0

znacie jakieś gry giełdowe na androida? Tj. Ceny akcji wzrastają, spadają, kupujemy, sprzedajemy, tak żeby sie pobawić w inwestora.

0

A mi właśnie działa :D

0

usuń mobile u góry

0

usuń ze strony u góry mobile, nawet dobrze to wygląda ;)

0

Ale karne wykonuje chyba najlepiej na świecie. Może Ronaldo jeszcze, ale mimo wszystko podstawilbym na Polaka Rodaka.
#TrocheJanusz

0

Gdyby Benzema ciut lepiej trafiał, miałby złotą piłkę

0

Chciałbym z Argentyną/Brazylią. Ogólnie Ameryka Południowa, mniejsza tam z Europą :D

0

Właśnie 5 stycznia jest premiera ostatniej chyba już części naznaczonego

0

Ile masz lat? :D Dziękuję!

0

Kto pomoże stawiam piwo, dla niepełnoletnich -
Kubusia!
Szukam filmu, horroru, sprzed.. ja wiem.. 3, 4 lat. Może dwóch, naprawdę nie pamiętam. W końcowej scenie :
Siedzieli wszyscy przy stole, trzymając sie za ręce. było dwóch gości slawiacych sie w necie jako "łowcy duchów" ale oni na początku, kiedy weszli do domu i po pierwszych ich "śledztwach" nie chcieli tego spierdzielili, tylko że nagle zjawiła sie babka, która raz już powstrzymała złe moce, powiedziała żeby zostali i wszystko co powie zapisywali
Ta dziewczyna już była nieprzytomna jak ta ostatnia scena była
I ta babcia w głowie, w umyśle, czy coś takiego, jakby walczyła z duchem i musiała odebrać dusze temu co ją zabrał
Na początku w tym jej umyśle diabeł przybrał postać jej męża, jednak ona sie zorientowała, że to nie mogła być prawda
A na samym już końcu wszyscy złapali za ręce dziewczynę, bo ona sama musiała odsunąć sie od tego gościa i wrócić do swojego ciała ze swoją duszą.

14

W sumie dadzą taki prezent na już 5 rocznicę końca świata

0

To w sumie też :D

1

The Riddle! Dziękuję, pokłony!

3

Nie tylko mu.. 100 mogła wpaść..

0

Ludzie! Szukam piosenki, bardzo znana, wiem, że w jednym z "teledysków" szedł taki potworek stworzony z linii, po której szedł.. Kurde. Pogmatwane to, jednak mam nadzieję, że kojarzycie!

0

Jeśli Lewandowski strzeliłby dziś z karnego w serii rzutów karnych, wlicza sie to do jego goli w tym roku?

0

Frankfurt czysta czy awans?

0

Marsylia. Błagam. Nie.

0

Filmiki z meczów.

2

Oj Sociedad taki nie pewny, ostatnia ich forma nie zachwyca, ale remis powinni wywalczyć.

2

A to spokojnie, nic sie nie stanie :D Chętnie porozmawiam o psie, psach jeśli chcesz :D

0

Nic dziwnego, że go trzasnelo. Jakiej rasy ten pies? I ile ma lat? Chociaż i tak z nim nic nie powinno sie stać, jeśli tak jak piszesz, tylko oblizal

0

Albo nasz zarząd nie chciał, o wszystkim wiedział, lub po prostu są ....... (wstaw dowolne słowo)

0

Dary Anioła!

0

Barca dała się wyru*ać. Czemu w takim razie nie zgłosili tego?

2

Nawet na ogórasy jednego zawodnika nie może powołać i przy dobrym wyniku wpuścić w 75 nawet minucie?

0

U nas? Tam też jest kocurem :D

0

THE LAST OF US, PRZEDE WSZYSTKIM!

0

już to jej mówiłem. Nie otwieraj skórki, bo Cie chapne

1

Dobra idź sie tam wosu uczyć, ja idę karpia zjeść xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?