodaj, że chodzi o mecze o punkty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To ta jaszczurka ;>

2

Myślę, że 40 320 lat temu nie było Mundialu

#Żartymatgeo

1

Ryzykuj

0

Bez Atletico aktualnie 45.32

0

Powiem Ci o 23 bo teraz nie mam pojęcia jak to Fortuna liczy

0

0

Mówisz, że reszta wejdzie? :D

0

Tyle to wiem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?