0

W Premier League są większe pieniądze. Manchester City walczy o mistrza.

1

normalne, też tak mam. W sumie to każdy, bo znajomy też dzwonił sie zapytać dlaczego tak, ale już zapomniałem. Na WP PILOT masz te kanały

21

Co to za różnica skoro info to same?

0

Środek tygodnia filiżanko

1

To w jakim TOP byś go umieścił? może kolega przesadził z tą 6, ale w 10-15 na pewno sie znajdzie

0

Ja zawsze place zbliżeniowo w WBK, I mi od razu przychodzi informacja na aplikacje, że zostały pobrane środki tu i tu, za tyle i tyle.

0

Ale że walczyk Pana Edka Ci sie nie podoba? :)

3

Jeśli mówisz że wygraliśmy mecz - jacy my?

0

Ah, możliwe. Myślałem że chodzi Ci o to, że Kamil pomyśli "A, już nie musze sie wysilać, ale poskacze tak dla jaj". A tak to oczywiste, ale trzymajmy kciuki żeby był na szczycie jak najdłużej!

0

Jeśli nie będzie chciał, to niech zakończy Kariere. Wątpię że tak zrobi, bo z pewnością będzie chciał.

22

Raczej typerem, bukmacherem jest Fortuna.

9

Górnik Zabrze w towarzyskim meczu wygrał z Hajduk Split 3-2!

1

Radwańska w turnieju w Miami wygrała z S. Halep 2-1! Czyżby powrót na szczyt?

0

Przecież to było miesiąc temu.

1

Z tej kamery kompletnie nie widać czy był gol.

0

wiesz, dla trenerów reprezentacji to jest mecz o dużo. Ostatnie mecze przed mundialem. W czerwcu na towarzyskie, na 90% pojadą kadry, które pojadą na mundial. Ostatnie dni aby eksperymentować różnymi zawodnikami

0

I gitara, mogę Ci postawić picollo!

2

MŚ będą miały ogromny wpływ. Tak naprawdę w lipcu po finale będzie wiadomo kto wygra.

0

Pójdziemy pójdziemy, jak kupon wejdzie

0

I WSZYSCY RAZEM. ZIELONA GÓRA, ZIELONA GÓRA. Już tylko 25 Pkt

0

Mówiłem Ci. Nie słuchasz mnie. Pajacu.

20

No touch shoot

1

Warto dodać że na Polsacie Sport również kilka meczów leci - do tego kilka hitów.

0

4 Hiszpanów w "Najlepszej" drużynie Hiszpańskiej ligi - klaaaaasa

1

Znacie jakieś strony, gdzie można znaleźć oferty pracy dla młodych, uczących się? Olx odpada, przeszukany. Z góry dzięki.

0

Hm, może to efekt Placebo, może działa, ale mi pomagają ręce w górze i oddychanie głębokie przez nos, wypuszczanie buzią. Raz mi to pozwoliło zająć 3 miejsce :D

3

Warto wspomnieć, że żyjemy w erze Messiego.

0

Oczywiście żartowałem. Dla Legii Faza grupowa to jak finał ;)

0

Legia zrobiła w kwalifikacjach

2

Chciałbym żeby stroje reprezentacji Piłki Nożnej robił 4F

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?