Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TVP pewnie tym faktem się martwi
0
Jakie kluby, wg was, mają najlepszą dwójkę bramkarzy? razem, jako para.
Np. Barca: Ter-Stegen i Cillessen
Juventus: Buffon i Szczęsny
0
Tmobile internet domowy, 49zl miesięcznie, do 20mb/s, nielimitowany (w umowie też bez ograniczeń, nie jest tak że np. 200gb i zwalnia). Sam mam i polecam.
0
I tak rzadko kiedy stadion wypełnia sie po brzegi.
0
Ale Ty masz kuwa klapki. Jeśli wszystko było po kontrach i różnych to obejrzyj jeszcze raz 1 połowę
0
Za każdym razem mnie to oburza :D
6
Mecz meczem, ale nie denerwuje was Suarez? Za każdym padnieciem, potknięciem, nawet jeśli nie ma racji, rozkłada ręce, krzyczy, biega do sędziego nawet jeśli gra toczy sie dalej. Nie nawiązujcie tu do innych piłkarzy, mówię tylko o nim.
1
Ja tam nie wiem czy 2 słupki, woleje, pressing a to tylko w 1 połowie Chelsea to autobus.
0
City na stadionie Wigan ostatni raz +2.5 miało w 2005 roku.. Im sie ciężko z nimi gra. Zawsze. Niezależnie od formy i stylu gry. Takie nasze Sociedad
51
Grałeś kurs 1.15? :D
0
KUŹWA CO. JA NAPISAŁEM.
Rodzinne rewolucje Taki film
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kuchenne rewolucje
0
Ty tak na poważnie?
0
https://www.fourfourtwo.com/features/ranked-50-worst-players-premier-league-history
2
Pie*dolenie :)
0
Zieliński w wyjściowym składzie Napoli na mecz z RB Lipsk.
0
Jakich trenerów sklasyfikowalibyście AKTUALNIE jako pierwszych trzech najlepszych?
0
Pie*dolony prorok z Ciebie, poza tym, nie przez wszystkie będą musieli przejść.
0
ligi. A ligi Mistrzów?
0
Znaczy to była autorska piosenka, "Wbijajcie do hip hopu" jedna lub "Trzeci start". Znaczy to są 2 tytuły dwóch innych piosenek, na 100% takie miały
0
no cholera ja nie widziałem. Musi być jakiś sposób.. tyle wspomnień wiąże się z jedną piosenką..
0
Mogę Ci większość powiedzieć, pytaj na priv!
0
Wrzuta nie działa, teraz zauważyłem. Czy ktoś wie czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania choć jednego pliku stamtąd? Co w internecie to nie zginie.. Pamiętam dokładną nazwę..
0
Futbol sprawia różne niespodzianki.
0
Czyli cała La Rambla przed meczem z Hercules u siebie powinna siedzieć cicho i nic nie mówić, że dostaną łomot?
0
Na początku sezonu, z Lazio
0
W sumie to jakby, głównie dzięki niemu jeszcze mają szansę na utrzymanie
1
Nigdy nie pomyślałem, cóż, geniusz tkwi w prostocie. Wykorzystam jutro!
1
Dzięki!